Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Wingit Works – Vývojář HW a SW, avionik

21.05.19 - 27.07.19
Wingit Works spol. s r.o. Ve spolupráci s našim zahraničním partnerem participujeme na vývoji evropských letadel a vrtulníků. V současné době rozšiřujeme portfolio našich služeb o segment vývoje HW a SW avionických systémů. Pro práci na vývoji nových vrtulníků a letadel hledáme mladé kolegy se zájmem a obor a s chutí se učit. Zaškolení a počáteční výkon práce v Německu, později v ČR. Možnost karierního růstu. Rádi Vás uvidíme na osobním pohovoru. Email: ondrej.zverina@wingitworks.com. Tel. : 605 872 815.

SERAK-TECH – Brigádník pro servisní oddělení – elektro

20.05.19 - 13.07.19
Dynamicky se rozvíjející česká společnost SERAK-TECH s.r.o. podnikající v oboru TZB vzduchotechnika, hledá vhodného adepta na obsazení pozice Brigádník pro servisní oddělení – elektro. Vaším úkolem bude podílet se na běžných činnostech servisního oddělení: řešení reklamací MaR, zaškolování obsluhy MaR, instalace MaR, zpracování technických podkladů (manuály), servis vzduchotechnických zařízení. Kontakt: Ing. Roman Hlubinka: tel. 777 226 009, e-mail servis@seraktech.cz.

AXEN – Projektant pro oblast veřejného osvětlení

20.05.19 - 27.07.19
AXEN, s.r.o. AXEN, s.r.o., integrátor systémů osvětlení hledá nového kolegu na pozici projektant pro oblast veřejného osvětlení. Pokud umíš AUTOCAD a máš technické myšlení neváhej se ozvat. Čeká tě tvorba projektů elektro, tvorba rozpočtů a návrhy strategických řešení na obnovu a rekonstrukci osvětlení. Spolupráce je možná na DPP i HPP s motivujícím finančním ohodnocením a možností profesního růstu. Kontaktuj nás na tel: 778 761 730 nebo na drahomir.dostal@axen.cz.

Ministertvo zahraničních věcí – koordinátor mezinárodních vztahů

16.05.19 - 01.06.19
Státní tajemník v Ministerstvu zahraničních věcí ČR jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon"), vyhlašuje ve smyslu § 24 odst. 6 zákona výběrové řízení na služební místo koordinátora mezinárodních vztahů v oddělení rozvoje kybernetické bezpečnosti v Odboru kybernetické bezpečnosti v MZV ČR v oboru služby: "Zahraniční vztahy a služba". Místem výkonu služby je Praha.

Ministertvo zahraničních věcí – analytik bezpečnosti koncových zařízení

16.05.19 - 31.05.19
Státní tajemník v Ministerstvu zahraničních věcí ČR jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, v platném znění (dále jen "zákon"), vyhlašuje ve smyslu § 24 odst. 6 zákona výběrové řízení na služební místo analytika bezpečnosti koncových zařízení – správy AV opatření v oddělení bezpečnostního dohledu a zvládání bezpečnostních incidentů v Odboru kybernetické bezpečnosti v MZV ČR v oboru služby: "Zahraniční vztahy a služba" a "Informační a komunikační technologie“. Místem výkonu služby je Praha.

Východočeská energie – pracovní pozice v oboru projekce a výstavby distribučních sítí

16.05.19 - 13.07.19
Hledáme kreativní a flexibilní studenty či absolventy s elektrotechnickým vzděláním pro projektování, realizaci výstavby, údržbu a provoz lokálních distribučních soustav po celé ČR. Našim zaměstnancům nabízíme možnost seberealizace, dalšího osobnostního i profesního růstu, práci v dynamickém a profesně zdatném týmu. Možnost jak plného úvazku, tak i částečného úvazku dle dohody s perspektivou rozšíření na plný úvazek. Místo výkonu práce Praha 1. Těšíme se na Vás! Kontakt: Ing. Lubomír Milek, tel. 733 695 875 milek@venergie.cz

ELIMON – Referent nákupu energetických komodit – junior trader

13.05.19 - 29.06.19
Hledáme kolegy do našeho týmu na pozici Referent Nákupu energetických komodit. Pokud jste analytický typ a chcete se dozvědět jak funguje nákup energií a procesy s Operátorem trhu nabízíme vám perspektivní práci na trvalý pracovní poměr. Své CV zašlete na polakova@elimon.cz.

VOLTCOM – Projektant elektro

07.05.19 - 09.07.19
Voltcom, spol s r.o. Hledáme parťáka do projekce = Projektanta elektro... možná právě Tebe! Bavilo by Tě navrhovat moderní technologie v distribuci a rozvodu elektrické energie? Máš elektrotechnické SŠ/VŠ vzdělání? Ovládáš AutoCAD nebo jiný grafický program? Ozvi se nám: gabriela.vlckova@ottima.cz, budeme se těšit, VOLTCOM!

KOMTERM – PLC programátor

06.05.19 - 06.07.19
KOMTERM, a.s. Česká rodinná firma KOMTERM a.s. zabývající se energetikou, hledá do svého týmu v Praze studenta či absolventa na pozici PLC programátor. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody. Poptávka po zaměstnání.
Kontaktní e-mail: lena.jelinkova@komterm.cz.

PRONIX – Projektant elektro pro největší datová centra v ČR

03.05.19 - 06.07.19
PRONIX Hledáme šikovné kolegy, kteří se budou podílet na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií. Jsme otevřeni různým formám spolupráce. Přidej se k nám! www.pronix.cz/kariera.html.
Kontakt: jiri.aulehla@pronix.cz

Akermann Electronic Praha – Technická podpora střediska elektronických komponent

03.05.19 - 06.07.19
Akermann Electronic Praha s.r.o. Společnost AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. hledá na částečný úvazek/brigádu kolegu do týmu na pozici technická podpora střediska elektronických komponent. Těšíme se na Vaše životopisy. E-mail: ilona.slezakova@akermann.cz

NOARK Electric Europe – Junior Product Manager

29.04.19 - 06.07.19
NOARK Electric Europe s.r.o. Do našeho produktového týmu hledáme posilu na pozici Junior Product Manager. Budeš mít na starosti tvorbu katalogů, technických tiskovin a odborných článků, sestavování ceníků, prezentaci našich produktů na seminářích, produktová školení pro zákazníky a zaměstnance. Na oplátku nabízíme různorodou práci, přátelské zázemí a zajímavé benefity. Více informací na www.noark-electric.com/kariera.
Pokud se alespoň trochu orientuješ v elektrotechnickém prostředí, tak neváhej, pošli životopis na hana.ticha@noark-electric.com a pojisti si tak místo v našem týmu!

Učitel fyziky – Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek

27.04.19 - 31.08.19
Hledáme učitele fyziky na kratší úvazek (10 – 12 hodin týdně) od 2. 9. 2019.
Chceme v dětech vzbudit zájem o přírodovědné a technické obory, ale učitelé této aprobace prostě nejsou. Hledáme tedy mezi studenty, případně asistenty ČVUT, aby nám pomohli.
Zájemci se mohou hlásit na adrese zshanspaulka@zshanspaulka.cz, nebo na telefonu 723 186 733. Můžeme nabídnout velmi pěkné bydlení v blízkosti školy.

A-Solutions – Pracovní pozice v oblasti elektroinstalace se zaměřením na návrh a projekci osvětlení

27.04.19 - 29.06.19
A-Solutions, s.r.o. Jsme mladá rozvíjející se firma působící v České a Slovenské republice již 10 let a hledáme do svého rozrůstajícího týmu lidí nového parťáka. Zabýváme se návrhem a realizací projektů s LED osvětlením a snažíme se prosadit kvalitou a zkušenostmi. Pokud máš zájem dozvědět se více, budeme rádi, pokud nám pošleš svůj životopis na e-mail: jakub.lichy@a-solutions.sk.

INGOS – Projektant

24.04.19 - 29.06.19
INGOS s.r.o. Baví Vás projektování a zajímáte se o automatizaci? Pak Vám můžeme nabídnout perspektivní práci projektanta v zajímavém oboru hydroenergetiky, projektování elektrozařízení NN, (VN), MaR. Na vodní elektrárně jsme „jako doma“. Nehodíme Vás ale rovnou do vody, pomůžeme se zaučením v oboru. Možnost dohody na celý nebo částečný úvazek tak, abyste mohli v klidu dostudovat poslední ročník školy. Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.ingos.cz.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na kariera@ingos.cz, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.

INGOS – Projektový manažer

24.04.19 - 29.06.19
INGOS s.r.o. Zajímáte se o automatizaci v průmyslu a energetice? Baví Vás cestovat a poznávat nové destinace? Chcete se naučit vést projekty po elektrotechnické a obchodní stránce? Pak Vám můžeme nabídnout pestrou práci projektového manažera v zajímavém oboru hydroenergetiky. Možnost dohody na celý nebo částečný úvazek tak, abyste mohli v klidu dostudovat poslední ročník školy. Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.ingos.cz.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na kariera@ingos.cz, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.

Etnetera – Java Developer

24.04.19 - 29.06.19
Etnetera a.s. Etnetera hledá deset šikovných prstů (s tolerancí ±1), které si troufají tvořit čistý kód v Javě a chtějí si osahat nové technologie i svobodu vyváženou osobní zodpovědností. Pokud již máš nějaké zkušenosti a jsi žíznivý po tom získat další, máme pro tebe náruč otevřenou. Pokud se nás chceš na něco zeptat nebo máš zájem, napiš na vitej@etnetera.cz.

Uni-Export Instruments – Prodejce a technik analytických přístrojů

18.04.19 - 08.06.19
Uni-Export Instruments, s.r.o. Jsme dodavatelé měřicích a analytických přístrojů a hledáme technika pro marketing, prodej a servis na území České Republiky a Slovenska. Jedná se o přístroje hlavně pro fyzikální charakterizace částic a povrchů (www.uniexport.co.cz) a zákazníky jsou akademické instituce i výzkum nebo kontrola kvality výrobních podniků. Hledáme člověka pro prodej a servis přístrojů a zákaznickou podporu. Požadujeme znalost českého a anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, komunikační schopnosti. Možnost jak plného úvazku, tak i částečného úvazku dle dohody s perspektivou rozšíření na plný úvazek. Kontakt: Ing. Marek Černík, mc@uniexport.co.cz, mobil 724 006 543.

ETZPOWER – Projektant – pracovník technické přípravy výroby

18.04.19 - 08.06.19
ETZPOWER, s.r.o. Společnost ETZPOWER, s.r.o. působí na trhu s elektrotechnickými výrobky od roku 2008. S počtem do třiceti zaměstnanců se řadí mezi středně velké firmy. Zabýváme se projektováním, výrobou a prodejem rozváděčů NN pro nejrůznější použití. Do našeho zkušeného týmu hledáme projektanta – pracovníka technické přípravy výroby, který má elektrotechnické vzdělání (práce je vhodná i pro studenty FEL ČVUT), je pracovitý, zodpovědný, samostatný, má zájem o profesní rozvoj, má tvůrčí přístup k práci, má uživatelskou znalost MS Excel, MS Word, MS Outlook, zná alespoň základy práce v SW CAD. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím výkonného ředitele společnosti Ing. Zdeňka Vránu, zdenek.vrana@etzpower.cz, telef. číslo: 725 777 811. Dohodneme termín nezávazné schůzky, kde projednáme vše potřebné. Uvítáme zaslání CV.

ANDRITZ HYDRO – Monitoring & Diagnosis Automation Engineer

11.04.19 - 22.06.19
Andritz_Logo.jpg ANDRITZ HYDRO je globálním dodavatelem elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jedním ze světových lídrů v oblasti hydroenergetiky. Pro pracoviště v Praze hledáme kolegu na pozici systémový inženýr se zaměřením na monitorovací a diagnostické systémy vodních elektráren. Nabízíme zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti, po zaškolení předpokládáme samostatné řešení návrhu, parametrizace a zprovoznění diagnostických systémů. Komunikativní znalost AJ a ochota cestovat jsou nutností (realizace projektů v zahraniční), dalším předpokladem je odpovídající VŠ vzdělání v oboru automatizace, měření nebo energetiky. Pro více informací nás kontaktujte na: miroslav.kubin@andritz.com.

ANDRITZ HYDRO – Programátor C++

11.04.19 - 22.06.19
Andritz_Logo.jpg ANDRITZ HYDRO je globálním dodavatelem elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jedním ze světových lídrů v oblasti hydroenergetiky. Pro pracoviště v Praze hledáme programátora v jazyce C++, vývojáře produktů SCADA / HMI pro řízení technologických procesů v energetice. Nabízíme zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti. Předpokládáme komunikativní znalost AJ (případně NJ) a odpovídající VŠ/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy. Pro více informací nás kontaktujte na: pavel.charvat@andritz.com.

Administrativní pracovník/pracovnice - FEL ČVUT

09.04.19 - 24.05.19
Katedra kybernetiky FEL ČVUT hledá administrativního pracovníka/pracovnici pro agendu nákupů a pracovních cest. Katedra kybernetiky https://cyber.felk.cvut.cz/ je jedním z největších vědeckovýzkumných pracovišť FEL ČVUT. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svoji přihlášku spolu se strukturovaným životopisem s přehledem dosavadní praxe na e-mailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz

Workshop IT 4x jinak

04.04.19 - 30.06.19
EY Na workshop IT 4x jinak tě nemůže pozvat nikdo jiný, než naše virtuální kolegyně Sandra. Přijď se podívat do kuchyně nastupující generace IT consultantů – jeden reálný příběh, čtyři týmy a čtyři různé pohledy. Přihlas se na: bit.ly/IT_4xjinak

Provozní inženýr/ka – pracoviště Kladno

22.03.19 - 31.05.19
VESLA Nabízíme zajímavou práci v elektrotechnické výrobě – obor telekomunikace – vytváření, kontrola a zlepšování výrobních procesů. Společnost Vesla s.r.o. je členem UnitronGroup, což je skupina firem vyvíjejících, vyrábějících a prodávajících elektronické doplňky pro telekomunikaci po celém světě. UnitronGroup je mezinárodní skupina firem s ústředím ve společnosti v Belgii. Pobočky zajišťující výzkum a vývoj, výrobu a obchod jsou v Belgii, České republice, Číně a ve Spojených státech amerických. Kontakt - Ing. Dani Mawla, dani.mawla@vesla.cz. tel. +420 733 523 217

BioVendor - Laboratorní medicína a.s. - Servisní technik laboratorních zařízení

18.03.19 - 31.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. Hledáme kolegy do našeho servisního týmu. Nabízíme práci na plný úvazek, dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, rychlý mzdový nárůst podle individuálních schopností, zaškolení v pobočkách firmy.
V případě zájmu posílejte CV na: filousova@biovendor.cz.

Programátor C/C++/Java, Python

20.11.18 - 31.05.19
Laic Mezinárodní IT firma LAIC, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu, hledá vývojáře. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora C/C++/Java, Python. www.laicatc.com/careers

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma