Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

VLTAVA LABE MEDIA a.s. – PHP programátor

02.12.20 - 02.03.21
Chceš se stát z juniora za rok seniorem? Rád/a tvoříš VELKÉ věci? Máš zodpovědný přístup a chuť se učit novým věcem? Neváhej a přidej se!
Více najdešna https://bit.ly/poziceVLM

Huawei Technologies Czech – Technical Engineer

19.11.20 - 19.02.21
HUAWEI Společnost Huawei Technologies Czech hledá absolventy technických oborů, kteří se rádi učí novým věcem. Nabízíme možnost několikaměsíčního základního tréninku pro čerstvé absolventy a studenty posledních ročníků, během kterého si vvzkoušíte několik pracovních pozic, jako například IP, wireless, RAN, nebo RF technik. Po skončení tréninku si sami zvolíte, jaká pozice vám vyhovuje. Přidejte se k nám a staňte se součástí mezinárodního týmu pod značkou Huawei. V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy v českém i anglickém jazyce na adresu jana.gargasova@huawei.com.

HIKVISION Czech – Sale / technician engineer junior

13.11.20 - 13.02.21
HIKVISION Czech s.r.o. Nabízíme možnost práce u největšího výrobce bezpečnostních technologií na světě. U nás se budete moci sami rozhodnout, jaká pozice vám sedí nejlépe a budete se v ní moci zdokonalovat nebo si vyzkoušet nějakou další. Získáte zkušenosti od nejlepších profesionálů v oboru, a to nejen od českých kolegů, ale i od těch zahraničních. Čeká vás spolupráce s celou Evropou. V případě zájmu nám zašlete váš životopis v ČJ a AJ na marketing.cz@hikvision.com.

Nestlé Česko – IT Vývojář/ka

05.11.20 - 10.01.21
Nestlé Česko s.r.o. V rámci vývojového týmu budete mít možnost si vyzkoušet programování nejen frontendu, ale i backendu a databáze. Při vývoji aplikací nám agilní přístup není cizí. Jsme malý tým s vysokou mírou autonomie, který si sám určuje technologická řešení. Hledáme samostatného a odpovědného kolegu nebo kolegyni, který/á se bude rád/a učit nové věci. Máte znalost programovacích jazyků Javascript, C#, T-SQL, ASP.NET Core MVC a zkušenost s nástrojem Visual Studio a SQL Server Management Studio? Pokud je odpověď ANO, ozvěte se nám!

Nestlé Česko – Information Security Factory Specialist

05.11.20 - 10.01.21
Nestlé Česko s.r.o. Zajímá Vás oblast informační bezpečnosti? Chcete být partnerem pro experty z výrobních závodů a společně realizovat a zavádět opatření související s informační bezpečností v prostředí výrobních podniků s různou mírou automatizace? Orientujete se v IT problematice, mluvíte řečí „IT kmene“, ale potřebujete ke spokojenosti větší šrumec v komunikaci s různými odděleními a řízení projektů? Víte, co je ISO 27001? Pokud je odpověď ANO, ozvěte se!

Nabízíme zajímavou a kreativní práci, propojení technického IT, engineeringu, koordinace projektů a možnosti aktivně se podílet na zavádění změn. Specialista informační bezpečnosti bude úzce spolupracovat s odděleními engineeringu a FFIT (factory floor IT) experty. Společně budou sledovat, analyzovat a vyhodnocovat bezpečnostní situaci s propojením na tradiční IT. Hlavním cílem spolupráce je eliminace bezpečnostních rizik a nastavení kontrolních mechanismů v našich výrobních závodech.

APEX solutions – Junior developer

29.10.20 - 31.01.21
Baví tě práce s databázemi a vývoj aplikácií? Rádi tě v našem týmu přivítáme a umožníme ti osobní rozvoj. Jsi absolvent nebo právě studuješ v posledním ročníku? U nás je to pravé místo, kde se začít věnovat programování. Přičichneš k různým technologiím a určitě se naučíš něco nového. Hledáme spolehlivé kolegy s aktivním přístupem k práci, s ochotou se učit nové věci a rozvíjet své technologické znalosti.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: kariera@apex-solutions.cz.

MEDISTA – Servisní technik pro hematologické a biochemické analyzátory

12.10.20 - 27.12.20
Společnost MEDISTA spol. s r.o. hledá odpovědného a spolehlivého studenta/studentku, který/která ukončí studium v příštím roce, tj. v roce 2021 a měl/měla by zájem o práci v naší firmě, která se zabývá zdravotnickou technikou. Chtěli bychom navázat kontakt případně spolupráci již nyní. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na pavel.chroumal@medista.cz; mob.: +420 602 690 030.

Barclays – IT Graduate Developer

07.10.20 - 20.12.20
Barclays Great opportunity for Graduates to join Barclays. Do you know Java, C++, C#, SQL or TypeScript? Find more details here or contact Ms. Estera Lukacovicova by e-mail: Estera.Lukacovicova@barclays.com.

VOLTCOM - Projektant elektro

06.10.20 - 31.12.20
Voltcom, spol s r.o. Hledáme kolegu s nadšením pro obor a pro návrhy moderních technologií v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie. Zabýváme se projektovou činností ve výstavbě, výstavbou kabelových a telekomunikačních sítí, prováděním staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování, montáží/opravou/údržbou a revizí elektrických zařízení. V případě zájmu prosím kontaktujte Gabrielu Vlčkovou, gabriela.vlckova@ottima.cz, 721 835 167

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / vývoj nových STM32 mikrokontrolérů, podpora zákazníků

05.10.20 - 20.12.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji nových STM32 mikrokontrolérů a zabývá se podporou zákazníků. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PROLICHT CZECH – Světelný technik - lighting designer

24.09.20 - 27.12.20
PROLICHT CZECH s.r.o. PROLICHT CZECH je dceřinou společností rakouské firmy PROLICHT Gmbh zabývající se vývojem, výrobou a prodejem svítidel. Jsme vysoce profesionální společností zaměřenou na náročného zákazníka. Nabízíme nejvyšší kvalitu a úroveň služeb a sortimentu. V současné době chceme rozšířit tým o další kolegyni/kolegu a to na pozici světelný technik. S působením v showroomu na Praze 5 na Smíchově, s účastí i na zahraničních projektech pro mateřskou továrnu.

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu helena.cumpelova@prolicht.at.

TTC MARCONI – Technický specialista

22.09.20 - 27.12.20
TTC MARCONI s.r.o. TTC Marconi je významný hráč na poli telekomunikací nejen v ČR. Chceš zahájit svoji kariéru v české technologické firmě, kde Ti dáme velký prostor pro rozvoj? Tak hledáme právě Tebe! Jako technický specialista můžeš být součástí např. týmu zaměřeného na dispečerské řešení založené na hlasové komunikaci prostřednictvím všech možných hlasových sítí, integrační nadstavba nad systémy fyzické bezpečnosti zajištující vhodné navazující kroky ostrahy či obsluhy ve spojení i s bezpečností kybernetickou, a standardní switching-and-routing či samotná hlasová komunikace.

Kontakt: Mgr. Kristýna Šiková: sikova@ttc.cz, mob. +420 702 298 015. Více info na www.ttc-marconi.cz/kariera.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / vývoj aplikací bezdrátového nabíjení

21.09.20 - 20.12.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

SCHOELLER INSTRUMENTS – Servisní technik laboratorních přístrojů

17.09.20 - 19.12.20
SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. nabízí práci na pozici Servisní technik laboratorních přístrojů. Sídlo firmy: Praha 4 – Kunratice. Vykonávání servisní činnosti po Čechách, občasná nutnost manipulace s přístroji nad 15 kg. Úvazek: HPP. Požadavky: VŠ/SŠ elektro, ŘP, vyhláška 50, kladný vztah k počítačům, hardware a software. Znalost anglického jazyka (absolvování kurzů v angličtině). Platové ohodnocení dohodou. Benefity: Služební auto pro soukromé účely, služební telefon, 5 týdnů dovolené, stravenky.

Kontaktní údaje: mail@schoeller.cz

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma