Fakulta elektrotechnická

České vysoké učení technické v Praze

ČVUT v Praze

Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Nabídka Platnost

AGENTURA FALA s.r.o.

18.10.17 - 09.12.17
Studentům (ideálně posledního ročníku) nabízíme možnost uplatnění ve firmě, která se zabývá návrhy, výrobou a dodávkou strojních a technologických zařízení a řešení (ocelové konstrukce) zejm. pro výrobce prefabrikátů z betonu, na pozici Elektrokonstruktér. Kontakt: burdova@fala.cz

BBT - Materials Processing s.r.o.

18.10.17 - 31.12.17
malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky ve Zdibech – Přemyšlení (severní okraj Prahy, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro vývoj, výzkum a další zpracování světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích. Kontakt: info@calomel.cz

ČEPS, a.s.

18.10.17 - 02.12.17
Trainee – oddělení analýzy přenosové soustavy
Pracovní náplň: Koordinuje zpracování aktualizace Pravidel provozovatele přenosové soustavy (Kodex přenosové soustavy); Koordinuje certifikaci zdrojů, které poskytují podpůrné služby (PpS); Zajišťuje tvorbu příslušných částí Kodexu přenosové soustavy a tvorbu provozních instrukcí; Vypracovává odborné posudky technicko- ekonomických materiálů (vnitřních i vnějších); Zpracovává matematické modely a výpočty PS a ES včetně analytických studií (rozborů) systémových poruch

ČEPS, a.s.

17.10.17 - 01.12.17
Specialista/ka odboru příprava provozu – přenosové služby:
Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru – obor elektrotechnika - silnoproud; Uživatelskou znalost práce s počítačem (znalost práce s grafickými programy typu Auto CAD, Auto Sketch výhodou); Dobré organizační schopnosti; Aktivní znalost AJ slovem i písmem na úrovni min. B1; Velmi dobré komunikační dovednosti.

Projektant nadzemních el. vedení VVN a ZVN (práce pro absolventy nebo i brigáda)

17.10.17 - 16.12.17
TRANSENERGYProjektant bude součástí týmu zabývajícího se projektováním nadzemních elektrických vedení VVN a ZVN pro přenosovou a distribuční soustavu v ČR. Projektant bude samostatně řešit dílčí části projektové dokumentace (technické výkresy v AutoCADu, technické zprávy ve WORDu, tabulky v EXCELu), dále bude komunikovat se zákazníkem i např. s dotčenými orgány a organizacemi nebo se zhotovitelem v rámci autorského dozoru. Bude se účastnit konzultací a kontrolních dní, provádět pochůzky v terénu, řešit problémy vzniklé při realizaci. Z počátku se předpokládá, že projektantovi budou přidělovány spíše dílčí úkoly. Po zapracování a získání zkušeností bude řídit a vypracovávat své vlastní projekty od fáze návrhu až po dozor při realizaci. Hledáme 1 až 2 projektanty s technickým uvažováním a chutí projektovat. Rádi Vás všemu naučíme a budeme rádi, když nepůjde pouze o krátkodobou brigádu při škole, ale zůstanete u nás na HPP. Těší se na Vás přátelský kolektiv a neformální pracovní prostředí.

Eaton Elektrotechnika s.r.o. hledá studenta/studentku FEL ČVUT

17.10.17 - 01.12.17
Eaton Elektrotechnika s.r.o. – zastoupení významné americké nadnárodní společnosti, výrobce a distributor zařízení pro elektroinstalaci, distribuci, ovládání a řízení kvality elektrické energie hledá studenta/studentku FEL ČVUT na pozici brigádníka do oddělení Power Quality /Service.

HW Engineer for Tirecheck

17.10.17 - 01.12.17
Tirecheck is an Irish IT development company with focus on applications for automotive field. HW Engineer is hiring there to fulfil existing team. Do you have experience with design of electronic devices? Do you use embedded C microcontroller programming and languages C, C++, Java, C#? Do you prefer smaller, friendly and non-corporate environment? If yes, you are the right person and contact us please.

EP Commodities, a.s. – Real Time Asset Portfolio Specialist

16.10.17 - 31.12.17
EPC
Do you speak fluent English and German? Are you not afraid to be responsible for 10% of German electricity production? Then join us! We are looking for bright individuals who would like to make a career in energy trading sector!

STAND BY hledá elektroprojektanta

13.10.17 - 12.12.17
STAND_BYStavební firma se zaměřením na telekomunikace hledá mladé šikovné lidi na pozici elektroprojektanta. Projektování v oblasti silnoproudu a slaboproudu. Požadujeme zkušenosti s projektováním v AutoCad. Nabízíme práci na HPP či DPP. Životopisy zasílejte na adela.kivisilta@standby.cz.

mdexx – výzkumný a vývojový pracovník

11.10.17 - 31.12.17
MDEXXSpolečnost mdexx Magnetronic Devices vyvíjí a vyrábí transformátory, napájecí zdroje, tlumivky, filtry, dále axiální a radiální ventilátory - buď katalogové produkty, nebo v provedení podle požadavků zákazníků. Máme zkušenosti, vysoce kvalifikované pracovníky i nejmodernější měřicí a zkušební zařízení, které zaručují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. Vyrábíme v Německu a v České republice za použití sofistikovaných systémů managementu kvality a environmentálního managementu. Naše výrobky jsou k dispozici ve více než 190 zemích celého světa. Hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici výzkumného a vývojového pracovníka.

Efacec Praha s.r.o.

11.10.17 - 10.12.17
Výrobce rozvaděčů vysokého napětí, se sídlem v Praze 5, hledá brigádníky na výpomoc při montáži, kompletaci, zkouškách a expedici. Práce vhodná pro studenty ČVUT FEL se zájmem o obor. email: pavel.cejnar@efacec.com.

PROGRAMÁTOR (PROJECT MANAGER)

10.10.17 - 09.12.17
Cestovní kancelářKENTLUCKY hledá kolegy či kolegyně na pozici „Programátor (project manager)“na plný či vedlejší pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Nápň práce: Práce v skriptovacím programovacím jazyku PHPPodílení se na projektuNové nápady vítánySpolupráce s webmasteryNové podněty vítányPráce na hlavní pracovní poměr/vedlejší pracovní poměr Plat: 200 - 320 Kč/hod Pište na email: Martin@kentlucky.cz.

AZ elektroprojekce – hledá projektanta silno, slabo, MaR

10.10.17 - 09.12.17
Česká projekční firma hledá studenta 3. či vyššího ročníku na projektování v oblasti silnoproudu, slaboproudu i měření a regulace. Získejte zkušenosti ve firmě, kudy prošlo už mnoho vašich kolegů. Vyžadujeme zkušenosti s projektováním v sw AutoCad, nabízíme dlouhodobý part-time job. V případě zájmu zašlete životopis na rosicka@azep.cz.

Enerfis s.r.o. - práce pro studenty v technologické firmě

09.10.17 - 23.11.17
Jsme mladá technologická firma, která od svého založení v roce 2011 ušla již kus cesty. Řadíme se k předním českým společnostem v oblasti energetického managementu a stojí za námi vývoj a provoz on-line aplikace Enectiva, která pomáhá šetřit energie městům, obcím i jednotlivým komerčním budovám. Do našeho týmu hledáme šikovné a nadané kolegy, kteří se nebojí přijmout zodpovědnost a mají chuť pracovat na svých dovednostech.

SALTEK

05.10.17 - 30.11.17
Připoj se do týmu zkušených kolegů exportního a technického oddělení SALTEK® v Praze 9. Jsme přední česká společnost specializující se na vývoj, výrobu a prodej ochran před přepětím. Budeš mít naši podporu a získáš možnost rozvíjet svoje znalosti v oblasti prodeje elektrotechnických výrobků, technické podpory a product managementu. Zájem projevujte na: l.brzakova@saltek.cz

Junior Linux administrátor - pozice vytvořená pro studenty

03.10.17 - 17.11.17
Částečný úvazek Mezinárodní firma se sídlem v Praze, hledá vhodného uchazeče na pozici Linux administrátora. Hlavní činností je správa linxových serverů, které jsou využívány pro telekomunikační nebo hostingové systémy. Vybraný kandidát bude mít možnost podílet se na správě linuxoých serverů (Centos) a telekomunikačních platforem (Asterisk, Elastix) s použíitím různých technologií (Apache, MySQL, PHP, Postfix apod.). Součástí práce je také komunikace se zákazníky, správa požadavků klientské sekce, spoluúčast a pomoc při řešení problémů. Jedná se o vhodnou příležitost pro začínající správce systému, budete se podílet přímo na správě produkčních systémů a získáte řadu zkušeností z praktického provozu. Nabízíme: • Odpovídající finanční ohodnocení • Flexibilní přístup (jsme připraveni přizbůsobit se vašim požadavkům na studium) • Zázemí mezinárodní společnosti • Aktivní prostředí (podílíte se přímo na produkčních procesech, získáváte zkušenosti z mezinárodního prostředí) V případě zájmu o pozici prosím pošlete CV a kontaktní údaje. Kontakt: Jakub Vlach, vlach@axfone.cz, tel: 277 277 265

Lektor/ka programování pro děti

02.10.17 - 16.11.17
Chcete být u vzniku nového projektu, který mění vnímání digitálních dovedností a informatického myšleni a spolupodílet se na jeho směřován? K nám do makeITtoday hledáme energické lektory programování pro děti, kteří chtějí dělat věci jinak. Více informací zde.

IT pracovník pro progresivní advokátní kancelář (cca 2 dny v týdnu)

26.09.17 - 10.11.17
Advokátní kancelář v ČR hledá studenta nižšího ročníku na spolupráci v oblasti IT. Práce přímo v žáru velkoměsta (Praha) s možností alternativního vyžití a netradičních zážitků. Spolupráce dlouhodobá, profesionální, avšak nikoliv stresující a vysilující (cca 2 dny v týdnu). Nástup možný ihned.

PROJEKTANTA ELEKTRO

26.09.17 - 25.11.17
Přijme elektromontážní firma ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. Požadované vzdělání : alespoň SŠ s maturitou. Neprojektanta zaučíme a umožníme získání projektantské odbornosti i profesní růst. Pracoviště : Praha 5 – Stodůlky Informace získáte na : 721 844 524 , elektrotechnikpraha@seznam.cz.

Technical Consultant – Trainee

26.09.17 - 10.11.17
ORBIT s.r.o. - supplier of IT projects and technologies for users and datacenters of the largest Czech companies in financial sector and telecommunications is looking for Trainees – Young Guns Wanted! www.orbit.cz

Vývojář SW aplikací

25.09.17 - 09.11.17
Dynamická pražská firma s tradicí, zabývající se vyhledáváním nových řešení nejen v oblasti mapových aplikací, hledá programátora na HPP. Svůj životopis prosíme zašlete na e-mail: mgedata@mgedata.cz.

Vodafone – Junior Applications Operation Administrator

19.09.17 - 04.11.17
Position characteristics: Operate, administer and maintain assigned systems and/or services in order to deliver customers high quality services. Cooperate with other Departments to ensure successful implementation and testing of new features or new systems.

LAIC - Programátor, C/C++/Java, Python

18.09.17 - 30.06.18
LAIC Mezinárodní IT firma, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora, vývojáře. Více informací můžete nalézt zde... www.laicatc.com

Comtech - Hledáme kolegy pro pozici web admina a pozici správce sociálních sítí!

01.09.17 - 01.11.17
Comptech_CAN Jsme reklamní agentura Comtech_CAN a rosteme už 25 let, pojď růst s námi!

Data Scientist / Data Engineer in the UK

29.08.17 - 31.10.17
We are looking for a Data Engineer/Data Scientist for a one-year contract to work on the Learning Analytics project OU Analyse, The Open University in Milton Keynes, United Kingdom.

Alteryx - junior Java programátor

23.08.17 - 23.10.17
Alteryx Společnost Alteryx hledá do vývojového týmu v Praze studenty nebo absolventy oboru informatika se znalostmi Javy. Nabízí zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů. V případě zájmu zašlete životopis vedoucímu vývoje Davidovi Voňkovi na e-mail dvonka@alteryx.com.

BETOR EG s.r.o. – programátor pro online sázkovou kancelář

17.08.17 - 30.11.17
BETOR EGZajímáte se o sport, občas si vsadíte a lákalo by Vás pracovat pro rychle se rozvíjející sázkovou kancelář či livescore aplikaci?
Hledáme šikovné, zapálené a ambiciózní PHP a Javascript programátory, kteří chtějí pracovat na mezinárodním internetovém projektu a aktivně používat nejmodernější technologie.
Své životopisy můžete posílat na e-mailovou adresu petr.smrz@betor-eg.cz, kde se také dozvíte vice informací.

National Instruments – Applications Engineer

09.08.17 - 21.10.17
National InstrumentsWould you like to start your engineering career in a truly international environment? Are you looking for a technical, diverse and challanging position? Would you enjoy being part of a motivated, high energy, fun and technical work team? If your answer is yes to these questions, check out our Application Engineer position.

Dům dětí a mládeže Praha 2

09.08.17 - 30.10.17
Dům dětí a mládeže Praha 2, Stanice Techniků Vyšehrad hledá vedoucího kroužku „Robotika“.

FERMAT Machine Tool, s.r.o

02.08.17 - 31.10.17
Jsme ryze český výrobce obráběcích strojů a našim zákazníkům u nás doma i v zahraničí dodáváme špičkové automatizované stroje. Kvalita a přesnost obrábění je pro nás hlavní prioritou, proto naše stroje a výrobní postupy neustále inovujeme. Kontakt: lucie.novakova@fermatmachinery.com

Dopravní podnik hlavního města Prahy

11.07.17 - 31.10.17
Dopravní podnik hlavního města Prahy hledá do Absolventského programu pro vysokoškoláky absolventy FEL, obory ELEKTRO – SILNOPROUD, SLABOPROUD. Nabízíme několik volných pozic se zaměřením – elektrotechnika silnoproud, osvětlení, zabezpečovací technika, dispečerské řízení provozu, apod. Vaše CV a případné dotazy zasílejte na adresu absolventskyprogram@dpp.cz.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma