ČeskyEnglish

Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Nabídka Platnost

BETOR EG s.r.o. – programátor pro online sázkovou kancelář

17.08.17 - 30.11.17
BETOR EGZajímáte se o sport, občas si vsadíte a lákalo by Vás pracovat pro rychle se rozvíjející sázkovou kancelář či livescore aplikaci?
Hledáme šikovné, zapálené a ambiciózní PHP a Javascript programátory, kteří chtějí pracovat na mezinárodním internetovém projektu a aktivně používat nejmodernější technologie.
Své životopisy můžete posílat na e-mailovou adresu petr.smrz@betor-eg.cz, kde se také dozvíte vice informací.

ComAp – APPLICATION TEST ENGINEER

17.08.17 - 01.10.17
Do našeho týmu test inženýrů hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování funkčnosti a robustnosti našich řídicích systémů (Control Units – CU).

ComAp – TECHNICAL SUPPORT ENGINEER - POWER GENERATION

16.08.17 - 01.10.17
Do našeho týmu v Praze hledáme mladé technické nadšence, které láká komunikovat se zákazníky a také za nimi cestovat do nejrůznějších koutů světa.

National Instruments – Applications Engineer

09.08.17 - 21.10.17
National InstrumentsWould you like to start your engineering career in a truly international environment? Are you looking for a technical, diverse and challanging position? Would you enjoy being part of a motivated, high energy, fun and technical work team? If your answer is yes to these questions, check out our Application Engineer position.

FZI Research Center for Information Technology

09.08.17 - 14.10.17
At the earliest possible date and initially limited to a two-year term, the FZI Research Center for Information Technology is looking for research scientists for the design of software-intensive embedded systems.
The FZI Research Center for Information Technology at the Karlsruhe Institute of Technology is a non-profit institution for applied research in information technology and technology transfer.

Dům dětí a mládeže Praha 2

09.08.17 - 30.10.17
Dům dětí a mládeže Praha 2, Stanice Techniků Vyšehrad hledá vedoucího kroužku „Robotika“.

IT pracovník pro progresivní advokátní kancelář (cca 2 dny v týdnu)

09.08.17 - 23.09.17
Advokátní kancelář v ČR hledá studenta nižšího ročníku na spolupráci v oblasti IT. Práce přímo v žáru velkoměsta (Praha) s možností alternativního vyžití a netradičních zážitků. Spolupráce dlouhodobá, profesionální, avšak nikoliv stresující a vysilující (cca 2 dny v týdnu). Nástup možný ihned.

FERMAT Machine Tool, s.r.o

02.08.17 - 31.10.17
Jsme ryze český výrobce obráběcích strojů a našim zákazníkům u nás doma i v zahraničí dodáváme špičkové automatizované stroje. Kvalita a přesnost obrábění je pro nás hlavní prioritou, proto naše stroje a výrobní postupy neustále inovujeme. Kontakt: lucie.novakova@fermatmachinery.com

Metrolog/žka - Český metrologický institut

01.08.17 - 30.09.17
Český metrologický institut, oddělení primární metrologie vf elektrických veličin, hledá studenta nebo absolventa na pozici metrologa vf elektrických veličin pro pracoviště v Praze. Nabízíme náročnou a zajímavou práci v oboru vysokofrekvenčních měření (v současnosti do 50 GHz). Pracovní náplní bude kalibrace měřidel nižších řádů a rozvoj metrologie vf elektrických veličin v ČR. Hledaný pracovník bude po zaškolení samostatně provádět kalibrace, spolupracovat na řešení úkolů technického rozvoje a řešení mezinárodních projektů v oblasti metrologie. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu kdrazil@cmi.cz.

Katedra kybernetiky FEL ČVUT - odborný referent

31.07.17 - 14.09.17
Katedra kybernetiky hledá do svého mladého a dynamického týmu nového člena na pozice: odborný referent a odborný referent pro doktorské studium a propagaci. Jedná se o práci v tvůrčím týmu a přátelském prostředí, v kontaktu se studenty a mladými vědci. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

Katedra kybernetiky FEL ČVUT - odborný referent pro PhD a PR

31.07.17 - 14.09.17
Katedra kybernetiky hledá do svého mladého a dynamického týmu nového člena na pozice: odborný referent a odborný referent pro doktorské studium a propagaci. Jedná se o práci v tvůrčím týmu a přátelském prostředí, v kontaktu se studenty a mladými vědci. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

Konstruktér elektro - ACO Industries Tábor s.r.o.

24.07.17 - 30.09.17
Chcete řešit konstrukci elektrotechnických částí čistíren odpadních vod pro námořní a pozemní aplikace, odlučovače tuků a ropných látek a spolupracovat s úzkým vývojovým týmem? Jste kreativní se smyslem pro detail? Pokud ANO, pak reagujte na naši nabídku! ACO Industries Tábor s.r.o. se zabývá především zpracováním plastových materiálů. Používáme technologie frézování, řezání, ohýbání a svařování PE nebo PP desek a trubek. Z těchto materiálů vyrábíme výrobky určené pro povrchové odvodnění a čištění povrchových, procesních nebo komunálních odpadních vod. Dále naše produkce zahrnuje sady vnitřních dílů pro montáž do betonových nebo laminátových nádob u našich sesterských organizací. Pro výrobu odvodňovacích žlabů a některých nádrží používáme i metodu rotačního tváření.

A && L soft, s.r.o.

14.07.17 - 30.09.17
ALS Společnost A&&LSoft hledá nové kolegy. Jednás se o českou firmu, která se orientuje na poskytování služeb v oblasti eBankingu, mobilních aplikací, atd. Jestli vás nabídka zaujala, napišta na jobs@alsoft.cz.

Auditor IT junior

14.07.17 - 30.09.17
EZUDo oddělení kybernetické bezpečnosti hledáme z řad studentů novou posilu – juniorního IT auditora. Vyznáte se v IT a říkají Vám něco pojmy jako systém managementu, kybernetická bezpečnost nebo ISO 27001? Máte čas a chuť sbírat pracovní zkušenosti? Možná hledáme právě Vás. Hlaste se na hr@ezu.cz.

Dopravní podnik hlavního města Prahy

11.07.17 - 31.10.17
Dopravní podnik hlavního města Prahy hledá do Absolventského programu pro vysokoškoláky absolventy FEL, obory ELEKTRO – SILNOPROUD, SLABOPROUD. Nabízíme několik volných pozic se zaměřením – elektrotechnika silnoproud, osvětlení, zabezpečovací technika, dispečerské řízení provozu, apod. Vaše CV a případné dotazy zasílejte na adresu absolventskyprogram@dpp.cz.

Technický inženýr - ASM spol. s r.o.

29.06.17 - 30.09.17
ASM Společnost ASM hledá absolventa na pozici Technického inženýra. Náplní práce je testování nových výrobků a jejich uvádění na trh, technická podpora zákazníkům a realizace jejich projektů, řešení složitějších technických problémů. Nástupní plat je 33 tis. Kč a benefity, bude následovat další platový růst. Vaše CV můžete posílat na prace@asm.cz.

Staň se Traineekem v T-čku

29.06.17 - 29.09.17
T-Mobile T-mobile nejsou pouze telekomunikace. Pokud na příštích 6 měsíců hledáš rozvojovou aktivitu a žiješ telechnologiemi, staň se Traineekem v T-čku! Chceme podpořit 4 studenty a ukázat jim, jak se v T-mobile monitorují služby a analyzují výpadky sítě, jak se implementuje WAF pro ochranu T-mobile portálů, jak funguje IoT na technologii Sigfox nebo jak se zjednodušují systémy a procesy fixních telekomunikačních služeb pro velké regionální zákazníky. Podívej se na t-start.cz, vyber si jednu Trainee pozici a pošli nám své CV! Pokud se chceš na něco zeptat, napiš nám na student@t-mobile.cz nebo sleduj náš facebook T-mobile Campus!

Vývojář SW aplikací

23.06.17 - 29.08.17
Dynamická pražská firma s tradicí, zabývající se vyhledáváním nových řešení nejen v oblasti mapových aplikací, hledá programátora na HPP. Svůj životopis prosíme zašlete na e-mail: mgedata@mgedata.cz.

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

08.06.17 - 31.08.17
VUZ Praha a.s. nabízí pracovní příležitost pro budoucí absolventy FEL ČVUT v Praze na pozici IT managera. Prestižní pracoviště včetně zodpovědnosti za Zkušební okruh ve Velimi s novými výzvami a mnoha benefity. V případě, že máš chuť zkusit posílit náš tým, využij kontaktů v inzerci.

PRE a. s.

07.06.17 - 02.09.17
PRE logo Pražská energetika, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru Strategie a akvizice na pozici: specialista M&A a strategie Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

Amazon.com

07.06.17 - 31.08.17
Amazon-Logo Graduate Area/Shift Manager
Do you aim to have a dynamic impact on the world? Do you want to go beyond what’s possible? Are you up for creating solutions and solving tomorrow’s problems today? Would you like to work as part of an innovative, fast paced and motivated team? We are seeking Area Managers to join our vast fulfillment and operations network, in various locations across the EU; positive, self-motivated individuals with just the right combination of leadership skills and professional business acumen. Apply at: www.amazon.jobs.

Amazon.com

07.06.17 - 31.08.17
Amazon-Logo Human Resources Internship
Are you a full-time university student and you’re already thinking about what’s next? Amazon is seeking an innovative HR Operations Intern to help the Local HR team to deliver first-class support to our Distribution center in Dobroviz, Prague . If you are looking to gain experience in a challenging and varied environment, this is the place for you. The intern will be supporting a variety of HR tasks, administrative as well as related to the communication with associates, on the floor and their workplace. Apply at: www.amazon.jobs.

Amazon.com

07.06.17 - 31.08.17
Amazon-Logo Operations Internship
Are you a full-time university student and you’re already thinking about what’s next? We’re on the hunt for driven, enthusiastic students to join a totally unique, cutting-edge workplace; a place for you to jump-start a highly rewarding career. You’ll benefit from opportunities that are project-based with a clear educational goal. They’ll aid your professional development and your personal growth. They’ll also give you some serious insight into our industry-leading Fulfillment & Operations environment. Apply at: www.amazon.jobs.

Vodafone Czech Republic a.s.

06.06.17 - 30.09.17
Máte zájem o nejnovější technologie v oblasti internetu věcí? Pojďte nabrat zkušenosti na stáži u globálního lídra v oblasti IoT.
Hledáme studenta VŠ technického oboru (elektrotechnika, komunikační a informační technologie) s rozhledem a zkušenostmi z různých technických disciplín využitelných v IoT řešení (managed connectivity, cloud, HW development, API integrace, big data, bezpečnost).

VIKODEK s.r.o.

05.06.17 - 31.08.17
Společnost VIKODEK s.r.o., zabývající se výrobou a prodejem měřících transformátorů proudu, která má své zastoupení v EU i USA hledá pro své nově vznikající obchodní zastoupení v Praze junior manažera pro kontakt ze zákazníky. Dále pro nově vznikající autorizované metrologické středisko hledáme laboratorního pracovníka s možností postupu v krátké době do funkce zástupce vedoucího laboratoře AMS nebo manažera jakosti AMS. V případě zájmu kontaktujte, prosím, lenka@akruzickova.eu nebo na tel. č. 607857250

Studio D

05.06.17 - 31.08.17
Společnost Studio D – akustika s.r.o., zabývající se měřením hluku, zpracováním akustických studií a projektů, prodejem akustických materiálů a matematickým modelováním, se sídlem v Českých Budějovicích, do svého týmu hledá technika – akustika V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na barbora.majchrakova@akustikad.com

.NET Developer for Casenet

02.06.17 - 31.08.17
Are you experienced with .NET and C# programming? Are you interested in modern technologies and building WPF apps and services for Windows? We are looking for motivated, team oriented individuals from junior to senior skill levels to join our US based software company making a powerful impact in the healthcare industry. We are now hiring employees and interns for our Prague office located in the heart of the city to work on an interesting WPF project.

PAULUS MB s.r.o.

01.06.17 - 31.08.17
Společnost PAULUS MB s.r.o. již čtrnáctým rokem zabezpečuje technické vzdělávání pro dealerskou síť největší automobilky u nás. V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici: LEKTOR – TECHNICKÝ TRENÉR V AUTOMOTIVE. Kontakt: gabriela.paulusova@paulus-mb.cz telefon: 602 550 262.

Eyedea Recognition

31.05.17 - 31.08.17
Administrátor obrazových dat. Zajímá vás umělá inteligence, strojové učení nebo počítačové vidění? Přidejte se k nám. Pracujeme na projektech, ve kterých se uplatňují nejnovější poznatky z oblasti strojového učení a umělé inteligence. Výsledky naší práce mají celospolečenský dosah v mezinárodním kontextu. Napište naCAREER@EYEDEA.CZ Více informací o společnosti naleznete na: http://www.eyedea.cz

EP Commodities, a.s

31.05.17 - 31.08.17
EP Commodities, a.s (EPC), a part of Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH group) specializing in trading of power, gas, coal and emissions is extending its activities and team in Prague and looking for a colleague to join its Analysis & business support team at position: Junior Analyst (position is suitable for graduates) If it sounds appealing for you and you would like to apply, please send your CV in English to jobs@epcommodities.cz

Kolibrik.net, s.r.o.

30.05.17 - 31.08.17
Vyvíjíme precizní měřící přístroje a zakázkovou elektroniku především pro účely vědy a výzkumu. Aktuálně pracujeme na vývoji potenciostatů a řídící elektroniky a software pro testování vodíkových palivových článků. Hledáme nové kolegy, kteří se nebojí výzev, jež přináší vývoj špičkových zařízení na světové úrovni. Kontakt: jiri.libra@kolibrik.net Více informací o společnosti naleznete na: http://www.kolibrik.net

PRE a.s.

16.05.17 - 30.09.17
PRE logo Pro dynamickou a moderní společnost, eYello CZ hledáme k dlouhodobé spolupráci sympatickou osobnost s touhou uspět v oblasti aktivního prodeje.
Společnost Yello vstoupila na český trh s elektřinou a plynem v listopadu 2012. Jedná se o adaptaci úspěšného německého konceptu Yello Strom, který v roce 1999 překvapil odlišným přístupem, který zjednodušoval zaběhlé postupy energetických společností.
V případě zájmů nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: alena.safrova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 16.09.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior I. Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 16.09.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior (elektromobilita) Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 02.09.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior (vytápění) Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 31.08.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior II. Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek

03.05.17 - 31.08.17
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obory vzdělání: 26-41-M/01 – Elektrotechnika a 8-20-M/01 – Informační technologie, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.
Zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou zařazeni do výběrového řízení na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail: info@sps-pi.cz.
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma