Studenti představí novou generaci elektroformule

Slavnostní odhalení čtvrté generace studentské elektroformule týmu eForce FEE Prague Formula se uskuteční 5. května od 14.00 hodin v Hale vysokého napětí.

Tým eForce Fee Prague Formula se po úspěšném vstupu do světa soutěže Formula Student rozhodl k razantnímu kroku. Nový monopost pro sezonu 2015 se totiž nebude spoléhat pouze na elektrické pohonné ústrojí zadní nápravy, ale i té přední.

Zcela nový monopost FSE.04x bude osazen čtveřicí motorů, která vůz posune o ohromný krok kupředu z hlediska ovladatelnosti a to především v nepříznivých adhezních podmínkách. Aeropaket byl upraven dle požadavků nové verze pravidel pro rok 2015. Zcela přepracovaný rám, nové elektronické systémy - to je jenom zlomek novinek, které s sebou monopost FSE.04x přináší.

Podrobnosti o projektu elektroformule jsou k dispozici na stránce eforce.cvut.cz

Rámcový program akce:

14.00 – registrace