1. místo v soutěži o nejlepší expozici na veletrhu Gaudeamus 2012

Na veletrhu Gaudeamus - veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání, který proběhl ve dnech 30. 10. do 2. 11. 2012 v pavilonu F na brněnském Výstavišti . obhájilo ČVUT Praha 1. místo v soutěži o nejlepší expozici. Teprve za ním se umístily Palackého Univerzita v Olomouci a Masarykova Univerzita Brno.

Potvrzení loňského umístění je krásným úspěchem pořadatelského týmu ČVUT Praha. Je o to cennější, že veletržní expozice nehodnotila určená komise, ale hodnotili je v anketě studenti středních škol. Výsledky soutěže byly vyhlášeny na slavnostním společenském večeru na VUT Brno druhý den konání veletrhu.

Na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus se prezentovalo 201 škol, přes 3800 oborů, jež lze studovat v Česku a v zahraničí. Na Výstavišti v Brně se představilo také 54 zahraničních univerzit. Návštěvnost veletrhu přesáhla 30.000 lidí.

ČVUT - tedy i Elektrotechnická fakulta - se účastní tohoto veletrhu pravidelně a i letos dobře zabodovalo.