Aktuálně zveřejněná výběrová řízení

Výběrové řízení pro obsazování pracovních míst na ČVUT se řídí Kariérním řádem FEL zejména Směrnicí o výběrovém řízení, dále se řídí Řádem výběrového řízení. K dispozici je také archiv zveřejněných výběrových řízení.

Nabídka Platí do

Pracovník na pozici Referentka studijního oddělení

ČVUT v Praze – Fakulta elektrotechnická přijme odbornou referentku pro administrativní oddělení děkanátu – studijní oddělení.

Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce s počítačem (OS Windows, Microsoft Office, informační systémy), spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikační dovednosti, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, trestní bezúhonnost.

Praxe na obdobné pozici a znalost akademického prostředí výhodou, není však podmínkou. Pracoviště přímo u metra Dejvická. Nabízíme 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Odměňování dle vnitřního mzdového předpisu ČVUT.

Předpokládaný nástup – prosinec 2019 / leden 2020. Výběr je dvoukolový, uchazeči vybraní do druhého kola budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete profesní životopis s přehledem dosavadní praxe na emailovou adresu drimakat@fel.cvut.cz.

03.11.2019
Za obsah odpovídá: Ing. Radka Šmajsová