Technical Computing Camp 2015

Společnost HUMUSOFT s.r.o. pořádá ve dnech 10.-11.9. Technical Computing Camp, druhý ročník neformálního letního setkání příznivců technických výpočtů a počítačových simulací.

Zváni jsou zájemci z řad akademické obce - pedagogové i studenti.

KDY: čtvrtek 10.9. od 9.00 hodin - pátek 11.9. do 15.00 hodin
KDE: Brněnská přehrada, hotel Fontána
Vstup ZDARMA

Další informace a přihláška zde.

V průběhu "Technical Computing Camp 2015" budou představeny moderní nástroje pro technické výpočty a počítačovou simulaci MATLAB a COMSOL Multiphysics a jejich využití ve spojení s celou řadou hi-tech "hraček" (LEGO, Arduino, Raspberry Pi, Kinect, mobilní zařízení, kamery, ...).
Přednášet budou odborníci z firmy HUMUSOFT s.r.o. i další zvaní přednášející. Akce je určena i pro ty, kteří dosud naše programy neznají. Nástroje MATLAB a COMSOL Multiphysics si budete moci vyzkoušet a následně své poznatky a dotazy diskutovat s dalšími účastníky.

V rámci druhého ročníku "Technical Computing Camp" bude probíhat i soutěž o nejlepší uživatelský projekt.

Studenti se mohou zúčastnit se svou diplomovou či bakalářskou prací.

Máte-li zájem "Technical Computing Camp 2015" navštívit, prosím vyplňte přihlášku na výše uvedené www stránce.