Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

TechWord - Hledáme překladatele, projektové manažery, grafiky

13.11.19 - 31.12.19
TechWord se zaměřuje především na odborné technické překlady a další zpracování textu. Technické vzdělání a cítění je pro naši práci nutné. Hledáme studenty a absolventy technických oborů se zájmem o překládání a další práci s odbornými texty. Jde o úkolovou práci z domova se zcela volnou pracovní dobou. Více v inzerátu.

ČEZ, a.s.

13.11.19 - 28.12.19
ČEZ, a.s.Do týmu ETRM (Energy Trading and Risk Management) Operations, Trading hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude spravovat a rozvíjet systémy pro podporu obchodování s komoditami. Bude se setkávat s novými IT technologiemi a rozvíjet své dovednosti v jednom z nejzajímavějších oborů - Trading.
Více na stránce s výběrovým řízením.

Thrilling Ventures – Tvůrce zážitků pro dům hrůzy v Praze

05.11.19 - 11.01.20
Thrilling Ventures s.r.o. Hledá se tvůrce hororových zážitků pro první strašidelný park v Praze. Jsi kreativec, nadšenec, bastlíř – baví tě vymýšlet a stavět nové věci? Pak je tenhle job právě pro tebe. Jsme velmi netradiční firma, spíše parta nadšenců, které baví si hrát a stavět. A mimo to vytváříme nejlepší adrenalinové zážitky v Česku. Alespoň to o nás říkají na TripAdvisoru. Troufneš si s námi na zelené louce postavit nejlepší Haunted House v Česku? Pokud ano, mrkni na detaily a napiš e-mail: thrillparkprague@gmail.com!

Československá obchodní banka – DevOps pro AI/ML

01.11.19 - 21.12.19
Hledáme nového kolegu do našeho mladého a dynamického data science týmu. Pokročilá datová analytika (Machine learning, Big data , přesah do AI.. ) je pro budoucí business klíčová. ČSOB si je tohoto faktu vědoma a chce v této oblasti vynikat. Setkáte se s velkým množstvím odborných i obsahových příležitostí (bankovnictví, pojištění, investice, praní špinavých peněz, detekce podvodů atd.), které jsou špičkou v oboru. Kontaktní osoba: Martin Münch (mmunch@csob.cz).

Technik drátové i bezdrátové sítě

24.10.19 - 08.12.19
Centrum znalostního managementu hledá brigádníka/brigádnici na pozici "technik drátové i bezdrátové sítě". Svůj strukturovaný životopis zašlete na svti@fel.cvut.cz

Eaton Elektrotechnika – Brigáda pro studenty/studentky FEL ČVUT

22.10.19 - 07.12.19
Eaton Elektrotechnika s.r.o. – zastoupení významné americké nadnárodní společnosti, výrobce a distributor zařízení pro elektroinstalaci, distribuci, ovládání a řízení kvality elektrické energie hledá studenta/studentku na pozici brigádníka do oddělení Technické a Projektové podpory. V případě zájmu o brigádu prosím zašlete Váš životopis na: LuciePurnochova@Eaton.com.

Česká televize – ČT start: Realizace investic – Technik TV technologií

21.10.19 - 07.12.19
Česká televize se otevírá mladým profesionálům. Zajímá Vás oblast moderních audiovizuálních technologií, a co všechno stojí za odvysíláním televizních pořadů až k divákovi? Chcete se v rámci roční stáže ČT Start podílet na přípravě výstavby a modernizace technologických celků jako jsou televizní studia a přenosové vozy? V případě zájmu volejte na tel. 735 704 228 nebo pište na denisa.neugebauerova@ceskatelevize.cz. Těšíme se na Vaše životopisy.

esc Aerospace – RF Engineer for Satellite Communication

14.10.19 - 30.11.19
Společnost esc Aerospace s.r.o. se sídlem v Praze 6 hledá specialistu (studenta/absolventa) pro vývoj komunikačních zařízení pro satelity, výpočet výkonové bilance spoje a přípravu a integraci systémů. V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na: hr@evolvsys.cz. Těšíme se na Váš e-mail či telefonát (222 365 247, 284 683 784)

D´Eclair - Dlouhodobá brigáda

27.09.19 - 23.11.19
Dlouhodobá brigáda pro českou rodinnou společnost poskytující podpůrné služby pro největšího světového výrobce výtahů a eskalátorů. Nepřetržitě zajišťujeme krizovou linku (pro oblast ČR a SR). Na tel. lince přijímáme a evidujeme poruchy a spolupracujeme se servisními techniky. Nově hledáme 2-3 šikovné kolegy s časovými možnostmi o víkendu + 1-2 dny v pracovním týdnu.
KONTAKT: jana.mala@d-eclair.com

NOARK Electric Europe – Technical Sales Support

25.09.19 - 30.11.19
NOARK Electric Europe Tvým úkolem bude vytvářet a přetypovávat nabídky dle požadavků zákazníka, připravovat technické materiály a dokumetaci a být technickou podporou pro celou firmu i klientelu.
Více informací nalezneš na: www.noark-electric.cz/cz/vypis_volnych_pozic.

Akermann Electronic Praha – Technická podpora

24.09.19 - 30.11.19
AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. Společnost AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. hledá na plný/částečný úvazek kolegu do týmu na pozici TECHNICKÁ PODPORA střediska elektronických komponent. Těšíme se na Vaše životopisy: ilona.slezakova@akermann.cz.

Eaton Innovation Centre Prague – C++ SW developer - industrial visualisation and control, Embedded Firmware Engineer with C, Senior Electronics Engineer, Software Test Engineer, Power Electronics Lead Engineer, C/C++ - Software Development Engineer - Datacenter's management, Advanced Power Electronics Engineer, Senior Product Design Engineer- Vehicle, Lead Engineer - Electric Motor and Controls, Senior Applications Engineer- Torque Control Products, Senior Firmware Development Engineer

24.09.19 - 30.11.19
Eaton Innovation Centre Prague Společnost Eaton je globální firma s mnoha výrobními závody v Evropě. V roce 2009 se Eaton rozhodl vybudovat vedle svých již existujících inovačních center ve světě, inovační centrum také v Evropě, kde chybělo. Finální volba padla na Českou republiku, díky jejíž poloze má Eaton blízko k zákazníkům v celé Evropě. A tak vzniklo v polovině roku 2012 inovační centrum v Roztokách. V pořadí jsme už pátým globálním inovačním centrem společnosti Eaton.
Globální charakter společnosti lze pocítit i v našem inovačním centru. Mezi přibližně 120 zaměstnanci najdete více než 20 národností. Rozmanitou firemní kulturu podporuje i fakt, že přibližně 20 % našich zaměstnanců tvoří ženy, což v tomto oboru není vůbec typické. Hlavní jazykem je u nás angličtina, všem našim zaměstnancům ale samozřejmě nabízíme i jiné jazykové kurzy.
Nyní máme otevřené nové pozice – najdete je zde: Eaton.com/Careers.

HPV Engineering® – Elektroprojektant

23.09.19 - 30.11.19
HPV Engineering s.r.o. Líbila by se Vám práce ve společnosti zaměřující se na výrobu strojního zařízení pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl? Rádi byste spolupracovali se společnostmi, které jsou globálními lídry ve svém oboru? Nechcete jen sedět za počítačem, ale také výsledné zařízení vidět a podílet se na jeho testování? Umíte pracovat v programech AutoCAD a Eplan a nedělá Vám problémy angličtina? Nebojíte se na sebe vzít odpovědnost a řídit část projektu? Nemáte problém s občasnými cestami za zákazníky do zahraničí? Neváhejte a zašlete Váš životopis na email: kariera@hpv.cz. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení a příjemný kolektiv.

Zeppelin - Trainee program pro absolventy/studenty VŠ

19.09.19 - 30.11.19
Zeppelin CZ s.r.o. Hledáme kandidáty do 2-letého trainee programu. Zeppelin CZ s.r.o., součást mezinárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, je výhradním prodejcem stavebních a důlních strojů Caterpillar, dále motorů a energetických zařízení od stejného výrobce. Kromě prodeje zajišťuje také komplexní servis včetně dodávky náhradních dílů. Flexibilními pronájmy strojů a zařízení různých značek se zabývá Půjčovna strojů Zeppelin CZ.
Kontakt: Barbora Zvárová (barbora.zvarova@zeppelin.com).

PROFiber Networking CZ – Technický specialista prodeje (práce na plný, případně částečný úvazek)

05.09.19 - 21.12.19
PROFiber Networking CZ s.r.o. Nastartuj kariéru obchodníka! Hledáme v řadách absolventů obchodníka, specialistu na vláknovou optiku, datové sítě (NGA, Ethernet…) a monitoring DTV. prodej měřicích a servisních přístrojů pro optické komunikace, telekomunikace, kabeláže a sítě rychlého internetu. Měření sítí, pasivních a aktivních prvků, ověřování měřicí a diagnostické techniky v provozu. Komunikace se zákazníky i dodavateli (rodilý mluvčí ČJ s výbornou AJ slovem i písmem), účast na tuzemských i zahraničních konferencích. Spolupráce možná na plný i částečný úvazek, nástup ihned.
Více informací: www.profiber.eu/cz/obchodni-agenda/volne-pracovni-pozice/.

Elektroline – Projektant (trakčního vedení/elektro)

04.09.19 - 21.12.19
Elektroline a.s. Do našeho týmu Projektantů hledáme nové kolegy nebo kolegyně, kteří mají tah na branku a zájem o obor. Práce je vhodná i při studiu. Kontaktujte nás: Lenka Hrušková, kariera@elektroline.cz, telefon 284 086 381. Více na www.elektroline.cz.

Sensority – Vývoj a výroba produktů pro IoT, chytrá města a Průmysl 4.0

02.09.19 - 21.12.19
Sensority, s.r.o. Sháníš činorodou práci ve svém oboru? Baví tě navrhovat hardware? Chceš vyrábět prototypy? Umíš programovat firmware? Hledáme STUDENTA / ABSOLVENTA pro spolupráci na vývoji a výrobě produktů pro IoT, chytrá města či Průmysl 4.0. Vyděláš si peníze, získáš praxi, a to vše přímo v areálu školy – budova CIIRC.
Rádi tě poznáme, ozvi se:
Rastislav Wartiak rastislav.wartiak@sensority.eu, tel.: 602 339 358.
Kamila Palánová kamila.palanova@sensority.eu, tel.: 603 200 444.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma