Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

esc Aerospace – System engineer, Hardware and Software developer

24.06.19 - 30.09.19
esc Aerospace, s.r.o. Pro rozšíření našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni pro pozice vedoucího týmu, vývojáře/vývojářku Embedded C, konstrukce hardware v oblasti aerospace, kosmická dozimetrie. Těšíme se na Váš e-mail (hr@evolvsys.cz) či telefonát (+420 284 683 784). Navštivte nás na www.esc-aerospace.com.

Střední průmyslová škola dopravní, a.s. – učitel elektrooborů

14.06.19 - 30.09.19
Hledáme v řadách absolventů i studentů učitele elektrooborů – vhodné i jako přivýdělek pro studenty. Zájemci se mohou hlásit na peronálním oddělení u Mgr. Taťány Vlkové (606 048 484) nebo u zástupkyně ředitele Ing. Zaimlové (607 033 048). www.sps-dopravni.cz

PROFiber Networking CZ – Technický specialista, práce na plný i částečný úvazek při studiu

12.06.19 - 30.09.19
PROFiber Networking CZ s.r.o. Hledáme v řadách absolventů i studentů specialistu na vláknovou optiku a datové sítě (NGA, Ethernet…). Měření sítí, pasivních a aktivních prvků, ověřování měřicí a diagnostické techniky v provozu. Komunikace se zákazníky i dodavateli (AJ), účast na tuzemských i zahraničních konferencích, důraz na technickou podporu prodeje. Spolupráce možná na plný i částečný úvazek, nástup ihned. V případě zájmu, kontaktujte: Barbora Hladíková, email: barbora.hladikova@profiber.eu, web: www.profiber.eu.

BioVendor - Laboratorní medicína – Praxe pro studenty elektrotechnických fakult

12.06.19 - 30.09.19
BioVendor - Laboratorní medicína a.s.Můžete prožít kus života servisního technika zdravotnických přístrojů. Více informací získáte u vedoucí servisu: Ing. Ing. Kateřina Filoušová, e-mail: filousova@biovendor.cz, tel. 724 787 430.

AZ elektroprojekce – hledá projektanta silno, slabo, MaR

05.06.19 - 30.09.19
RSM CZ a.s. Zavedená česká projekční společnost hledá absolventy i studenty 3. či vyššího ročníku na projektování v oblasti silnoproudu, slaboproudu i měření a regulace v projektech pro stavebnictví. Získejte zkušenosti ve firmě, kudy prošlo už mnoho vašich kolegů. Vyžadujeme zkušenosti s projektováním v sw AutoCad, nabízíme spolupráci na trvalý i částečný dlouhodobý úvazek. V případě zájmu zašlete životopis na rosicka@azep.cz, tel. 739 970 780.

HEXIO – React and Back-end developer

04.06.19 - 30.09.19
We are looking for new colleagues to join our Czech start-up called Hexio. Would you like to be a part of developing a modern IoT platform, which experiences the flow of millions of messages per day? Do you want to work with the newest cloud technologies? Join us and be a part of the IoT revolution! Are you interested?Contact us: Jiří Hýbek, CTO, e-mail: jiri.hybek@hexio.io, tel.: +420 721 478 043.

brm – Elektrikář silnoproud / solární energie

28.05.19 - 30.09.19
Hledáme elektrikáře - silnoproud pro stavbu solárních elektráren v Německu. Kontakt: Jaromír Bartoš, jaromir.bartos@brm.cz.

brm – Administrativní podpora ve vývoji Škoda Auto

28.05.19 - 30.09.19
Pro tým testující elektrokomponenty během vývoje vozů hledáme aktivní spolupracovníky do kanceláří, kde budou zajišťovat aktualizace potřebných dat a informací, tvorbu podkladů a prezentací k interním jednáním a budou komunikovat s ostatními odbornými útvary o funkčnosti a připravenosti nových technologií pro budoucí modely vozů.. Kontakt: Jaromír Bartoš, jaromir.bartos@brm.cz.

RSM – ERP konzultant junior (NetSuite)

28.05.19 - 30.09.19
RSM CZ a.s. V RSM Technology se zaměřujeme se na vývoj a implementaci informačních systémů pro komplexní řízení celého podniku (ERP, CRM a ecommerce). Od svého počátku se specializujeme na cloudové aplikace. V České republice patříme mezi jediné dodavatele systému NetSuite a nabízíme i systémy Oracle. Do týmu nabíráme junior konzultanty – studenty i absolventi vítáni. Rádi Vás uvidíme osobně. Kontakt: Radana Hartošová, mobil: +420 737 203 428, e-mail: radana.hartosova@rsm.cz.

ČEPS – Specialista zabezpečení provozu přenosové soustavy – analytik

27.05.19 - 30.09.19
ČEPS, a.s. Chcete pracovat v nejmoderněji vybaveném dispečerském sále, který nemá v Čechách konkurenci, učit se od nejlepších v oboru a nastartovat tak svou kariéru v energetice? Pokud ano, ozvěte se na email kariera@ceps.cz a můžeme se rovnou domluvit na setkání u nás na dispečinku.

DRILL – Nabídka práce pro absolventy elektrotechnické fakulty

27.05.19 - 30.09.19
DRILL B.S. spol. s r.o. Hledáme větší množství absolventů elektrotechnických fakult jakékoliv univerzity v ČR, SK (i zahraničí). Jedná se o skvělou příležitost, jak rozjet svoji kariéru. Bližší informace vám rádi sdělíme, zašlete nám co nejdříve vaše CV. Můžete začít ihned. Neváhejte zavolat či napsat, rádi zodpovíme Vaše případné dotazy. Kontakt: Petr Marvan, petr_marvan@drill.cz, tel.: +420 734 315 893. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Locksley.CZ – Prototypování, výzkum a vývoj v C++ (50-90 tis. Kč)

22.05.19 - 30.09.19
Inovujeme mechanické zámky. Vyvíjíme kombinatorické algoritmy, aby 3000 let stará technologie byla konkurenceschopná dalších 1000 let s přispěním AI. Navazuje na sedm let výzkumu oceněného cenou Wernera von Siemense a stále udržujeme vazby na akademický svět. Máme dlouhodobý kontrakt se silným globálním zákazníkem. Budujeme malý akceschopný tým, ve kterém spolurozhoduje každý člen, kde se známe, kde funguje otevřená komunikace a kde můžeme respektovat individuální potřeby. Máme kanceláře na zastávce metra Karlovo náměstí nabízíme vzdálenou práci z domova. Nebráníme se částečným pracovním úvazkům. Jsme tým, který má rád svoji práci, a proto ví, kdy v pátek večer včas zamknout kancelář.

SENSTRONIC – Technicko-obchodní manažer/Sales engineer pro ČR (pozice junior)

22.05.19 - 27.07.19
T-Mobile Czech Republic a.s. Společnost SENSTRONIC, přední výrobce senzorů, kabelů a konektorů pro různá průmyslová odvětví, hledá pro Českou republiku kandidáta na pozici Technicko-obchodní manažer/Sales engineer pro ČR (pozice junior). V případě zájmů zašlete prosím motivační dopis a životopis v češtině a v angličtině (k nim můžete též připojit verzi ve FR nebo ESP) na emailovou adresu: a.pechova@altios.com, tel. 2333 444 60.

T-Mobile Czech Republic – Junior Solution Designer

22.05.19 - 27.07.19
T-Mobile Czech Republic a.s. Our product design team is one of the biggest players in the telco field as system designer. You will be involved in every stage of the product development process, from implanting the initial idea to production launch. This position is full-time and our main offices are based in Prague and Bonn.
Are you interested in this offer? Do not hesitate to send your CV in English to dita.kirschova@t-mobile.cz.

Wingit Works – Vývojář HW a SW, avionik

21.05.19 - 27.07.19
Wingit Works spol. s r.o. Ve spolupráci s našim zahraničním partnerem participujeme na vývoji evropských letadel a vrtulníků. V současné době rozšiřujeme portfolio našich služeb o segment vývoje HW a SW avionických systémů. Pro práci na vývoji nových vrtulníků a letadel hledáme mladé kolegy se zájmem a obor a s chutí se učit. Zaškolení a počáteční výkon práce v Německu, později v ČR. Možnost karierního růstu. Rádi Vás uvidíme na osobním pohovoru. Email: ondrej.zverina@wingitworks.com. Tel. : 605 872 815.

SERAK-TECH – Brigádník pro servisní oddělení – elektro

20.05.19 - 13.07.19
Dynamicky se rozvíjející česká společnost SERAK-TECH s.r.o. podnikající v oboru TZB vzduchotechnika, hledá vhodného adepta na obsazení pozice Brigádník pro servisní oddělení – elektro. Vaším úkolem bude podílet se na běžných činnostech servisního oddělení: řešení reklamací MaR, zaškolování obsluhy MaR, instalace MaR, zpracování technických podkladů (manuály), servis vzduchotechnických zařízení. Kontakt: Ing. Roman Hlubinka: tel. 777 226 009, e-mail servis@seraktech.cz.

AXEN – Projektant pro oblast veřejného osvětlení

20.05.19 - 27.07.19
AXEN, s.r.o. AXEN, s.r.o., integrátor systémů osvětlení hledá nového kolegu na pozici projektant pro oblast veřejného osvětlení. Pokud umíš AUTOCAD a máš technické myšlení neváhej se ozvat. Čeká tě tvorba projektů elektro, tvorba rozpočtů a návrhy strategických řešení na obnovu a rekonstrukci osvětlení. Spolupráce je možná na DPP i HPP s motivujícím finančním ohodnocením a možností profesního růstu. Kontaktuj nás na tel: 778 761 730 nebo na drahomir.dostal@axen.cz.

Východočeská energie – pracovní pozice v oboru projekce a výstavby distribučních sítí

16.05.19 - 13.07.19
Hledáme kreativní a flexibilní studenty či absolventy s elektrotechnickým vzděláním pro projektování, realizaci výstavby, údržbu a provoz lokálních distribučních soustav po celé ČR. Našim zaměstnancům nabízíme možnost seberealizace, dalšího osobnostního i profesního růstu, práci v dynamickém a profesně zdatném týmu. Možnost jak plného úvazku, tak i částečného úvazku dle dohody s perspektivou rozšíření na plný úvazek. Místo výkonu práce Praha 1. Těšíme se na Vás! Kontakt: Ing. Lubomír Milek, tel. 733 695 875 milek@venergie.cz

ELIMON – Referent nákupu energetických komodit – junior trader

13.05.19 - 29.06.19
Hledáme kolegy do našeho týmu na pozici Referent Nákupu energetických komodit. Pokud jste analytický typ a chcete se dozvědět jak funguje nákup energií a procesy s Operátorem trhu nabízíme vám perspektivní práci na trvalý pracovní poměr. Své CV zašlete na polakova@elimon.cz.

VOLTCOM – Projektant elektro

07.05.19 - 09.07.19
Voltcom, spol s r.o. Hledáme parťáka do projekce = Projektanta elektro... možná právě Tebe! Bavilo by Tě navrhovat moderní technologie v distribuci a rozvodu elektrické energie? Máš elektrotechnické SŠ/VŠ vzdělání? Ovládáš AutoCAD nebo jiný grafický program? Ozvi se nám: gabriela.vlckova@ottima.cz, budeme se těšit, VOLTCOM!

KOMTERM – PLC programátor

06.05.19 - 06.07.19
KOMTERM, a.s. Česká rodinná firma KOMTERM a.s. zabývající se energetikou, hledá do svého týmu v Praze studenta či absolventa na pozici PLC programátor. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody. Poptávka po zaměstnání.
Kontaktní e-mail: lena.jelinkova@komterm.cz.

PRONIX – Projektant elektro pro největší datová centra v ČR

03.05.19 - 06.07.19
PRONIX Hledáme šikovné kolegy, kteří se budou podílet na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií. Jsme otevřeni různým formám spolupráce. Přidej se k nám! www.pronix.cz/kariera.html.
Kontakt: jiri.aulehla@pronix.cz

Akermann Electronic Praha – Technická podpora střediska elektronických komponent

03.05.19 - 06.07.19
Akermann Electronic Praha s.r.o. Společnost AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. hledá na částečný úvazek/brigádu kolegu do týmu na pozici technická podpora střediska elektronických komponent. Těšíme se na Vaše životopisy. E-mail: ilona.slezakova@akermann.cz

NOARK Electric Europe – Junior Product Manager

29.04.19 - 06.07.19
NOARK Electric Europe s.r.o. Do našeho produktového týmu hledáme posilu na pozici Junior Product Manager. Budeš mít na starosti tvorbu katalogů, technických tiskovin a odborných článků, sestavování ceníků, prezentaci našich produktů na seminářích, produktová školení pro zákazníky a zaměstnance. Na oplátku nabízíme různorodou práci, přátelské zázemí a zajímavé benefity. Více informací na www.noark-electric.com/kariera.
Pokud se alespoň trochu orientuješ v elektrotechnickém prostředí, tak neváhej, pošli životopis na hana.ticha@noark-electric.com a pojisti si tak místo v našem týmu!

Učitel fyziky – Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek

27.04.19 - 31.08.19
Hledáme učitele fyziky na kratší úvazek (10 – 12 hodin týdně) od 2. 9. 2019.
Chceme v dětech vzbudit zájem o přírodovědné a technické obory, ale učitelé této aprobace prostě nejsou. Hledáme tedy mezi studenty, případně asistenty ČVUT, aby nám pomohli.
Zájemci se mohou hlásit na adrese zshanspaulka@zshanspaulka.cz, nebo na telefonu 723 186 733. Můžeme nabídnout velmi pěkné bydlení v blízkosti školy.

A-Solutions – Pracovní pozice v oblasti elektroinstalace se zaměřením na návrh a projekci osvětlení

27.04.19 - 29.06.19
A-Solutions, s.r.o. Jsme mladá rozvíjející se firma působící v České a Slovenské republice již 10 let a hledáme do svého rozrůstajícího týmu lidí nového parťáka. Zabýváme se návrhem a realizací projektů s LED osvětlením a snažíme se prosadit kvalitou a zkušenostmi. Pokud máš zájem dozvědět se více, budeme rádi, pokud nám pošleš svůj životopis na e-mail: jakub.lichy@a-solutions.sk.

INGOS – Projektant

24.04.19 - 29.06.19
INGOS s.r.o. Baví Vás projektování a zajímáte se o automatizaci? Pak Vám můžeme nabídnout perspektivní práci projektanta v zajímavém oboru hydroenergetiky, projektování elektrozařízení NN, (VN), MaR. Na vodní elektrárně jsme „jako doma“. Nehodíme Vás ale rovnou do vody, pomůžeme se zaučením v oboru. Možnost dohody na celý nebo částečný úvazek tak, abyste mohli v klidu dostudovat poslední ročník školy. Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.ingos.cz.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na kariera@ingos.cz, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.

INGOS – Projektový manažer

24.04.19 - 29.06.19
INGOS s.r.o. Zajímáte se o automatizaci v průmyslu a energetice? Baví Vás cestovat a poznávat nové destinace? Chcete se naučit vést projekty po elektrotechnické a obchodní stránce? Pak Vám můžeme nabídnout pestrou práci projektového manažera v zajímavém oboru hydroenergetiky. Možnost dohody na celý nebo částečný úvazek tak, abyste mohli v klidu dostudovat poslední ročník školy. Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.ingos.cz.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na kariera@ingos.cz, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.

Etnetera – Java Developer

24.04.19 - 29.06.19
Etnetera a.s. Etnetera hledá deset šikovných prstů (s tolerancí ±1), které si troufají tvořit čistý kód v Javě a chtějí si osahat nové technologie i svobodu vyváženou osobní zodpovědností. Pokud již máš nějaké zkušenosti a jsi žíznivý po tom získat další, máme pro tebe náruč otevřenou. Pokud se nás chceš na něco zeptat nebo máš zájem, napiš na vitej@etnetera.cz.

Workshop IT 4x jinak

04.04.19 - 30.06.19
EY Na workshop IT 4x jinak tě nemůže pozvat nikdo jiný, než naše virtuální kolegyně Sandra. Přijď se podívat do kuchyně nastupující generace IT consultantů – jeden reálný příběh, čtyři týmy a čtyři různé pohledy. Přihlas se na: bit.ly/IT_4xjinak

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma