Výsledky slosování studentské ankety za letní semestr 2017/2018

Na závěr ankety 11. září proběhne ještě jedno slosování!

Dne 3. července 2018 proběhlo slosování 1853 anketních lístků za zimní semestr pro uzavřené předměty. Vylosování provedl doc. J. Roztočil, předseda Akademického senátu, ceny do ankety vložil děkan fakulty prof. P. Ripka. Cenami v losování je příspěvek na elektroniku v ceně 7000 Kč. Vylosování budou informováni e-mailem k převzetí ceny, předání bude uskutečněno po předchozí e-mailové dohodě.

Vylosovaní byli:

Jméno Studijní program a obor
Dujava Jozef Kybernetika a robotika
3. ročník, bakalářské studium
Janoušková Klára Otevřená informatika - Informatika a počítačové vědy
2. ročník, bakalářské studium
Smičková Anna Elektrotechnika, energetika a management - Elektrotechnika a management
3. ročník, bakalářské studium
Hájek David Softwarové inženýrství a technologie
2. ročník, bakalářské studium

BLAHOPŘEJEME!!!!!

Studentská anketa pokračuje nyní v módu "i pro zapsané předměty" (nejen tedy pro předměty ukončené) až do úterý 11. září 2018.

Po uzavření ankety bude vylosován ještě jeden výherce - i v této fázi studentské ankety vložil děkan fakulty zajímavou cenu - příspěvek na elektroniku v ceně 7000 Kč.

V Praze 3. 7. 2018

doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc., proděkan