Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Nabídka Platnost

MÁŠ CHUŤ SE ZAPOJIT DO VÝVOJE A VÝROBY TRANSFORMÁTORŮ?

31.05.18 - 15.07.18
Do nově vzniklé navijárny kousek od Prahy hledáme absolventa a nadšence do elektroniky, kterého všechno potřebné naučíme. Časem můžeš proniknout i do samotné výroby komplexních elektronických přístrojů pro medicínu, které jsou naším hlavním produktem a které si také sami vyvíjíme a vyrábíme. Nabízíme Ti práci na plný úvazek, zaškolení, zajímavé finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu a další firemní benefity.

Software developer - Tender systems s.r.o.

31.05.18 - 30.07.18
Tender Systems Co vás čeká
Náplň práce je tvořena vývojem uživatelského rozhraní pro systémy na platformě Java EE a Angular.

Požadujeme:
SŠ/VŠ (vhodné i pro absolventy), základní orientaci v technologiích pro vývoj internetových aplikací, ochota učit se novým věcem, znalost Javy nebo Angularu výhodou

Nabízíme:
HPP, flexibilní pracovní dobu, dobré ohodnocení, práci v mladém kolektivu pohodových lidí a možnost osobního rozvoje, účast na zajímavých projektech realizovaných zejména pro státní správu, práci i pro čerstvé absolventy nebo studenty. Nástup ihned či dle dohody.

Kdo jsme?
Jsme menší česká firma s více jak 15ti letou tradicí sídlící v Praze 6 - Střešovicích, zabývající se vývojem a provozováním on-line aplikací, zejména pro podporu nákupu a procesů státní správy i soukromého sektoru.

Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svoje CV na email: info@tendersystems.cz.

Kraj Vysočina, odbor informatiky, správa aplikačního vybavení

28.05.18 - 12.07.18
Máte zájem o získání jedinečných zkušeností na poli IT v organizaci se širokou škálou činností, kde jsou informační technologie jednou z rozvojových priorit, o zajištění neustálé podpory Vašeho odborného růstu, práci v příjemném kolektivu, stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní a trvalou zaměstnaneckou péči spojenou s bohatým benefitním programem? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla se správou aplikačního vybavení Krajského úřadu Kraje Vysočina. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v termínu do 8. 6. 2018 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz

Kraj Vysočina, odbor informatiky, správa sítí

28.05.18 - 12.07.18
Máte zájem o získání jedinečných zkušeností na poli IT v organizaci se širokou škálou činností, kde jsou informační technologie jednou z rozvojových priorit, o zajištění neustálé podpory Vašeho odborného růstu, práci v příjemném kolektivu, stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní a trvalou zaměstnaneckou péči spojenou s bohatým benefitním programem? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla se správou sítí a dalšího IT vybavení Krajského úřadu Kraje Vysočina. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v termínu do 8. 6. 2018 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz

Kraj Vysočina, odbor informatiky, správy databází a aplikací

28.05.18 - 12.07.18
Máte zájem o získání jedinečných zkušeností na poli IT v organizaci se širokou škálou činností, kde jsou informační technologie jednou z rozvojových priorit, o zajištění neustálé podpory Vašeho odborného růstu, práci v příjemném kolektivu, stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní a trvalou zaměstnaneckou péči spojenou s bohatým benefitním programem? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla se správou databází a aplikací, s realizací projektů na národní i mezinárodní úrovni, s šířením a uplatňováním dobré praxe jako leadera v oblasti rozvoje informačních technologií nejen ve veřejné správě. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v termínu do 8. 6. 2018 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz

Vývojář vizualizačního systému , programátor průmyslových řídících systémů.

22.05.18 - 21.07.18
SKLOSTROJ Sklostroj Turnov CZ, s.r.o. je ryze česká strojírenská firma s mezinárodní působností, která se primárně specializuje na dodávku investičních celků, linek, strojů a zařízení pro výrobu obalového skla. Patříme mezi nejvýznamnější světové dodavatele, produkce naší společnosti směřuje z 98% na export.
Hledáme absolventy a nabízíme perspektivní zaměstnání v mladém přátelském kolektivu s možností profesního růstu na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned.
Přijď obohatit náš tým vývoje svými znalostmi a novým přístupem. Kontaktujte nás na tel: +420 734 206 001, sklostroj@sklostroj.cz

Programátor C# (.NET) pro vývoj 3D CAD softwaru

22.05.18 - 06.07.18
Zabýváme se vývojem aplikačního softwaru pro urychlení projekčních procesů a snížení nákladů v oblasti inženýringu. Vyvíjíme software pro elektrotechniku, mechatroniku, fluidní technologie a technologie měření a regulace.
. Hledáme kolegy do vývojářského týmu EPLAN Harness proD se zkušenostmi s vývojem v C# nebo C++. Studentům take rádi nabídneme možnost pracovat na poloviční úvazek nebo na dobu určitou přes letní prázdniny.

PROGRAMÁTOR JAVA / software inženýr - absolventi a studenti před dokončením FEL

16.05.18 - 30.06.18
Jsme česká společnost LightComp v.o.s. složená z absolventů FEL ČVUT, která se dlouhodobě věnuje tvorbě software. Zaměřujeme se na správu dokumentů, tvorbu informačních systémů nebo jejich částí. Krom vlastní tvorby realizujeme i konzultační činnost k tvorbě software. Nyní hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr pro účast na našich rozvíjejících se projektech. Nabízíme možnost práce na některé z našich poboček: v Teplicích nebo Praze. Našim hlavním programátorským jazykem je Java. Zaměřujeme se na serverové komponenty a software s rozsáhlejší aplikační logikou. V případě zájmu o pozici prosím pošlete CV a kontaktní údaje. Kontaktní osoba: Tomáš Pytelka, tomas.pytelka@lightcomp.cz, tel: 777 850 135, LightComp v.o.s.

Vývojář FW (FW&HW)

16.05.18 - 30.09.18
Green Center Jsme ryze česká firma, která ti kromě práce v týmu softwarových a firmwarových vývojářů nabízí i spolupráci s kolegy z vývoje HW, případně výroby, obchodu a servisních služeb
Vyvíjíme a vyrábíme vlastní řešení v oblasti parkovacích systémů. Podporujeme chuť se samostatně vzdělávat a navštěvovat různé kurzy, takže budeš mít k dispozici nejnovější informace a nástroje.
Práce ve vývojovém týmu je díky řadě projektů velmi různorodá a nemusíš zůstat jen u počítače. Daří se nám stále více i na zahraničních trzích, takže se pro tebe otvírají možnosti poznat pracovně různé kouty světa. Nutit tě do toho ale nebudeme, pracovat budeš moct klidně i z domova.
Chceme udávat trend v parkovacích systémech a proto pracujeme na projektech infrastruktury pro Smart parking a E-mobilitu. S námi výsledky svojí práce uvidíš v každodenním životě. Budeš na ni moct ukázat a říct "to jsem vyvíjel já". S námi budeš budovat českou firmu, která má světu co nabídnout.
Pokud tě práce s námi zajímá, tak nám pošli mail.

Vývojář pro tvorbu CIMCO modulů, t-cimco.cz

16.05.18 - 15.07.18
t-cimco.cz Hledáš práci, kde i ty máš zásadní podíl na výsledku?
Jsi samostatný/samostatná?
Chceš svoji práci rozdělit na práci z domu a práci v kanceláři?
Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu realizujícího technický vývoj pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů! www.t-support.cz/hledase.

Aplikační technik pro DNC, MDC, t-cimco.cz

16.05.18 - 15.07.18
t-cimco.cz Hledáš práci, kde i ty máš zásadní podíl na výsledku?
Jsi samostatný/samostatná?
Nechceš jen sedět v kanceláři nebo doma?
Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu realizujícího zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů! www.t-support.cz/hledase.

FPGA/VHDL designér

16.05.18 - 15.07.18
Workswell Společnost Workswell s.r.o., která se zabývá problematikou vývoje termokamer a kamerových systémů, hledá pro své vývojové centrum na Praze 6 studenta/absolventa pro obsazení pozice FPGA/VHDL designér. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků, studenty doktorského studia i absolventy FEL ČVUT. Vedle znalosti problematiky VHDL a FPGA vyžaduje pracovní pozice znalost základních principů návrh elektronických přístrojů a zařízení, orientaci v součástkové základně. Nový kolega na této pozici se bude podílet na vývoji čtvrté generace našich termovizních produktů pro drony/UAV prostředky nebo pro bezpečnostní aplikace.

HW designér, vývoj elektroniky

16.05.18 - 15.07.18
Workswell Společnost Workswell s.r.o., která se zabývá problematikou vývoje termokamer a kamerových systémů, hledá pro své vývojové centrum na Praze 6 studenta/absolventa pro obsazení pozice HW designer, vývojář elektroniky. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků, studenty doktorského studia i absolventy FEL ČVUT. Pracovní pozice vyžaduje především znalosti problematiky návrhu elektronických zapojení a DPS, orientaci v součástkové základně a alespoň základní znalosti v oblasti mikroprocesorové techniky. Nový kolega na této pozici bude pracovat pod vedením zkušenějších vývojářů a bude se podílet na vývoji čtvrté generace našich termovizních produktů pro drony/UAV prostředky nebo pro bezpečnostní aplikace.

Technik, elektrotechnik

15.05.18 - 29.06.18
Pohybuješ se v oboru elektrotechniky, energetiky či telekomunikací?
Láká tě práce v mladém přátelském kolektivu?
Chtěl bych získat praxi v oboru?
Pak hledáme právě Tebe!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro prodej specializované zdravotnické techniky

10.05.18 - 24.06.18
Společnost HOSPIMED, spol. s r.o. hledá čerstvé absolventy se zájmem o obchodní činnost pro prodej specializované zdravotnické techniky - vybavení operačních sálů a ambulancí. Nabízíme systém vnitrofiremního vzdělávání zaměřený na absolventy, plán kariérního růstu a motivační systém ohodnocení dle dosažených výsledků. Nástup možný ihned.

Junior Data Specialist

10.05.18 - 24.06.18
Ezpada is a highly successful trading house focused on trading in the European energy space both physically and financially. Founded in 2004, the main offices are located in Prague and Zug, Switzerland.
As part of an effort to strengthen our fundamental energy market analysis and research we are looking for a highly motivated individual to help us develop better insights into these markets we trade to make informed trading decisions.
You will be working at the intersection between our IT team and market analysis. This role will support the traders and market analysis team through data analysis, data quality management, the automation of processes and models and the development of new algorithms. You will be expected to work and expand and maintain the database and data scrapes and develop new tools for improved and advanced data analysis. You will be instrumental in building out the analytical capabilities of the company and contribute to the operating growth of the organization.

Společnost Pocket Virtuality a.s. hledá programátory AR/VR / student ČVUT

10.05.18 - 24.06.18
Společnost Pocket Virtuality je privátně vlastněný český start-up zaměřující se na vývoj sofistikovaných systémů pro VR/AR. Hlavním cílem jsou aplikace typu klient – server určené pro průmysl a zdravotnictví. Spoluzakladatelé společnosti jsou veteráni herního průmyslu s 15 lety zkušeností v oborech simulací, počítačové grafiky a mobilního marketingu.

PROJEKTANT ELEKTRO – silnoproud

03.05.18 - 02.07.18
ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. – dodavatel Pražské energetiky
Uplatnění na plný pracovní úvazek, není nutné VŠ vzdělání, ale zájem učit se novým věcem.

Nabídka spolupráce pro studenty a absolventy FEL

02.05.18 - 01.07.18
lSTRABAG STRABAG Rail a.s. je přední stavební společností v působností zejména na území České a Slovenské republiky, s přesahem do dalších evropských zemí. V rámci naší činnosti se zabýváme realizací všech typů staveb. Nosným výrobním programem, ve kterém se řadíme mezi technologicky nejvyspělejší společnosti, jsou pak zejména stavby kolejových drah. V oboru elektro především realizace kolejových a tramvajových drah a trolejbusové sítě. Intenzivně rozvíjíme naše aktivity v oblasti ekologických staveb, vodohospodářských staveb, inženýrských sítí a pozemních a průmyslových objektů.

Systémový specialista dálkových odečtů

25.04.18 - 25.06.18
IoT Water Zajímá Tě svět IoT? Máš rád nové technologie a inovativní služby? Chceš přímo komunikovat s vývojáři, a být tak u vyvíjení aplikací? Pak tu jsi správně! V současné době hledáme posilu do našeho týmu na pozici Systémový specialista/inženýr dálkových odečtů…

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející česká firma zabývající se dálkovým odečtem (přes IoT sítě) spotřeby vody. Čeká na Tebe hodně zajímavá práce a skvělý kolektiv. Více informací nalezneš na www.iot-water.cz.

SOFTWARE ENGINEER/PROGRAMÁTOR C++

21.04.18 - 20.07.18
Scia Chceš se podílet na vývoji špičkového produktu pro inženýrské výpočty ve stavebnictví?
Je tvým oblíbeným programovacím jazykem C++?
U nás najdeš hodně zajímavou práci a ještě k tomu výborný kolektiv, slušné zacházení ze strany vedení, profesionální vedení projektů, čas na vlastní projekty, vzdělávání nejen externí, ale i interní mezi kolegy. Dbáme na to, aby se mladí kolegové učili od zkušenějších.

Vývojový inženýr senzoriky motoru DEVINN Mladá Boleslav

21.04.18 - 20.06.18
Devinn Auta, spalovací motory, senzorika, elektronika. Jsou tohle oblasti, které tě lákají? Na této pozici budeš mít na starosti vývoj a testování senzoriky, řídicích jednotek motoru, zkoušky a měření. Auta nebudeš vyvíjet „od stolu“, ale budeš mít možnost si na vše sáhnout a otestovat.

Motorsport Electronic Engineer DEVINN Mladá Boleslav

21.04.18 - 20.06.18
Devinn Jsou tvou vášní závodní auta? Chceš se podílet na jejich vývoji? Pokud se navíc vyznáš v elektrice/elektronice aut, máme pro tebe dream job. Budeš navrhovat, testovat a konstruovat části závodních aut. Budeš jezdit na rally testy v Česku i v zahraničí. Pojď si splnit svůj sen a pracuj s námi na zajímavých projektech.

LAIC - Programátor, C/C++/Java, Python

18.09.17 - 30.06.18
LAIC Mezinárodní IT firma, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora, vývojáře. Více informací můžete nalézt zde... www.laicatc.com

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma