Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

ÚJV Řež – Elektro medicínský technik – Operátor cyklotronu

02.07.20 - 25.07.20
ÚJV Řež, a. s. Chceš mít práci jako málokdo v České republice? Máš rád moderní technologická zařízení? Chceš přispět k dobré věci? Do našeho týmu hledáme šikovného elektro technika pro práci s urychlovačem částic. Naučíme Tě řídit a servisovat cyklotron. Budeš se podílet na výrobě radiofarmak, která lékařům pomáhají odhalit nádorová onemocnění u pacientů, a tím dávají šanci na jejich vyléčení. Chceš vědět víc? Zeptej se nebo rovnou pošli CV: nabor@ujv.cz. O našich technologiích: www.ujv.cz/cs/produkty-a-sluzby/radiofarmaka. Tuto i další pracovní nabídky máme na webu: ujv.jobs.cz.

Kassow Robots – Junior Android Developer

29.06.20 - 03.10.20
Kassow Robots ApS Pokud vás zajímá, jak nejmodernější robotické systémy fungují a chcete se stát součástí hi-tech společnosti, máme pro vás skvělou příležitost. Do našeho softwarového teamu v Praze hledáme nové kolegy vývojáře se zájmem o práci v oblasti kolaborativních robotů zaměřenou na rozšiřování middlewaru a vylepšování uživatelských funkcí.

Jestli vás zajímá programování v Javě, Pythonu a být u vývoje komplexního softwaru pro kolaborativní roboty, tato ponuka je právě pro vás.

Společnost Kassow Robots byla založena v Kodani v Dánsku v roce 2014 s cílem vytvořit unikátní a efektivní 7-osé lehké roboty pro průmyslové aplikace.

Kontakt: Martin Straka mst@kassowrobots.com.

TÜV SÜD Czech – Měřicí technik EMC

25.06.20 - 03.10.20
TÜV SÜD Czech s.r.o. Hledáme kolegu či kolegyni pro naši laboratoř v Bezděčíně u Mladé Boleslavi. Jsme společnost, která přes 150 let usiluje o to, aby se náš svět stal bezpečnějším. Více než 24 000 zaměstnanců na téměř 1000 místech v Evropě, Severní a Jižní Americe, na Středním východě a v Asii poskytuje služby napříč celým hodnotovým řetězcem se zaměřením na nezávislé ověřování, testování, certifikace a vzdělávání.

Těšíme se na Váš profesní životopis, který můžete e-mailem zaslat na adresu prace@tuv-sud.cz.

Vesla – Programátor – FRONTEND – pracovník vývoje – PARDUBICE

17.06.20 - 19.09.20
Vesla s.r.o. Společnost VESLA s.r.o. je členem UnitronGroup, což je skupina firem vyvíjejících, vyrábějících a prodávajících elektronické doplňky pro telekomunikaci pro celém světě. Pro naši výrobní pobočku v Pardubicích hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici Programátor – FRONTEND – pracovník vývoje. Podrobnosti k pracovní pozici a kontakt naleznete zde – https://www.vesla.cz/volna-mista-pardubice.

Kontakt: Michaela Beránková, e-mail: michaela.berankova@vesla.cz.

YUNGO – (Junior) Telecom/Network Engineer

15.06.20 - 19.09.20
Yungo s.r.o. Yungo is an international team of engineers driving innovation in FTTH network design. We work with clients across Europe, helping them to plan, optimize and document their fibre broadband networks.

Currently we are looking for a (Junior) Telecom/Network Engineer, who will take care of designing telecom networks based on the client’s requirements, creating detailed drawings and maps and preparing and maintaining As-built documentation. All of this while working with a variety of design and engineering tools such as TKI, IMS and others.

The perfect candidate should have an engineering degree (Civil/Telco/IT) or a degree in GIS and a knowledge of AutoCAD, QGIS or similar tools. Dutch, German or French is a huge plus but not a condition. We are looking for a friendly open-minded person, who will be flexible and proactive and who will bring new ideas and energy into the company.

Find out more on the link below: www.yungo.eu/careers/.

Edenred – Specialista aplikační podpory (L2) pro benefitní portál

15.06.20 - 29.08.20
Do našeho týmu podpory webové aplikace Benefity Café (e-shop na správu zaměstnaneckých benefitů) hledáme nového kolegu/kolegyni, jež bude mít na starosti správu interních aplikací, implementaci uživatelských aplikací a s tím souvisejících úprav a jejich rozšíření. Kontakt: Lenka Netíková (lenka.netikova@edenred.com).

Tech Data Distribution – Pre-sales specialista Microsoft

10.06.20 - 12.09.20
Tech Data Distribution s.r.o. Hledáme do týmu technického specialistu pro cloudová řešení, který bude po technické stránce pomáhat našemu obchodnímu týmu i partnerům při realizaci cloudových řešení Microsoft – při migraci a nasazování řešení, přípravě nabídek, školení a workshopech apod. Jsme globální IT distributor Tech Data, spolupracujeme s výrobci v IT oblasti a distribuujeme jejich produkty a řešení na lokální trhy. Něco víc o našem portfoliu najdete ZDE.

Pokud Vás zajímá problematika Cloud Computing, dejte nám o sobě vědět a my se Vám brzy ozveme!

Přihlásit se můžete ZDE nebo se nám ozvěte na klara.loblova@techdata.com, 734 417 277.

CAPEXUS – Trainee - Projektant Elektro

10.06.20 - 12.09.20
CAPEXUS s.r.o. Během 9 let na trhu CAPEXUS navrhl a realizoval kanceláře na klíč pro více než 400 firem, od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Tým čítající více než 80 specialistů se podílel na projektech pro firmy jako Dáme jídlo, Seznam.cz, Siemens, T Mobile nebo SPORTISIMO. Naše mise je měnit pracovní prostředí k lepšímu. Pojďte se s námi podílet na těch nejzajímavějších českých kancelářích! Aktuálně hledáme kandidáta/kandidátku do týmu na pracovní pozici: Trainee – Projektant Elektro.

Pokud Vás výše uvedená pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis na jana.pribylova@capexus.cz. V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

Tabidoo.cloud – Programátor Junior/Senior

09.06.20 - 12.09.20
Tabidoo.cloud Ryze český STARTUP Tabidoo.cloud hledá senior i junior programátory ANGULAR / C#. Dostaneš příležitost seberealizace, mentoringu a osobního růstu. Nejsme žádný korporát, ale pohodový malý kolektiv sídlící v startupovém centru v Karlíně.

Budeš se podílet na vývoji webových aplikací. Používáme nejnovější technologie – Angular, C#, MongoDB, ELK, Docker. Vlastní invence a nápady více než vítány.

Práce na Full / Part time, vhodné i při studiu. Home office, flexibilní pracovní doba. Naskoč do rozjíždějícího se vlaku.

Kontaktní email: jan.zednik@tabidoo.cloud, tel: 602 30 32 35, web: www.tabidoo.cloud/cs/kariera.

EPLAN – Programátor C# - 3D CAD

04.06.20 - 05.09.20
EPLAN Solutions s.r.o. Baví vás C#, JavaScript a WebGL? Hledáte brigádu na léto nebo dlouhodobou práci, která jde dohromady se studiem? Máte chuť si zkusit pracovat v týmech vývojářů na technických aplikacích? Chcete se podílet na vývoji nových CAD aplikací na desktopu nebo v cloudu? Platíme 220–280 Kč/h podle zkušeností, za dlouhodobou práci dle dohody!

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří by se podíleli na vývoji našeho desktopového CAD systému a 3D rendereru pro webové prohlížeče na bázi WebGL. Na ukázku našeho programu se mrkněte zde.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám nejlépe přes portal Jobs.cz. Provedeme vás firmou i naším vývojem a rádi si poslechneme, o co se zajímáte vy. Těšíme se na setkání!

Mondi – Future Leaders – trainee program

03.06.20 - 05.09.20
Mondi Steti a.s. Jsi absolventem vysoké školy s technickým zaměřením a těšíš se, jak všechnu naučenou teorii převedeš do praxe? Přihlas se do našeho Trainee programu a nastartuj svoji kariéru v největší papírně v České republice. Mondi Ti nyní nabízí jedinečnou příležitost!

Prozeta – EMBEDDED DEVELOPER pro oblast IoT

03.06.20 - 05.09.20
PRO-ZETA a. s. Jsi kreativní a máš rád volné ruce při programování embedded aplikací? Hledáš práci nebo si chceš přivydělat při škole? Prozeta je přední česká technologická společnost, která poskytuje služby v oblastech datových center, cloudu a telekomunikací. Vyvíjíme vlastní hardwarová a softwarová řešení a máme svůj R&D tým, který se specializuje na oblast IoT. A právě do našeho R&D týmu hledáme nového EMBEDDED DEVELOPERa.

Kontakt: Eva Nechanská: hr@prozeta.eu, tel. +420 725 793 150.

Colsys – Vývojář React / Vývojář .NET / Vývojář Java

01.06.20 - 31.08.20
Colsys s.r.o. Jsi dobrá programátorka nebo programátor? Je pro tebe React, .NET nebo Java rutina a baví tě? Jsi aktivní, týmový hráč? Učíš se rychle? Pojď k nám do projektu grafické bezpečnostní a integrační platformy. Slouží pro integraci systémů technického střežení objektů. Operátorům dohledových center pomáhá s přehledem zvládat řešení incidentů. Společně s námi pomůžeš mnoha lidem včas odhalit rizika ohrožujících majetek, zdraví anebo životy, účinně zajistit bezpečnostní opatření a minimalizovat negativní důsledky jako jsou zranění, materiální škody nebo nepřiměřený zásah. Pokud máš zájem, pošli nám své CV.

Jsme dynamická ryze česká firma Colsys s.r.o. z Kladna, která má více než 300 zaměstnanců a letos oslaví 30. výročí. Máme významné a zajímavé zákazníky. Jsme producent aplikací pro ochranu životů, zdraví a majetku. Nabízíme pozice React vývojář, .NET vývojář a Java vývojář. Kontakt: kotynek@colsys.cz.

Střední zdravotnická škola – výuka ICT

21.05.20 - 25.07.20
Střední zdravotnická škola Nabízíme částečný úvazek (10 hod.) na Střední zdravotnické škole v Praze 10 na výuku předmětu Informační a komunikační technologie ve školním roce 2020/21. Bližší informace se v případě zájmu dozvíte na osobním pohovoru. Kontakty:
- ředitelka školy PhDr. et Mgr. Ivanka Kohoutová, Ph.D., kohoutova@szs-ruska.cz,
- statutární zástupkyně RNDr. Eva Chundelová, chundelova@szs-ruska.cz.

Elmoz Czech – Projektant

15.05.20 - 15.08.20
Elmoz Czech, s.r.o. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 1994. Zaujímáme významné postavení v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí. Nabízíme Vám seberealizaci ve stabilním odvětví energetiky. Náš stávající tým projektantů rozšiřujeme o absolventy i studenty VŠ. Nabízíme zaučení a v průběhu spolupráce mimo jiné i poskytování průběžné podpory skrze odborné konzultace ke způsobu řešení projektu.

Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše dotazy a CV se těšíme na adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

Barclays – IT Graduate Developer

14.05.20 - 15.08.20
Barclays Great opportunity for Graduates to join Barclays. Do you know Java, C++, C#, SQL or TypeScript? Find more details here or contact Ms. Estera Lukacovicova by e-mail: Estera.Lukacovicova@barclays.com.

Seven Reasons – Hledáme nadšence do vysílacích služeb, televizního/rozhlasového vysílání / radioamatéra

05.05.20 - 31.07.20
Seven Reasons s.r.o. Jsi nadšenec do vysílacích služeb, přijímačů, televizního a rozhlasového vysílání, televizní a studiové techniky nebo radioamatér? Hledáš stabilní, moderní firmu s fajn kolektivem, kde se můžeš hodně naučit od zkušenějších kolegů? Hledáme člověka do týmu vysílacích služeb. Může se jednat jak o absolventa, tak i o někoho zkušenějšího, ale nadšení do tohoto oboru je třeba. Věnoval by ses především testování dodaných technologických řešení a nastavení jejich optimálních parametrů, měření signálů apod. Pokud máš zájem, ozvi se na email davidova@sevenreasons.cz.

Workswell – Termovizní systémy – Vývoj embedded software pro vícejádrové procesory

04.05.20 - 31.07.20
Workswell s.r.o. Chceš se zapojit do vývoje obranných, vojenských či průmyslových systémů pro bezdotykové mě- ření teploty? Zajímají tě drony DJI či jiných výrobců? Chceš se něco dozvědět o infračervené technologii a nočním vidění? Tak to možná hledáme právě tebe! Tuto i další pracovní nabídky máme na našem webu. Online formulář k nabídce naleznete zde.

Vesla – Procesní inženýr/ka

29.04.20 - 31.07.20
Vesla s.r.o. Společnost VESLA s.r.o. je členem UnitronGroup, což je skupina firem vyvíjejících, vyrábějících a prodávajících elektronické doplňky pro telekomunikaci pro celém světě. Pro naši výrobní pobočku v Kladně hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici Procesní inženýr/ka. Náplní práce bude zajištění technické podpory při zavádění nových výrobků do výroby – podrobnosti a kontakt naleznete zde.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma