Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Hanwha Techwin Europe Ltd. (Kamerové systémy Wisenet) – Executive technical support - Specialista podpory B2B

19.08.19 - 20.10.19
Hanwha Techwin Europe Limited Do našeho týmu Wisenet (Centrální a východní Evropa) hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory pro B2B, kterého zajímají novinky v oblasti IP Security a nejnovější trendy v bezpečnostním průmyslu. Pokud máte znalosti v této oblasti, umíte anglicky a nebojíte se cestovat, těšíme se setkání s Vámi. Pozice je na částečný úvazek s možností flexibilního plánování času – vhodná i při studiu. Vaše životopisy posílejte na adresu hte.czech@hanwha.com.

Saint-Gobain Construction Products CZ, Divize Rigips – PLC programátor (práce při studiu)

16.08.19 - 27.10.19
SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ a.s. Hledáte práci při studiu či na hlavní pracovní poměr? Zajímáte se o techniku, máte analytické myšlení a znalosti programovacího jazyka Step 7 a 5? Tak právě Vás hledáme k nám do Horních Počapel.
Kontakt na HR oddělení: Irena Prošková, 602 725 088, superprace@rigips.cz, www.rigips.cz/kariera.

Saint-Gobain Construction Products CZ, Divize Rigips – PLC programátor (hlavní pracovní poměr)

16.08.19 - 27.10.19
SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ a.s. Hledáte práci při studiu či na hlavní pracovní poměr? Zajímáte se o techniku, máte analytické myšlení a znalosti programovacího jazyka Step 7 a 5? Tak právě Vás hledáme k nám do Horních Počapel.
Kontakt na HR oddělení: Irena Prošková, 602 725 088, superprace@rigips.cz, www.rigips.cz/kariera.

PROLICHT CZECH – Světelný technik-lighting designer

13.08.19 - 19.10.19
PROLICHT CZECH s.r.o PROLICHT CZECH je dceřinou společností rakouské firmy PROLICHT Gmbh zabývající se vývojem, výrobou a prodejem svítidel s působením v showroomu na Praze 5 na Smíchově, s účastí i na zahraničních projektech pro mateřskou továrnu.Jsme vysoce profesionální společností zaměřenou na náročného zákazníka. Nabízíme nejvyšší kvalitu a úroveň služeb a sortimentu. V současné době chceme rozšířit tým o další kolegyni/kolegu a to na pozici světelný technik.
V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu helena.cumpelova@prolicht.at.

Java/JavaScript Developer for IoT-Applications

09.08.19 - 31.10.19
Dokážete přeměnit data na průlomové poznatky? Umíte měnit budoucnost výrobních technologií? Jako vývojář aplikace pro naši Mindsphere Cloud Platform to umět budete. Hledáme vývojáře aplikací pro naši MindSphere Cloud Platform! Připoj se k nám. Pro vice informací se ozvěte na: lucie.domesova@siemens.com

ÚJV Řež – Elektro medicínský technik / Operátor cyklotronu

31.07.19 - 12.10.19
ÚJV Řež, a. s. Chceš mít práci jako málokdo v České republice? Máš rád moderní technologická zařízení? Chceš přispět k dobré věci? Do našeho týmu hledáme šikovného elektro technika pro práci s urychlovačem částic. Naučíme Tě řídit a servisovat cyklotron. Budeš se podílet na výrobě radiofarmak, která lékařům pomáhají odhalit nádorová onemocnění u pacientů, a tím dávají šanci na jejich vyléčení. Pokud myslíš, že jsi člověk přesně pro nás, pošli nám svůj životopis. Těšíme se na setkání. Kontakt: Běla Šimečková, bela.simeckova@ujv.cz.

TDK InvenSense, Bratislava – IC Design Intern

04.07.19 - 30.09.19
Chceš si vyzkoušet práci v oblasti návrhu integrovaných obvodů pro audio a senzory? Nabízíme získání zkušeností i následného uplatnění pro studenty elektro v celém procesu, od návrhu bloků (analogých i digitálních), simulace, zpracování signalu nebo automatizované měření výsledných obvodů v laboratoři. Kontakt: IMucha@invensense.com.

