Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Provozní inženýr/ka – pracoviště Kladno

22.03.19 - 31.05.19
Nabízíme zajímavou práci v elektrotechnické výrobě – obor telekomunikace – vytváření, kontrola a zlepšování výrobních procesů. Společnost Vesla s.r.o. je členem UnitronGroup, což je skupina firem vyvíjejících, vyrábějících a prodávajících elektronické doplňky pro telekomunikaci po celém světě. UnitronGroup je mezinárodní skupina firem s ústředím ve společnosti v Belgii. Pobočky zajišťující výzkum a vývoj, výrobu a obchod jsou v Belgii, České republice, Číně a ve Spojených státech amerických. Kontakt - Ing. Dani Mawla, dani.mawla@vesla.cz. tel. +420 733 523 217

Ekotechnika s.r.o. - Technik-Vývojář (vhodné i pro absolventy)

18.03.19 - 20.05.19
EKO Baví Vás technika, hledáte byt nebo potřebujete auto? Aktuálně hledáme kolegu, který posílí naše technické oddělení. V ČR a SR dodáváme profesionální přístroje pro diagnostiku životního prostředí. Naše portfolio přístrojů je velmi široké, budete se tedy učit neustále novým věcem. Vaším úkolem bude navrhovat technická řešení měřících systémů pro životní prostředí a být podporou našim zákazníkům. Mezi ty patří vysoké školy, výzkumné ústavy, inženýrští geologové, hydrogeologové, státní instituce a samozřejmě i soukromé firmy. Pro naše zákazníky budete spolu s námi důležitým partnerem. Ozvěte se nám na marketing@ekotechnika.cz.

Akademie Věd ČR - Odborný laborant-Technická podpora vědeckého týmu

18.03.19 - 30.04.19
Oddělení Plazmo-chemických Technologií, Ústav Fyziky Plazmatu, Akademie Věd ČR hledá odborného laboranta - Technická podpora vědeckého týmu. Pracovní náplň: komplexní příprava experimentálních a polo-provozních zařízení, obsluha plazmových hořáků a příslušné aparatury, servisní práce na Plazmovém hořáku, fyzická výroba a úprava jednoduchých součástek v Mechanické dílně. V případě zájmu posílejte CV na jeremias@ipp.cas.cz, ideálně s přiloženým životopisem a průvodním dopisem.

BioVendor - Laboratorní medicína a.s. - Servisní technik laboratorních zařízení

18.03.19 - 20.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. Hledáme kolegy do našeho servisního týmu. Nabízíme práci na plný úvazek, dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, rychlý mzdový nárůst podle individuálních schopností, zaškolení v pobočkách firmy.
V případě zájmu posílejte CV na: filousova@biovendor.cz.

ZVVZ MACHINERY, a.s. - Akustik

18.03.19 - 20.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. ZVVZ MACHINERY, a.s. je jednou z největších strojírenských firem v jihočeském kraji s téměř 70-ti letou tradicí. Vlastní know-how a realizuje dodávky ventilátorů, přepravníků, tlakových nádob, klapek, ocelových konstrukcí, klimatizačních potrubí apod. Do svého týmu hledá nové zaměstnance, kterým může nabídnout zajímavou práci a spoustu zaměstnaneckých benefitů.
Tato pozice je vhodná i pro absolventy! Více na https://www.zvvz.cz/cs/kariera.

ZVVZ MACHINERY, a.s. - Inženýr/-ka vývojové zkušebny

18.03.19 - 20.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. ZVVZ MACHINERY, a.s. je jednou z největších strojírenských firem v jihočeském kraji s téměř 70-ti letou tradicí. Vlastní know-how a realizuje dodávky ventilátorů, přepravníků, tlakových nádob, klapek, ocelových konstrukcí, klimatizačních potrubí apod. Do svého týmu hledá nové zaměstnance, kterým může nabídnout zajímavou práci a spoustu zaměstnaneckých benefitů.
Tato pozice je vhodná i pro absolventy! Více na https://www.zvvz.cz/cs/kariera.

C# Developer - VEEAM

12.03.19 - 18.05.19
VEEAM Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení, která umožňují inteligentní správu dat. Platforma Veeam Availability Platform je nejkomplexnější zálohovací řešení, které pomáhá zákazníkům na cestě k dosažení úspěchu v 5 fázích Inteligentní správy dat.
Hledáme zaměstnance na pozici C# Developer. Více informací o Veeam na www.careers.veeam.com/cz CV zasílejte na recruitment.prg@veeam.com.

QA inženýr / SW tester - VEEAM

12.03.19 - 18.05.19
VEEAM Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení, která umožňují inteligentní správu dat. Platforma Veeam Availability Platform je nejkomplexnější zálohovací řešení, které pomáhá zákazníkům na cestě k dosažení úspěchu v 5 fázích Inteligentní správy dat.
Hledáme zaměstnance na pozici QA inženýr / SW tester. Více informací o Veeam na www.careers.veeam.com/cz CV zasílejte na recruitment.prg@veeam.com.

BIMONT s.r.o. - Projektant v elektroenergetice

06.03.19 - 11.05.19
BIMONT s.r.o. Společnost BIMONT s.r.o. se sídlem v Liberci hledá do svého mladého kolektivu projektanta elektro. Práce je vhodná pro studenty posledního ročníku a čerstvé absolventy. Praxe ani zkušenosti s oborem nejsou vyžadovány.
V případě zájmu nás prosím kontaktuje na adrese cmiral@bimont.cz.

Tender systems - Software developer

04.03.19 - 11.05.19
Tender systems s.r.o. Jsme menší česká firma s více jak 15ti letou tradicí sídlící v Praze 6 - Střešovicích, zabývající se vývojem a provozováním on-line aplikací, zejména pro podporu nákupu a procesů státní správy i soukromého sektoru. Nabízíme: HPP, flexibilní pracovní dobu, dobré ohodnocení, práci v mladém kolektivu pohodových lidí a možnost osobního rozvoje, účast na zajímavých projektech realizovaných zejména pro státní správu, práci i pro čerstvé absolventy nebo studenty. Nástup ihned či dle dohody.
Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svoje CV na email: info@tendersystems.cz.

esc Aerospace - Vývojář/ka C/C++ projektů pro Evropskou vesmírnou agenturu

04.03.19 - 20.04.19
Hledáme posily pro náš tým a budeme rádi, když se staneš jeho součástí. Jsme expertní firmou v oblastech Avionika, Autonomní Software, Systémy C-UAS a Guidance, Navigation and Control (GNC). Společnost esc Aerospace se podílí na inovačních projektech v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na modelování satelitních payloadů a dále se specializuje na služby zaměřené na obranu proti dronům či lokalizaci radioaktivního odpadu (CBRN služby). Společnost esc Aerospace také nabízí palubní řídící systémy kvalifikované pro kosmické prostředí, kompletní design satelitních přístrojů kvalifikovaných pro let do vesmíru či poradenství k návrhu satelitů, stavbu satelitů, jejich testování a přípravným aktivitám pro úspěšný start na raketovém nosiči.

SPŠ a VOŠ Písek - Učitel/učitelka odborných předmětů SŠ - Elektrotechnika

04.03.19 - 20.04.19
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obor vzdělání: 26-41-M/01 – Elektrotechnika, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.

SPŠ a VOŠ Písek - Učitel/učitelka odborných předmětů SŠ - Informační technologie

04.03.19 - 20.04.19
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obor vzdělání: 18-20-M/01 – Informační technologie, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.

Texas Instruments - Field Application Enginer (Program pro čerstvé absolventy)

28.02.19 - 19.04.19
Nastartuj svou kariéru hned po studiích s Texas Instruments. Momentálně hledáme kandidáty na pozici Field Application Engineer (trainee program). Přidej se k nám a využij svůj talent - změň svět, miluj svou práci! Před tím, než nastoupíš na pozici “Analog FAE” v naší pražské kanceláři, zúčastníš se ročního vzdělávacího programu v oblastech aplikačního inženýrství, systémového inženýrství, ale i marketingu (v ČR i zahraničí).
V případě zájmu zašli svůj životopis na: p-paulusova@ti.com . Na všechny se těšíme také na Veletrhu iKariéra dne 9.4.2019!

PROLICHT CZECH s.r.o. - Světelný technik / Lighting designer

19.02.19 - 20.04.19
PROLICHT CZECH s.r.o PROLICHT CZECH je dceřinou společností rakouské firmy PROLICHT Gmbh zabývající se vývojem, výrobou a prodejem svítidel. Jsme vysoce profesionální společností zaměřenou na náročného zákazníka. Nabízíme nejvyšší kvalitu a úroveň služeb a sortimentu. V současné době chceme rozšířit tým o další kolegyni/kolegu a to na pozici světelný technik. S působením v showroomu na Praze 5 na Smíchově, s účastí i na zahraničních projektech pro mateřskou továrnu.
V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu helena.cumpelova@prolicht.at.

FELDSAM - Webdeveloper

18.02.19 - 20.04.19
FELDSAM s.r.o. Momentálne hľadáme webdevelopera, ktorý nám pomôže s vývojom platformy pre zaujímavého zákazníka zo sveta mobilných technológií a časom sa môže zapojiť aj do interných projektov pre rozvoj FeldHostu™.
Kontakt: Kristián Feldsam feldsam@feldhost.cz, tel. 773 303 353.

Eaton Elektrotechnika s.r.o. - Brigáda pro studenty/studentky FEL ČVUT

18.02.19 - 07.04.19
Eaton Elektrotechnika s.r.o. – zastoupení významné americké nadnárodní společnosti, výrobce a distributor zařízení pro elektroinstalaci, distribuci, ovládání a řízení kvality elektrické energie hledá studenta/studentku na pozici brigádníka do oddělení Product Support. V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na: LuciePurnochova@Eaton.com.

Zeppelin - Trainee program pro absolventy/studenty VŠ

14.02.19 - 16.04.19
Zeppelin CZ s.r.o. Hledáme kandidáty do 2-letého trainee programu. Zeppelin CZ s.r.o., součást mezinárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, je výhradním prodejcem stavebních a důlních strojů Caterpillar, dále motorů a energetických zařízení od stejného výrobce. Kromě prodeje zajišťuje také komplexní servis včetně dodávky náhradních dílů. Flexibilními pronájmy strojů a zařízení různých značek se zabývá Půjčovna strojů Zeppelin CZ.
Kontakt: Barbora Zvárová (barbora.zvarova@zeppelin.com).

Servisní technik pohonů - ABB

13.02.19 - 30.03.19
ABB logo Divize automatizace výroby a pohony poskytuje výrobky, řešení a s nimi související služby, které zvyšují průmyslovou produktivitu a energetickou účinnost. Do této divize hledáme absolventy SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření, kteří chtějí své teoretické znalosti proměnit v praxi a postupně se tak stát nepostradatelnou oporou našim klientům v oblasti servisu pohonů. Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Zašlete svůj životopis na adresu kristyna.hlahulkova@cz.abb.com, do předmětu mailu uveďte: Servisní technik pohonů.

TÜV SÜD Czech - Specialista zkušební laboratoře – elektrika a elektronika vozidel

13.02.19 - 16.04.19
METEL Baví Tě auta, elektrotechnika, domluvíš se anglicky? Studuješ v poslední ročníku VŠ, či jsi absolvent a hledáš místo, kde získáš první zkušenosti? Přidej se do týmu certifikace bezpečnosti vozidel společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o.!
Těšíme se na Tvůj životopis zaslaný na e-mail: prace@tuv-sud.cz.

Řízení letového provozu ČR - Metodický pracovník (Specialista rozvoje ATM systémů)

11.02.19 - 30.03.19
Vy, kteří máte technické vzdělání a zkušenosti se správou a plánováním technických systémů, ale s ATM systémy jste doposud nepracovali, nevadí , počítáme s tím! Důležitá je pro nás Vaše orientace v sítích, síťových protokolech TCP/IP a oblasti bezpečnosti, základní znalost OS Linux a pokročilá znalost AJ. A možná disponujete další hodnotou, kterou oceníme a proto nahlédněte do většího detailu tohoto inzerátu a dejte nám vědět, pokud by Vás bavilo pro nás pracovat. Více najdete na: http://kariera.rlp.cz/nabidka-prace/mp-atm/

Řízení letového provozu ČR - Architekt kybernetické bezpečnosti (Specialista rozvoje ATM systémů)

11.02.19 - 30.03.19
Firewally, IPS, IDS, Proxy, SQL, SIEM jsou pojmy, které dobře znáte? Navíc se perfektně orientujete v sítích, síťových protokolech TCP/IP a oblasti kybernetické bezpečnosti? Nabízíme Vám příležitost pracovat na informační bezpečnosti jedinečných Air traffic management systémů v unikátním prostředí letectví. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto hledáme někoho na koho je spoleh a bude s námi na stejné vlně. Více informací o pozici a potřebné kontakty naleznete v inzerátu zde: http://kariera.rlp.cz/nabidka-prace/mp-atm/

TOP SECURITY - Administrativní podpora technického oddělení

11.02.19 - 14.04.19
TOP SECURITY TOP SECURITY s.r.o., s kanceláří v Praze 9 - Čakovicích je společností, zabývající se ochranou osob a majetku včetně jejího technického zabezpečení a poskytující konzultační a poradenskou činnosti v této oblasti. Hledáme pro svoje technické oddělení kolegu/brigádníka na pozici Podpora technického oddělení.
Kontakt: spevakova@topsecurity.cz, tel. 604 299 622.

TÜV SÜD Czech - Měřící technik EMC

07.02.19 - 14.04.19
METEL Společnost TÜV SÜD Czech s.r.o., která již 150 let usiluje o to, aby se náš svět stal bezpečnějším, hledá posilu (ideálně absolventa FEL, ČVUT v Praze) na pozici „Měřícího technika EMC“ se znalostí základů problematiky měření, praxe není podmínkou
Těšíme se na Váš životopis a případné dotazy zaslané poštou nebo e-mailem na adresu: jiri.janovec@tuv-sud.cz.

MELEL - Programátoři a konstruktéři HW průmyslových PLC a L2/L3 switchů

06.02.19 - 11.04.19
METEL Hledáme nové talenty do svého vývojového týmu. Nabízíme brigády, částečné úvazky i HPP. Vždy jsme šli vlastní cestou. Nebáli se investovat a nehledat pouze nejlacinější řešení, ale přidanou hodnotu. Díky tomu vám dnes můžeme nabídnout získání cenných zkušeností při práci s nejmodernějšími technologiemi. Studentům poskytujeme materiální podporu při zpracování diplomových a bakalářských prací.
V případě zájmu zašlete životopis na: info@metel.eu.

Siemens - Aplikační inženýr

06.02.19 - 11.04.19
Siemens Chtěli byste se stát součástí nově zřízeného Aplikačního centra v rámci společnosti Siemens a podporovat celosvětovou síť aplikačních center? V našem novém Aplikačním centru se zaměřujeme na výrobní stroje pro automatizaci a na podporu našim zákazníkům po celé Evropě. Jste studentem 3. či vyššího ročníku? Připojte se k nám a staňte se aplikačním expertem pro řízení pohybu pro výrobní stroje!
Pro vice informací se ozvěte na: lucie.domesova@siemens.com.

Siemens - Java/JavaScript Developer for IoT-Applications

06.02.19 - 11.04.19
Siemens Dokážete přeměnit data na průlomové poznatky? Umíte tvarovat budoucnost výrobních technologií? Jako vývojář aplikace pro naši Mindsphere Cloud Platform to umět budete. Hledáme vývojáře aplikací pro naši MindSphere Cloud Platform! Připoj se k nám.
Pro vice informací se ozvěte na: lucie.domesova@siemens.com.

Sense4code - .NET/C# developer

06.02.19 - 11.04.19
Sense4code Do firmy Sense4code s.r.o. hledáme nového .NET/C# parťáka. Jsme tým programátorů z Karlína, který dbá na čistotu kódu a používáme nejnovější technologie. Pokud se chceš stále zlepšovat a pracovat s fajn lidmi, kteří Tě posunou dál, právě jsi našel svůj dream job. Nabízíme možnost zvolit si typ úvazku. Nástup je možný ihned.
Přihlaš se vyplněním formuláře na webu.

Analogia – technik kamerových systémů

04.02.19 - 06.04.19
Analogia Pracuj na projektech, které mají smysl!
Analogia a.s. působí v oblasti bezpečnostních technologií a komunikačních sítí. aktuálně hledáme šikovného kolegu, který by měl na starosti realizaci rozsáhlého kamerového systému pro našeho klíčového zákazníka (Dopravní podnik hl. m. Prahy). Pozice je vhodná i pro absolventy, zaškolení ti zajistíme přímo u dodavatele systému.
Kontakty pro zasílání CV: hana.nejedla@analogia.cz.

Fotovoltaika – podpora prodeje, výpočty nabídek

30.01.19 - 30.04.19
Greenbuddies Projektujeme a realizujeme velké celky v zemích EU. Pojďte se zapojit do nejrychleji rostoucí fotovoltaické firmy v ČR.
„We are unstoppable“ ales@greenbuddies.eu.

Divize digital - PHP Junior programátor

30.01.19 - 30.03.19
Zajímá Tě programování v PHP? Chceš se stát z juniora za rok seniorem? Rád/a tvoříš VELKÉ věci? Máš zodpovědný přístup a chuť se učit novým věcem? Neváhej a přidej se! dana.holikova@acomware.cz

Trainee / Specialista ELEKTROMAGNETIZACE – R&D Centrum Praha, Zličín_KOSTAL CR

29.01.19 - 29.04.19
KOSTAL Zajímáte se o elektromagnetismus a domluvíte se anglicky či německy?….PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!... Staňte se součástí vývojového týmu! Patříme mezi přední výrobce elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl. Více informací naleznete zde: www.kostal.cz/a/volna-pracovni-mista

SW nebo HW Developer – R&D Centrum Praha - Zličín KOSTAL CR

29.01.19 - 29.04.19
KOSTAL Chcete být SW nebo HW Developer? Domluvíte se anglicky či německy a máte chuť dále se rozvíjet?….PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!... Staňte se součástí vývojového týmu! Patříme mezi přední výrobce elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl.
Více informací naleznete zde: www.kostal.cz/a/volna-pracovni-mista

PHP programátor - Vltava Labe Media

28.01.19 - 28.03.19
Chceš se stát z juniora za rok seniorem? Rád/a tvoříš VELKÉ věci? Máš zodpovědný přístup a chuť se učit novým věcem? Neváhej a přidej se! aneta.pitterova@vlmedia.cz

Junior IoT Hardware Specialista

17.01.19 - 31.03.19
AZ Skvělá příležitost být u něčeho inovativního a ještě ve společnosti inspirativních a hlavně fajn lidí. U nás dostaneš šanci se naučit spoustu nových věcí a být součástí projektu, který má smysl. Nečekej žádné korporátní "móresy", ale dynamickou, podporující a přátelskou atmosféru. pište:lucie@simplehw.eu
www.simplehw.eu

AZ elektroprojekce – hledá projektanta silno, slabo, MaR

07.01.19 - 31.03.19
AZ Česká projekční firma hledá studenta 3. či vyššího ročníku na projektování v oblasti silnoproudu, slaboproudu i měření a regulace. Získejte zkušenosti ve firmě, kudy prošlo už mnoho vašich kolegů. Vyžadujeme zkušenosti s projektováním
v sw AutoCad, nabízíme dlouhodobý part-time job. V případě zájmu zašlete životopis na rosicka@azep.cz.

Programátor C/C++/Java, Python

20.11.18 - 31.05.19
Laic Mezinárodní IT firma LAIC, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu, hledá vývojáře. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora C/C++/Java, Python. www.laicatc.com/careers

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma