Skupina předmětů - BKMEEVOLSUB - Elective subjects

Přehled studia | Přehled oborů | Všechny skupiny předmětů | Všechny předměty | Seznam rolí | Vysvětlivky               Návod
A | B | C | D | E | F | H | I | L | M | N | O | P | R | S | T | W
Popis stránky:
Zde je rozepsána skupina předmětů. Jsou zde vidět požadavky pro její splnění a její role ve skladbě studia. Seznam je řazen abecedně dle kódu katedry a jména předmětu.
Skupina: Elective subjects
Min. kreditů: 0   Max. kreditů: 999   Min. předmětů: 0 Role: V - Volitelné předměty
Předmět Název Rozsah
výuky
Jazyk
výuky
Zakon-
čení
Sem. Dopor.
sem.
Kred. Garanti Vyučující Kat.
AE4B01DMA Discrete mathematics 2+2 EN Z,ZK Z 1 7 Demlová M. Demlová M. 13101
AE0B01LAG Linear Algebra 4+2 EN Z,ZK Z 1 7     13101
AE3B01MA1 Mathematics 1 4+2 EN Z,ZK Z 1 8     13101
AE1B14SEM Seminar on Electrical Engineering 2s CS Z Z 1 2     13114
AE1B16MME Macro and Microeconomics 2+2s EN Z,ZK Z 1 5 Jandera J. Jandera J. 13116
AE4B99RPH Solving problems and other games 1P+3C EN KZ Z 1 6     13133
AE3B99RO Robots 1P+3L EN KZ Z 1 5     13135
AE0B36PR1 Programming 1 2P+2C EN Z,ZK Z 1 6 Mannová B. Mannová B. 13136
AE0B02AKA Acoustic Applications 2+2L EN KZ Z   4 Jiříček O. Jiříček O. 13102
AE0B02ZIP Environmental Science 2+0s EN ZK Z   2 Bálek R. Bálek R. 13102
AE0B02POS Scientific View of the World 2s CS Z L   2     13102
AE0B02FPL Solid State Physics 2+2s CS Z,ZK Z   5     13102
AE0B13PTE Advanced technology in electrical engineering 2P+2L EN Z,ZK L   5     13113
AE0B13KEO Construction of Electronic Circuits 2P+2L EN Z,ZK Z   4     13113
AE0B13EKE Ekologie pro elektrotechniky 2P+2L EN Z,ZK Z   4     13113
AE0B13ETM Electrotechnical materials 2P+1L EN Z,ZK L   4     13113
AE0B13MTE Materials and technology for electronics 2P+2L EN Z,ZK L   4     13113
AE0B13NNT Nanotechnology 2P+2S EN Z,ZK Z,L   4     13113
AE0B13SPE Welding and Soldering in Electrotechnics 2P+2L EN KZ L   4     13113
AE0B14AEE Automotive Electrical and Electronic Engineering 2+2L CS Z,ZK L   4     13114
AE0B14SPP Drive Sensors 2+2L CS Z,ZK Z   4     13114
AE0B14TME Engineering mechanics 2+2s CS Z,ZK L   4     13114
AE0B14TDO Technical Documentation 1+2L CS KZ Z   3     13114
AE0B15EIN Electrical Installations 2+2L CS Z,ZK L   4     13115
AE0B15VNZ High-voltage Testing 2+2L CS Z,ZK Z   4     13115
AE0B15PES Power Systems Operation 2+2s CS Z,ZK Z   5     13115
AE0B17MTB Matlab 0P+3C EN KZ Z,L   4 Valtr P.   13117
AE0B31ZZS Basic Signal Processing 2P+2C EN Z,ZK Z   4     13131
AE0B38LPT Aircraft Instrumentation 2P+2L EN Z,ZK L   5     13138
AE0B38OCP Circuits of Digital Instruments 2P+2L EN Z,ZK L   5 Holub J. Holub J. 13138
