Česky English

Fakulta

Aktuality

22.01.15 Informatika se nejlépe vyučuje na Fakultě elektrotechnické ČVUT

Nejlepší vzdělání "ajťákům" nabízí Fakulta elektrotechnická na ČVUT v Praze. O pár desetin bodů za sebou v žebříčku Hospodářských novin nechala loňského vítěze - Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy.

12.01.15 Laboratoř ticha

V halových laboratořích Fakulty elektrotechnické vzniká funkční segment Laboratoře ticha, který bude součástí pavilonu České republiky na výstavu EXPO 2015 MILÁN.

18.11.14 Naše fakulta se stává Centrem excelence Mezinárodní telekomunikační unie pro kybernetickou bezpečnost

Od 1. ledna 2015 ponese Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze statut evropského Centra excelence ITU v oblasti kybernetické bezpečnosti, který na čtyřleté období uděluje Mezinárodní telekomunikační unie (ITU).

13.11.14 CfP: MISTA 2015 (Multidisciplinary International Scheduling Conference: Theory & Applications)

FEL bude spolupořádat konferenci MISTA 2015 - významnou konferenci v oblasti operačního výzkumu. Za českou stranu jsou spolupředsedové konferenčního výboru P. Šůcha a Z. Hanzálek.

05.11.14 Úspěch v soutěži Cisco Outstanding Thesis Award

V soutěži Cisco Outstanding Thesis Award získala první místo za nejlepší magisterskou práci Andrea Fuksová, absolventka programu Otevřená informatika. Zvláštní cenu poroty získala studie Jiřího Čermáka z centra agentních technologií katedry počítačů.

Za obsah odpovídá: prof. Ing. Jiří Matas, Ph.D.