Česky English

Fakulta

Aktuality

19.03.15 Double degree s NTUST

FEL ČVUT a National Taiwan University of Science and Technology, Department of Electronic and Computer Engineering uzavřeli dohodu o společném Double degree programu.

17.03.15 Rozsvícení skleněné plastiky Mariana Karla

Skleněná plastika tvoří již několik měsíců vizuální dominantu areálu fakulty. Koncem příštího týdne získá svou konečnou „světelnou“ podobu. Slavnostní odhalení a rozsvícení sochy proběhne ve čtvrtek 26. března od 19.15 hodin.

13.03.15 Certifikáty za úspěšnou realizaci projektů z programu Leonardo da Vinci

Dům zahraniční spolupráce/Národní agentura pro evropské vzdělávací programy udělila ČVUT v Praze, Fakultě elektrotechnické dva certifikáty za úspěšnou realizaci projektů z programu Leonardo da Vinci.

13.03.15 Naše UPE sekce na ČVUT má další úspěch

Mezi 7 oceněnými, z celkového počtu 275, se umístila sekce UPE ČVUT. Ocenění Honorable Mention Award, které je spojeno s finanční odměnou 250 USD, umožní studentům prezentovat se na výročním zasedání UPE, kde bude naši sekci zastupovat prezident sekce, student programu OI, Antonín Novák.

10.03.15 Školy mladých autorů

Jste ze střední školy nebo z vyšších ročníků základní školy? Zajímají Vás novinky z oblasti vědy a techniky? Chcete o nich umět poutavě vyprávět současnými multimediálními prostředky?

02.03.15 IBM loví talenty na naší fakultě

IBM loví talenty na ČVUT FEL, nejlepší studenti se dostanou do zahraničí.

22.01.15 Informatika se nejlépe vyučuje na Fakultě elektrotechnické ČVUT

Nejlepší vzdělání "ajťákům" nabízí Fakulta elektrotechnická na ČVUT v Praze. O pár desetin bodů za sebou v žebříčku Hospodářských novin nechala loňského vítěze - Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy.

12.01.15 Laboratoř ticha

V halových laboratořích Fakulty elektrotechnické vzniká funkční segment Laboratoře ticha, který bude součástí pavilonu České republiky na výstavu EXPO 2015 MILÁN.

Za obsah odpovídá: prof. Ing. Jiří Matas, Ph.D.