Samsung Electronics Czech and Slovak – Trainee - Specialista profesionálních displejů

27.06.19 - 30.09.19
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. Do našeho týmu profesionálních displejů hledáme vhodného kandidáta, kterého zajímají novinky v oblasti Smart Signage displejů a bude se chtít stát profesionálem v této oblasti. Pokud máte vystudovanou elektrotechnickou fakultu minimálně v bakalářském studiu těšíme se setkání s Vámi. Vaše životopisy posílejte Lence Vajsarové na adresu l.vajsarova@partner.samsung.com.

Střední škola elektrotechniky a strojírenství – učitel ICT a ELEKTRO

27.06.19 - 30.09.19
Do přátelského kolektivu hledáme kolegy pro výuku ICT a odborných předmětů ELEKTRO (např.: Základy elektrotechniky, Elektronika, Elektrotechnika, Digitální technika apod.). Nabízíme dobré finanční ohodnocení včetně osobního příplatku a mimořádných odměn. Škola má bezproblémovou dopravní dostupnost (metro A, konečná autobusu 195, parkování v areálu). Jsme školou s dlouholetou tradicí a našim cílem je pevné sepětí teorie s praxí. Našimi sociálními partnery je více než 30 aktivních firem a organizací, které nám pomáhají připravovat budoucí profesionály. V případě zájmu nás kontaktujte: petr.novotny@ssesp10.cz, tel.: 731 127 900.

esc Aerospace – System engineer, Hardware and Software developer

24.06.19 - 30.09.19
esc Aerospace, s.r.o. Pro rozšíření našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni pro pozice vedoucího týmu, vývojáře/vývojářku Embedded C, konstrukce hardware v oblasti aerospace, kosmická dozimetrie. Těšíme se na Váš e-mail (hr@evolvsys.cz) či telefonát (+420 284 683 784). Navštivte nás na www.esc-aerospace.com.

Střední průmyslová škola dopravní, a.s. – učitel elektrooborů

14.06.19 - 30.09.19
Hledáme v řadách absolventů i studentů učitele elektrooborů – vhodné i jako přivýdělek pro studenty. Zájemci se mohou hlásit na peronálním oddělení u Mgr. Taťány Vlkové (606 048 484) nebo u zástupkyně ředitele Ing. Zaimlové (607 033 048). www.sps-dopravni.cz

PROFiber Networking CZ – Technický specialista, práce na plný i částečný úvazek při studiu

12.06.19 - 30.09.19
PROFiber Networking CZ s.r.o. Hledáme v řadách absolventů i studentů specialistu na vláknovou optiku a datové sítě (NGA, Ethernet…). Měření sítí, pasivních a aktivních prvků, ověřování měřicí a diagnostické techniky v provozu. Komunikace se zákazníky i dodavateli (AJ), účast na tuzemských i zahraničních konferencích, důraz na technickou podporu prodeje. Spolupráce možná na plný i částečný úvazek, nástup ihned. V případě zájmu, kontaktujte: Barbora Hladíková, email: barbora.hladikova@profiber.eu, web: www.profiber.eu.

BioVendor - Laboratorní medicína – Praxe pro studenty elektrotechnických fakult

12.06.19 - 30.09.19
BioVendor - Laboratorní medicína a.s.Můžete prožít kus života servisního technika zdravotnických přístrojů. Více informací získáte u vedoucí servisu: Ing. Ing. Kateřina Filoušová, e-mail: filousova@biovendor.cz, tel. 724 787 430.

AZ elektroprojekce – hledá projektanta silno, slabo, MaR

05.06.19 - 30.09.19
RSM CZ a.s. Zavedená česká projekční společnost hledá absolventy i studenty 3. či vyššího ročníku na projektování v oblasti silnoproudu, slaboproudu i měření a regulace v projektech pro stavebnictví. Získejte zkušenosti ve firmě, kudy prošlo už mnoho vašich kolegů. Vyžadujeme zkušenosti s projektováním v sw AutoCad, nabízíme spolupráci na trvalý i částečný dlouhodobý úvazek. V případě zájmu zašlete životopis na rosicka@azep.cz, tel. 739 970 780.

HEXIO – React and Back-end developer

04.06.19 - 30.09.19
We are looking for new colleagues to join our Czech start-up called Hexio. Would you like to be a part of developing a modern IoT platform, which experiences the flow of millions of messages per day? Do you want to work with the newest cloud technologies? Join us and be a part of the IoT revolution! Are you interested?Contact us: Jiří Hýbek, CTO, e-mail: jiri.hybek@hexio.io, tel.: +420 721 478 043.

brm – Elektrikář silnoproud / solární energie

28.05.19 - 30.09.19
Hledáme elektrikáře - silnoproud pro stavbu solárních elektráren v Německu. Kontakt: Jaromír Bartoš, jaromir.bartos@brm.cz.

brm – Administrativní podpora ve vývoji Škoda Auto

28.05.19 - 30.09.19
Pro tým testující elektrokomponenty během vývoje vozů hledáme aktivní spolupracovníky do kanceláří, kde budou zajišťovat aktualizace potřebných dat a informací, tvorbu podkladů a prezentací k interním jednáním a budou komunikovat s ostatními odbornými útvary o funkčnosti a připravenosti nových technologií pro budoucí modely vozů.. Kontakt: Jaromír Bartoš, jaromir.bartos@brm.cz.

RSM – ERP konzultant junior (NetSuite)

28.05.19 - 30.09.19
RSM CZ a.s. V RSM Technology se zaměřujeme se na vývoj a implementaci informačních systémů pro komplexní řízení celého podniku (ERP, CRM a ecommerce). Od svého počátku se specializujeme na cloudové aplikace. V České republice patříme mezi jediné dodavatele systému NetSuite a nabízíme i systémy Oracle. Do týmu nabíráme junior konzultanty – studenty i absolventi vítáni. Rádi Vás uvidíme osobně. Kontakt: Radana Hartošová, mobil: +420 737 203 428, e-mail: radana.hartosova@rsm.cz.

ČEPS – Specialista zabezpečení provozu přenosové soustavy – analytik

27.05.19 - 30.09.19
ČEPS, a.s. Chcete pracovat v nejmoderněji vybaveném dispečerském sále, který nemá v Čechách konkurenci, učit se od nejlepších v oboru a nastartovat tak svou kariéru v energetice? Pokud ano, ozvěte se na email kariera@ceps.cz a můžeme se rovnou domluvit na setkání u nás na dispečinku.

DRILL – Nabídka práce pro absolventy elektrotechnické fakulty

27.05.19 - 30.09.19
DRILL B.S. spol. s r.o. Hledáme větší množství absolventů elektrotechnických fakult jakékoliv univerzity v ČR, SK (i zahraničí). Jedná se o skvělou příležitost, jak rozjet svoji kariéru. Bližší informace vám rádi sdělíme, zašlete nám co nejdříve vaše CV. Můžete začít ihned. Neváhejte zavolat či napsat, rádi zodpovíme Vaše případné dotazy. Kontakt: Petr Marvan, petr_marvan@drill.cz, tel.: +420 734 315 893. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Locksley.CZ – Prototypování, výzkum a vývoj v C++ (50-90 tis. Kč)

22.05.19 - 30.09.19
Inovujeme mechanické zámky. Vyvíjíme kombinatorické algoritmy, aby 3000 let stará technologie byla konkurenceschopná dalších 1000 let s přispěním AI. Navazuje na sedm let výzkumu oceněného cenou Wernera von Siemense a stále udržujeme vazby na akademický svět. Máme dlouhodobý kontrakt se silným globálním zákazníkem. Budujeme malý akceschopný tým, ve kterém spolurozhoduje každý člen, kde se známe, kde funguje otevřená komunikace a kde můžeme respektovat individuální potřeby. Máme kanceláře na zastávce metra Karlovo náměstí nabízíme vzdálenou práci z domova. Nebráníme se částečným pracovním úvazkům. Jsme tým, který má rád svoji práci, a proto ví, kdy v pátek večer včas zamknout kancelář.

Učitel fyziky – Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek

27.04.19 - 31.08.19
Hledáme učitele fyziky na kratší úvazek (10 – 12 hodin týdně) od 2. 9. 2019.
Chceme v dětech vzbudit zájem o přírodovědné a technické obory, ale učitelé této aprobace prostě nejsou. Hledáme tedy mezi studenty, případně asistenty ČVUT, aby nám pomohli.
Zájemci se mohou hlásit na adrese zshanspaulka@zshanspaulka.cz, nebo na telefonu 723 186 733. Můžeme nabídnout velmi pěkné bydlení v blízkosti školy.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma