Česky English

Věda a výzkum

Aktuality

12.01.15 Informatika se nejlépe vyučuje na Fakultě elektrotechnické ČVUT

Nejlepší vzdělání "ajťákům" nabízí Fakulta elektrotechnická na ČVUT v Praze. O pár desetin bodů za sebou v žebříčku Hospodářských novin nechala loňského vítěze - Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy.

12.01.15 Laboratoř ticha

V halových laboratořích Fakulty elektrotechnické vzniká funkční segment Laboratoře ticha, který bude součástí pavilonu České republiky na výstavu EXPO 2015 MILÁN.

18.12.14 Pour féliciter 2015

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku zdraví, úspěch a spokojenost. Také se těšíme na další spolupráci.

13.11.14 CfP: MISTA 2015 (Multidisciplinary International Scheduling Conference: Theory & Applications)

FEL bude spolupořádat konferenci MISTA 2015 - významnou konferenci v oblasti operačního výzkumu. Za českou stranu jsou spolupředsedové konferenčního výboru P. Šůcha a Z. Hanzálek.

05.11.14 Úspěch v soutěži Cisco Outstanding Thesis Award

V soutěži Cisco Outstanding Thesis Award získala první místo za nejlepší magisterskou práci Andrea Fuksová, absolventka programu Otevřená informatika. Zvláštní cenu poroty získala studie Jiřího Čermáka z centra agentních technologií katedry počítačů.

25.11.13 Pokročilé senzory - další centrum kompetence TAČR na FEL

Ve druhé soutěži Center kompetence TAČR bylo ze zúčastněných 141 projektů vybráno 11 projektů k financování. Mezi nimi byl i jediný úspěšný projekt řízený pražskou univerzitou, centrum TE02000202 "Pokročilé senzory a metody zpracování senzorových dat".

Za obsah odpovídá: prof. Ing. Zbyněk Škvor, CSc.