AE0B38APH FPGA Applications 1P+3L EN KZ Z   5 Sedláček R. Sedláček R. 13138
AE0B38PSM Programming Data Acquisition Systems 2P+2C EN KZ Z   5     13138
AE0B38SES Sensor Networks 2P+2L EN Z,ZK Z   5     13138
AE4B01MA2 Calculus 4+2 EN Z,ZK L 2 8     13101
AE0B01LGR Logic and Graph Theory 3+2 EN Z,ZK L 2 6     13101
AE3B01MA2 Mathematics 2 4+2 EN Z,ZK L 2 7     13101
AE1B01MA2 Multidimensional Analysis 2+2 EN Z,ZK L 2 6     13101
AE1B02FY1 Physics 1 for EEM 2+0s EN ZK L 2 2     13102
AE3B02FY1 Physics 1 for KyR 4+2L EN Z,ZK L 2 6     13102
AE1B13PPS Industrial computer systems 2P+2L EN Z,ZK L 2 5     13113
AE1B15MAA Mathematic Applications 3+2c CS Z,ZK L 2 6     13115
AE1B31EOS Electrical circuits 3P+2S EN Z,ZK L 2 6     13131
AE0B36PR2 Programming 2 2P+2C EN Z,ZK L 2 6 Jelínek I. Mannová B. 13136
AE1B38EMA Electrical Measurements and Instrumentation 2P+2L EN KZ L 2 5     13138
AE4B01JAG Languages, automata and grammars 2+2 EN Z,ZK Z 3 6     13101
AE4B01NUM Numerical Analysis 2+2c EN Z,ZK Z 3 6     13101
AE0B01PSI Probability, Statistics, and Theory of Information 4+2 EN Z,ZK Z 3 6     13101
AE1B02FY2 Physics 2 for EEM 2+2L EN Z,ZK Z 3 4     13102
AE3B02FY2 Physics 2 for KyR 3+2L EN Z,ZK Z 3 5     13102
AE1B13MVE Materials for Power Electrical Engineering 2P+2L EN Z,ZK Z 3 5     13113
AE1B14SP1 Electric Machinery and Apparatus 1 3+2L CS Z,ZK Z 3 5     13114
AE1B15EN1 Power Engineering 1 2+2L CS Z,ZK Z 3 5     13115
AE1B17EMP Electromagnetic Field 2p+2c EN Z,ZK Z 3 5     13117
AE4B17EAM Electromagnetism 2p+2c EN Z,ZK Z 3 6     13117
AE3B31EOP Electrical Circuits and Elements 4P+2C EN Z,ZK Z 3 8     13131
AE4B33OSS Operating Systems and Networks 2P+2C EN Z,ZK Z 3 6     13133
AE4B34EM Electronics and Microelectronics 2P+2L CS Z,ZK Z 3 6     13134
AE0B35SPS Computer Systems Structures 3P+2L EN Z,ZK Z 3 6     13135
AE4B33SI Software Engineering 2P+2C EN Z,ZK Z 3 6     13136
AE1B37KEL Communication and Electronics 2P+2L EN KZ Z 3 4 Dobeš J. Dobeš J., Kovář P. 13137
AE4B02FYZ Physics for Informatics 2+2L EN Z,ZK L 4 6     13102
AE1B13VST Technologies in Electrical Engineering 2P+2L EN Z,ZK L 4 6     13113
AE1B14VE1 Power Electronics 1 2+2L CS Z,ZK L 4 5     13114
AE1B15EN2 Power Engineering 2 2+2s CS Z,ZK L 4 6     13115
AE1B15EN3 Power Engineering 3 2+2s CS Z,ZK L 4 5     13115
AE1B16EKP Business Economics 2+2s EN Z,ZK L 4 5     13116
AE1B16RIP Project management 2+2s EN KZ L 4 5     13116
AE3B33KUI Cybernetics and Artificial Intelligence 2P+2C EN Z,ZK L 4 5     13133
AE3B33OSD Operating Systems and Databases 3P+2C EN Z,ZK L 4 6     13133
AE3B33ROB Robotics 2P+2L EN Z,ZK L 4 6     13133
AE3B35ARI Automatic Control 4P+2L EN Z,ZK L 4 7     13135
AE0B36APO Computer Architectures 2P+2L EN Z,ZK L 4 6     13135
AE4B77ASS Architectures of Software Systems 2P+2C EN Z,ZK L 4 6     13136
AE4B33DS Database Systems 2P+2C EN Z,ZK L 4 6     13136
AE4B33FLP Functional and Logic Programming 2P+2C EN Z,ZK L 4 6     13136
AE4B33ZUI Introduction to Artificial Intelligence 2P+2C EN Z,ZK L 4 6     13136
AE4B38DSP Distributed Systems and Computer Networks 2P+2L EN Z,ZK L 4 6 Novák J. Novák J. 13138
AE4B38NVS Embedded Systems Design 2P+2L EN Z,ZK L 4 6     13138
AE3B38MMP Microprocessors and Microcontrollers in Instrumentation 2P+2L EN Z,ZK L 4 6     13138
AE3B38SME Sensors and Measurement 3P+2L EN Z,ZK L 4 6     13138
AE4B39TUR Testing of user Interfaces 2P+2S CS Z,ZK L 4 6     13139
AE1B13VVZ Manufacturing of Power Devices 2P+2L EN Z,ZK Z 5 6     13113
AE1B14PO1 Electric Drives and Traction 1 2+2L CS Z,ZK Z 5 6     13114
AE1B14MIS Microprocessors for Power Systems 2+2L CS Z,ZK Z 5 5     13114
AE1B16PAP Business Law 2+2s EN Z,ZK Z 5 5     13116
AE4B32PKS Computer and Communication Networks 2P + 2C EN Z,ZK Z 5 6     13132
AE3B33DRR Dynamics and Control of Robots 2P+2L EN Z,ZK Z 5 6     13133
AE4B33OPT Optimization 4P+2C EN Z,ZK Z 5 7     13133
AE4B33RPZ Pattern Recognition and Machine Learning 2P+2C EN Z,ZK Z 5 6     13133
AE4B99SVP Software or Research Project   CS KZ Z,L 5 6     13133
AE3B35MSD Modeling and Simulation of Dynamic Systems 2P+2L EN Z,ZK Z 5 6     13135
AE4B35PSR Real-Time Systems Programming 2P+2C EN Z,ZK Z 5 6     13135
AE3B38DSY Distributed Systems and Computer Networks 4P+2L EN Z,ZK Z 5 7     13138
AE3B38PRT Instrumentation for Data Acqusition and Proces Control 2P+2L EN Z,ZK Z 5 6 Platil A. Platil A. 13138
AE4B39WA1 Web applications development 2P+2C CS Z,ZK L 5 6     13139
AE1B13SVS Solar Energy Application Systems 2P+2L EN Z,ZK L 6 5     13113
AE3B14EPR Electric drive for automation and robotics 2+2s CS Z,ZK L 6 6     13114
AE1B16UFI Finance of Corporations 2+2c EN Z,ZK L 6 5     13116
AE3B35APE Applied Electronics 2P+2L EN Z,ZK L 6 6     13135

Student can choose arbitrary subject of the bachelor's program (EEM - Electrical Engineering, Power Engineering and Management, KME - Communications, Multimedia and Electronics, KYR - Cybernetics and Robotics, OI - Open Informatics) which is not part of his curriculum. Student can choose with consideration of recommendation of the branch guarantee.


Stránka vytvořena 22.10.2019 17:49:49, semestry: Z,L/2020-1, L/2018-9, Z,L/2019-20, připomínky k informační náplni zasílejte správci studijních plánů Návrh a realizace: I. Halaška (K336), J. Novák (K336)
Za obsah odpovídá: doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc.