Filmový klub ČVUT

Po úspěšném "comebacku" na půdu ČVUT minulý semestr, kdy jsme navázali na odkaz původního filmového klubu ČVUT, se začínáme pomalu zakotvovat a dostáváme se do povědomí studentů. Jsme velice rádi, že můžeme s každým představením vidět nové tváře, ale i ty, kteří se k nám vracejí (a my věříme, že rádi). Máte k tomu snad i důvod - minulý semestr jsme nejenom představili velice zajímavé kousky včetně krátkého filmu z dob fungování původního filmového klubu, ale také se nám podařilo úspěšně realizovat projekce v posluchárně 256. Tato posluchárna je plnohodnotné kino (2k projekce včetně 7.1 ozvučení) a my si přejeme, aby projekcí v ní přibývalo a abychom mohli přinášet kvalitní tituly nejen obsahem, ale také vizuálně.Snad se nám to díky vaší podpoře podaří. Pomůžete nám tím, že na filmy budete i dále chodit a sledovat nás na Facebooku. Na představení může přijít jakýkoliv student a pedagog, ale také veřejnost. Těšíme se na Vás.

Filmy budeme promítat každý čtvrtek od 19:30 hod. v posluchárně 209 v průběhu celého semestru. Velmi rádi bychom v dalším školním roce provedli projekce také v posluchárně 256. Informace o každém promítání naleznete na FB a plakátech. Těšíme se na setkání s Vámi!

Více informací na https://www.facebook.com/FilmovyKlubCvut.