Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Česká televize – ČT start: Realizace investic – Technik TV technologií

21.10.19 - 07.12.19
Česká televize se otevírá mladým profesionálům. Zajímá Vás oblast moderních audiovizuálních technologií, a co všechno stojí za odvysíláním televizních pořadů až k divákovi? Chcete se v rámci roční stáže ČT Start podílet na přípravě výstavby a modernizace technologických celků jako jsou televizní studia a přenosové vozy? V případě zájmu volejte na tel. 735 704 228 nebo pište na denisa.neugebauerova@ceskatelevize.cz. Těšíme se na Vaše životopisy.

esc Aerospace – RF Engineer for Satellite Communication

14.10.19 - 30.11.19
Společnost esc Aerospace s.r.o. se sídlem v Praze 6 hledá specialistu (studenta/absolventa) pro vývoj komunikačních zařízení pro satelity, výpočet výkonové bilance spoje a přípravu a integraci systémů. V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na: hr@evolvsys.cz. Těšíme se na Váš e-mail či telefonát (222 365 247, 284 683 784)

D´Eclair - Dlouhodobá brigáda

27.09.19 - 23.11.19
Dlouhodobá brigáda pro českou rodinnou společnost poskytující podpůrné služby pro největšího světového výrobce výtahů a eskalátorů. Nepřetržitě zajišťujeme krizovou linku (pro oblast ČR a SR). Na tel. lince přijímáme a evidujeme poruchy a spolupracujeme se servisními techniky. Nově hledáme 2-3 šikovné kolegy s časovými možnostmi o víkendu + 1-2 dny v pracovním týdnu.
KONTAKT: jana.mala@d-eclair.com

NOARK Electric Europe – Technical Sales Support

25.09.19 - 30.11.19
NOARK Electric Europe Tvým úkolem bude vytvářet a přetypovávat nabídky dle požadavků zákazníka, připravovat technické materiály a dokumetaci a být technickou podporou pro celou firmu i klientelu.
Více informací nalezneš na: www.noark-electric.cz/cz/vypis_volnych_pozic.

Kloepfel Consulting – Asistent v projektovém tímu

24.09.19 - 09.11.19
Do našeho týmu konzultantú hledáme nové kolegy nebo kolegyně na komplexní inženýrské služby a administratívu. Jedinou podmínkou je výborná znalost češtiny a němčiny, znalost anglického jazyka je výhodou. Životopisy v němčině zasílejte na e-mail: z.matusova@kloepfel-consulting.com.

Akermann Electronic Praha – Technická podpora

24.09.19 - 30.11.19
AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. Společnost AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. hledá na plný/částečný úvazek kolegu do týmu na pozici TECHNICKÁ PODPORA střediska elektronických komponent. Těšíme se na Vaše životopisy: ilona.slezakova@akermann.cz.

Eaton Innovation Centre Prague – C++ SW developer - industrial visualisation and control, Embedded Firmware Engineer with C, Senior Electronics Engineer, Software Test Engineer, Power Electronics Lead Engineer, C/C++ - Software Development Engineer - Datacenter's management, Advanced Power Electronics Engineer, Senior Product Design Engineer- Vehicle, Lead Engineer - Electric Motor and Controls, Senior Applications Engineer- Torque Control Products, Senior Firmware Development Engineer

24.09.19 - 30.11.19
Eaton Innovation Centre Prague Společnost Eaton je globální firma s mnoha výrobními závody v Evropě. V roce 2009 se Eaton rozhodl vybudovat vedle svých již existujících inovačních center ve světě, inovační centrum také v Evropě, kde chybělo. Finální volba padla na Českou republiku, díky jejíž poloze má Eaton blízko k zákazníkům v celé Evropě. A tak vzniklo v polovině roku 2012 inovační centrum v Roztokách. V pořadí jsme už pátým globálním inovačním centrem společnosti Eaton.
Globální charakter společnosti lze pocítit i v našem inovačním centru. Mezi přibližně 120 zaměstnanci najdete více než 20 národností. Rozmanitou firemní kulturu podporuje i fakt, že přibližně 20 % našich zaměstnanců tvoří ženy, což v tomto oboru není vůbec typické. Hlavní jazykem je u nás angličtina, všem našim zaměstnancům ale samozřejmě nabízíme i jiné jazykové kurzy.
Nyní máme otevřené nové pozice – najdete je zde: Eaton.com/Careers.

HPV Engineering® – Elektroprojektant

23.09.19 - 30.11.19
HPV Engineering s.r.o. Líbila by se Vám práce ve společnosti zaměřující se na výrobu strojního zařízení pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl? Rádi byste spolupracovali se společnostmi, které jsou globálními lídry ve svém oboru? Nechcete jen sedět za počítačem, ale také výsledné zařízení vidět a podílet se na jeho testování? Umíte pracovat v programech AutoCAD a Eplan a nedělá Vám problémy angličtina? Nebojíte se na sebe vzít odpovědnost a řídit část projektu? Nemáte problém s občasnými cestami za zákazníky do zahraničí? Neváhejte a zašlete Váš životopis na email: kariera@hpv.cz. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení a příjemný kolektiv.

AV Media – univerzální technik, video specialista, IT specialista

20.09.19 - 04.11.19
Staň se jedním z nás! rental technik – AV Media events, a.s. • univerzální technik: tak trochu od všeho něco (audio, video, světýlka)
• video specialista: projektory, led stěny, videopřepínače a media servery
• IT specialista: přenosy akcí přes internet, videokonference, streaming, sítě

Náš technik: realizuje rentalové zakázky, pracuje s nejmodernější av technikou, vytváří technickou podporu pro zákazníky, pracuje na zajímavých lokacích
Co nabízíme: technologie, tým, benefity, rozvoj.

Zeppelin - Trainee program pro absolventy/studenty VŠ

19.09.19 - 30.11.19
Zeppelin CZ s.r.o. Hledáme kandidáty do 2-letého trainee programu. Zeppelin CZ s.r.o., součást mezinárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, je výhradním prodejcem stavebních a důlních strojů Caterpillar, dále motorů a energetických zařízení od stejného výrobce. Kromě prodeje zajišťuje také komplexní servis včetně dodávky náhradních dílů. Flexibilními pronájmy strojů a zařízení různých značek se zabývá Půjčovna strojů Zeppelin CZ.
Kontakt: Barbora Zvárová (barbora.zvarova@zeppelin.com).

Práce asistenta v projektovém týmu

13.09.19 - 08.11.19
Hledáme mladé proaktivní lidi, kteří mají zájem pracovat při studiu. Do našeho týmu konzultantů hledáme nové kolegy nebo kolegyně na komplexní inženýrské služby. Životopisy v němčině zasílejte na e-mail: z.matusova@kloepfel-consulting.com

Signify – intern position

06.09.19 - 31.10.19
Signify Do you want to do an internship with the world leader in lighting? It’s a great way to kickstart your career! We are looking for a Customer Satisfaction Intern with a technical study background in electricity/electronics to join our team in Prague. This is not an ordinary internship – your ideas will be valued! Ready for the great leap?
Apply now – send your CV to jiri.pinc@signify.com

PROFiber Networking CZ – Technický specialista prodeje (práce na plný, případně částečný úvazek)

05.09.19 - 21.12.19
PROFiber Networking CZ s.r.o. Nastartuj kariéru obchodníka! Hledáme v řadách absolventů obchodníka, specialistu na vláknovou optiku, datové sítě (NGA, Ethernet…) a monitoring DTV. prodej měřicích a servisních přístrojů pro optické komunikace, telekomunikace, kabeláže a sítě rychlého internetu. Měření sítí, pasivních a aktivních prvků, ověřování měřicí a diagnostické techniky v provozu. Komunikace se zákazníky i dodavateli (rodilý mluvčí ČJ s výbornou AJ slovem i písmem), účast na tuzemských i zahraničních konferencích. Spolupráce možná na plný i částečný úvazek, nástup ihned.
Více informací: www.profiber.eu/cz/obchodni-agenda/volne-pracovni-pozice/.

Elektroline – Projektant (trakčního vedení/elektro)

04.09.19 - 21.12.19
Elektroline a.s. Do našeho týmu Projektantů hledáme nové kolegy nebo kolegyně, kteří mají tah na branku a zájem o obor. Práce je vhodná i při studiu. Kontaktujte nás: Lenka Hrušková, kariera@elektroline.cz, telefon 284 086 381. Více na www.elektroline.cz.

Sensority – Vývoj a výroba produktů pro IoT, chytrá města a Průmysl 4.0

02.09.19 - 21.12.19
Sensority, s.r.o. Sháníš činorodou práci ve svém oboru? Baví tě navrhovat hardware? Chceš vyrábět prototypy? Umíš programovat firmware? Hledáme STUDENTA / ABSOLVENTA pro spolupráci na vývoji a výrobě produktů pro IoT, chytrá města či Průmysl 4.0. Vyděláš si peníze, získáš praxi, a to vše přímo v areálu školy – budova CIIRC.
Rádi tě poznáme, ozvi se:
Rastislav Wartiak rastislav.wartiak@sensority.eu, tel.: 602 339 358.
Kamila Palánová kamila.palanova@sensority.eu, tel.: 603 200 444.

Saint-Gobain Construction Products CZ, Divize Rigips – PLC programátor (práce při studiu)

16.08.19 - 27.10.19
SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ a.s. Hledáte práci při studiu či na hlavní pracovní poměr? Zajímáte se o techniku, máte analytické myšlení a znalosti programovacího jazyka Step 7 a 5? Tak právě Vás hledáme k nám do Horních Počapel.
Kontakt na HR oddělení: Irena Prošková, 602 725 088, superprace@rigips.cz, www.rigips.cz/kariera.

Saint-Gobain Construction Products CZ, Divize Rigips – PLC programátor (hlavní pracovní poměr)

16.08.19 - 27.10.19
SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ a.s. Hledáte práci při studiu či na hlavní pracovní poměr? Zajímáte se o techniku, máte analytické myšlení a znalosti programovacího jazyka Step 7 a 5? Tak právě Vás hledáme k nám do Horních Počapel.
Kontakt na HR oddělení: Irena Prošková, 602 725 088, superprace@rigips.cz, www.rigips.cz/kariera.

Java/JavaScript Developer for IoT-Applications

09.08.19 - 31.10.19
Dokážete přeměnit data na průlomové poznatky? Umíte měnit budoucnost výrobních technologií? Jako vývojář aplikace pro naši Mindsphere Cloud Platform to umět budete. Hledáme vývojáře aplikací pro naši MindSphere Cloud Platform! Připoj se k nám. Pro vice informací se ozvěte na: lucie.domesova@siemens.com

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma