Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Inference Technologies – Machine Learning Master (part-time)

27.11.19 - 18.01.20
In Inference Technologies (www.inferencetech.com) we apply data science to semiconductor processes based on submicron technologies. We work with data fundamentally driven by laws of physics both structured and perceptual. We are looking for a Machine Learning Master (part-time). If you don’t measure workplace attractiveness by the number of ping pong tables and/or if you are not interested in cringeworthy team-building exercises but you rather prefer exciting projects, creative freedom and enjoyable environment please send us your LinkedIn profile and if applicable include your GitHub, Kaggle or Stack Overflow profiles as well, we are looking forward to hear from you at job@inferencetech.com.

MAYBE STYLE s.r.o. – Světelný technik

25.11.19 - 01.02.20
MAYBE STYLE s.r.o. MAYBE STYLE s.r.o., distributor a výrobce osvětlovací techniky hledá pro svou pražskou a opavskou kancelář vhodné kandidáty na pozici SVĚTELNÝ TECHNIK. Hledáme projektanty/ky na zpracovávání světelně technických studií a výpočtů – vhodné i pro absolventy, kompletní zaškolení v dané problematice. V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na: kariera.maybestyle@gmail.com.
Více na www.maybestyle.cz/kariera.html.

Nestlé Česko - IT DEVELOPER (IT VÝVOJÁŘ)

19.11.19 - 25.01.20
NestléDo našeho týmu vývojářů ve společnosti Nestlé Česko hledáme samostatného a odpovědného kolegu nebo kolegyni, který/á se bude rád/a učit nové věci. Budete mít možnost si vyzkoušet programování nejen frontendu, ale i backendu a databáze. Při vývoji aplikací nám agilní přístup není cizí. Jsme malý tým s vysokou mírou autonomie, který si sám určuje technologická řešení. Pokud Vás tato pozice zaujala, přihlaste se online na www.karieravnestle.cz, případně pošlete svůj životopis na email alena.nakladalova@cz.nestle.com.

TechWord - Hledáme překladatele, projektové manažery, grafiky

13.11.19 - 31.12.19
TechWord se zaměřuje především na odborné technické překlady a další zpracování textu. Technické vzdělání a cítění je pro naši práci nutné. Hledáme studenty a absolventy technických oborů se zájmem o překládání a další práci s odbornými texty. Jde o úkolovou práci z domova se zcela volnou pracovní dobou. Více v inzerátu.

ČEZ, a.s.

13.11.19 - 28.12.19
ČEZ, a.s.Do týmu ETRM (Energy Trading and Risk Management) Operations, Trading hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude spravovat a rozvíjet systémy pro podporu obchodování s komoditami. Bude se setkávat s novými IT technologiemi a rozvíjet své dovednosti v jednom z nejzajímavějších oborů - Trading.
Více na stránce s výběrovým řízením.

Thrilling Ventures – Tvůrce zážitků pro dům hrůzy v Praze

05.11.19 - 11.01.20
Thrilling Ventures s.r.o. Hledá se tvůrce hororových zážitků pro první strašidelný park v Praze. Jsi kreativec, nadšenec, bastlíř – baví tě vymýšlet a stavět nové věci? Pak je tenhle job právě pro tebe. Jsme velmi netradiční firma, spíše parta nadšenců, které baví si hrát a stavět. A mimo to vytváříme nejlepší adrenalinové zážitky v Česku. Alespoň to o nás říkají na TripAdvisoru. Troufneš si s námi na zelené louce postavit nejlepší Haunted House v Česku? Pokud ano, mrkni na detaily a napiš e-mail: thrillparkprague@gmail.com!

Československá obchodní banka – DevOps pro AI/ML

01.11.19 - 21.12.19
Hledáme nového kolegu do našeho mladého a dynamického data science týmu. Pokročilá datová analytika (Machine learning, Big data , přesah do AI.. ) je pro budoucí business klíčová. ČSOB si je tohoto faktu vědoma a chce v této oblasti vynikat. Setkáte se s velkým množstvím odborných i obsahových příležitostí (bankovnictví, pojištění, investice, praní špinavých peněz, detekce podvodů atd.), které jsou špičkou v oboru. Kontaktní osoba: Martin Münch (mmunch@csob.cz).

PROFiber Networking CZ – Technický specialista prodeje (práce na plný, případně částečný úvazek)

05.09.19 - 21.12.19
PROFiber Networking CZ s.r.o. Nastartuj kariéru obchodníka! Hledáme v řadách absolventů obchodníka, specialistu na vláknovou optiku, datové sítě (NGA, Ethernet…) a monitoring DTV. prodej měřicích a servisních přístrojů pro optické komunikace, telekomunikace, kabeláže a sítě rychlého internetu. Měření sítí, pasivních a aktivních prvků, ověřování měřicí a diagnostické techniky v provozu. Komunikace se zákazníky i dodavateli (rodilý mluvčí ČJ s výbornou AJ slovem i písmem), účast na tuzemských i zahraničních konferencích. Spolupráce možná na plný i částečný úvazek, nástup ihned.
Více informací: www.profiber.eu/cz/obchodni-agenda/volne-pracovni-pozice/.

Elektroline – Projektant (trakčního vedení/elektro)

04.09.19 - 21.12.19
Elektroline a.s. Do našeho týmu Projektantů hledáme nové kolegy nebo kolegyně, kteří mají tah na branku a zájem o obor. Práce je vhodná i při studiu. Kontaktujte nás: Lenka Hrušková, kariera@elektroline.cz, telefon 284 086 381. Více na www.elektroline.cz.

Sensority – Vývoj a výroba produktů pro IoT, chytrá města a Průmysl 4.0

02.09.19 - 21.12.19
Sensority, s.r.o. Sháníš činorodou práci ve svém oboru? Baví tě navrhovat hardware? Chceš vyrábět prototypy? Umíš programovat firmware? Hledáme STUDENTA / ABSOLVENTA pro spolupráci na vývoji a výrobě produktů pro IoT, chytrá města či Průmysl 4.0. Vyděláš si peníze, získáš praxi, a to vše přímo v areálu školy – budova CIIRC.
Rádi tě poznáme, ozvi se:
Rastislav Wartiak rastislav.wartiak@sensority.eu, tel.: 602 339 358.
Kamila Palánová kamila.palanova@sensority.eu, tel.: 603 200 444.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma