Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

SUDOP – Projektant/ka silnoproudé technologie (absolvent)

19.01.20 - 31.03.20
Nabízíme pracovní pozici „Projektant/ka silnoproudé technologie“.
Pracovní náplň:• spolupráce při zpracování energetických výpočtů a jejich rozvoji pro trakční napájecí systémy 25kV AC, 3kV DC; • zpracování projektové dokumentace silnoproudé technologie rozvoden vvn a transformoven vvn/vn, vn/nn, napájecích a spínacích stanic 25kV 50Hz a 3kV DC, napájecích systémů 22kV a 6kV 50Hz; • spolupráce na řešení výpočtů pro dimenzování navrhovaných elektrických zařízení.

Etnetera – Linux administrátor

08.01.20 - 14.03.20
Etnetera a.s. Jsme Etnetera. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme komunikační a obchodní platformy, třeba klientské portály, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace. Do týmu hledáme šikovného Linux administrátora, který se nezalekne provozu internetových prezentací našich velkých klientů. Zaujali jsme tě? Ozvi se nám na vitej@etnetera.cz. Těšíme se!

technik/mechatronik vývoje robotů

06.01.20 - 20.02.20
Špičkové robotické pracoviště na katedře kybernetiky, které se úspěšně účastní mezinárodního výzkumu, projektů i soutěží (např. DARPA Subterranean challenge), hledá kvalifikovaného uchazeče v oblasti robotiky a mechatroniky. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svoji přihlášku spolu se strukturovaným životopisem s přehledem dosavadní praxe na e-mailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

STMicroelectronics – Trainee / elektronická laboratoř pro automotive aplikace

06.01.20 - 14.03.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Chcete využít svoje znalosti v praxi? Hledáte práci při studiu? Firma STMicroelectronics nabízí studentům ČVUT možnost práce v elektronické laboratoři pro automotive aplikace. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / elektronická laboratoř pro výkonové aplikace

06.01.20 - 14.03.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Chcete využít svoje znalosti v praxi? Hledáte práci při studiu? Firma STMicroelectronics nabízí studentům ČVUT možnost práce v elektronické laboratoři pro výkonové aplikace. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Elektroline – Projektant

27.12.19 - 07.03.20
Elektroline a.s. Do našeho týmu Projektantů hledáme nové kolegy nebo kolegyně, kteří mají tah na branku a zájem o obor. Práce je vhodná i při studiu. Kontaktujte nás: Lenka Hrušková, kariera@elektroline.cz, telefon 606 449 285. Více na www.elektroline.cz.

MAYBE STYLE s.r.o. – Světelný technik

25.11.19 - 01.02.20
MAYBE STYLE s.r.o. MAYBE STYLE s.r.o., distributor a výrobce osvětlovací techniky hledá pro svou pražskou a opavskou kancelář vhodné kandidáty na pozici SVĚTELNÝ TECHNIK. Hledáme projektanty/ky na zpracovávání světelně technických studií a výpočtů – vhodné i pro absolventy, kompletní zaškolení v dané problematice. V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na: kariera.maybestyle@gmail.com.
Více na www.maybestyle.cz/kariera.html.

Nestlé Česko - IT DEVELOPER (IT VÝVOJÁŘ)

19.11.19 - 25.01.20
NestléDo našeho týmu vývojářů ve společnosti Nestlé Česko hledáme samostatného a odpovědného kolegu nebo kolegyni, který/á se bude rád/a učit nové věci. Budete mít možnost si vyzkoušet programování nejen frontendu, ale i backendu a databáze. Při vývoji aplikací nám agilní přístup není cizí. Jsme malý tým s vysokou mírou autonomie, který si sám určuje technologická řešení. Pokud Vás tato pozice zaujala, přihlaste se online na www.karieravnestle.cz, případně pošlete svůj životopis na email alena.nakladalova@cz.nestle.com.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma