Kariéra

Finanční manažer a vedoucího administrativního týmu (tajemník katedry)

Pracoviště Katedra kybernetiky
Platí do 31. 5. 2024

Katedra kybernetiky FEL ČVUT hledá finančního manažera a vedoucího administrativního týmu (tajemníka katedry)

Náplň práce:

  • metodické vedení a koordinace administrativních pracovníků katedry (10-12 lidí)
  • správa financí katedry (200 mil. Kč/rok), sestavení rozpočtu, kontrola čerpání, metodické vedení administrátorů projektů
  • komunikace s děkanátem a vedením fakulty
  • příprava rozpočtů a administrace výzkumných projektů:
    • národních i mezinárodních dotačních projektů (grantů) různých poskytovatelů (např. GAČR, TAČR, MŠMT, Horizon Europe, ERC apod.)
    • finanční řízení a sledování rozpočtu
    • příprava finančního vyúčtování a podkladů pro finanční audit projektů
    • komunikace s poskytovatelem i administrativou fakulty
    • organizační zajištění pracovních schůzek projektů
  • další administrativní činnosti dle potřeby:
    • podpora přípravy grantových přihlášek
    • organizační podpora akcí katedry
    • administrativní podpora vedoucího katedry

Základní požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • aktivní velmi dobrá znalost ČJ (výborný psaný i mluvený projev; úroveň rodilého mluvčího)
  • aktivní dobrá znalost AJ (dobrý psaný i mluvený projev)
  • zkušenost s finančním řízením výzkumných projektů
  • zkušenost s řízením malého kolektivu
  • orientace v právní problematice
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel, Google Docs apod.)
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • vstřícnost, ochota, trpělivost, spolehlivost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatný, aktivní, systematický a pečlivý přístup k práci, administrativní zdatnost
  • schopnost práce v časovém tlaku, schopnost řešit několik problémů současně

Výhodou je:

  • znalost principů financování vysokých škol
  • znalost informačních systémů ČVUT, zejména AEDO, iFIS
  • zkušenosti s organizací konferencí, seminářů, kurzů
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody ČVUT
  • stabilní zaměstnání, pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání
  • samostatnou a zodpovědnou práci na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé
  • nástupní plat 60-70 tis. Kč/měs. v závislosti na kvalifikaci a předchozích pracovních zkušenostech s možností dalšího zvyšování. V případě spokojenosti odměny odpovídající 13. a 14. platu.
  • pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru – Praha 2
  • nástup dle dohody

Katedra kybernetiky je mezinárodní vzdělávací a vědecko-výzkumné pracoviště s mnoha pracovními kontakty po celém světě. Je největší katedrou na FEL ČVUT.

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zašlete na email kristina.lukesova@fel.cvut.cz. Přihlášky budou vyhodnocovány průběžně. Pozice je otevřena až do obsazení.

Za stránku zodpovídá: Ing. Kateřina Dřímalová