Kariéra

Technik počítačové sítě (síťař)

Pracoviště Středisko výpočetní techniky a informatiky
Platí do 30. 6. 2024

Hledáme nové kolegy do našeho týmu počítačové sítě na SVTI (Středisko výpočetní techniky a informatiky), které je klíčovou součástí Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze, na pozici technik počítačové sítě (síťař)

Pracovní náplň:

  • správa a dohled počítačové sítě FEL
  • instalace a konfigurace síťových prvků včetně Wi-Fi, zapojování kabeláže
  • průběžné vytváření dokumentace stavu sítě a koncových zařízení
  • rozvoj síťové infrastruktury style “Infrastructure as a code”

Co požadujeme:

  • vlastní iniciativu, samostatný a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • pozitivní přístup k technice a schopnost orientace v technickém prostředí
  • min. střední vzdělání s maturitní zkouškou v technickém směru
  • znalost konfigurace síťových prvků Cisco (Catalyst, Nexus)
  • znalost AJ  - práce s dokumentací, komunikace s uživateli a zahraničními dodavateli

Co uvítáme:

  • některou z certifikací CISCO v oblasti switching a nebo routing
  • zkušenosti se síťovými prvky Juniper Networks, Aruba Networks

Co nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 0,6-1, smlouva na dobu určitou 2-3 roky.
  • částečně pohyblivou pracovní dobu (dle rozvrhu výuky a plánu akcí)
  • 6 týdnů dovolené
  • stabilní a přátelské prostředí prestižní vzdělávací instituce s bohatou historií a kvalitním personálním i technickým zázemím
  • příležitost pracovat s moderní technikou a podílet se na jejím rozvoji, odborně technicky se realizovat
  • pracoviště v Dejvicích s výbornou dopravní dostupností
  • příspěvek na stravování
  • možnost využívat sportovních a rekreačních zařízení ČVUT

Orientační nástupní plat 50 000 Kč hrubého při celém úvazku.

Vaše strukturované životopisy zasílejte elektronicky na adresu svti@fel.cvut.cz

Naše poslání spočívá v zajištění plynulého provozu a neustálém rozvoji počítačových sítí, informačních systémů a audiovizuálních technologií v posluchárnách. Dále se věnujeme kybernetické bezpečnosti a poskytujeme širokou podporu pedagogům, výzkumníkům a studentům jak v prezenční, tak i on-line formě výuky

Za stránku zodpovídá: Ing. Kateřina Dřímalová