David Černý - Rozvrh studenta
David Černý - 1. týden podle Časového plánu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hodina | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čas | 07:30 | 08:15 | 09:15 | 10:00 | 11:00 | 11:45 | 12:45 | 13:30 | 14:30 | 15:15 | 16:15 | 17:00 | 18:00 | 18:45 | 19:45 | 20:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pondělí |
B1B16MME
- Př
T2:D2-256 H. Fialová, L. Lízal |
B0B01LAGA
- Př
T2:D2-256 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
úterý |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B99PRPA
- Př
T2:D3-209 S. Vítek |
B1B16MME
- Cv
T2:A4-202b A. Ambrožová |
B0B16ET1
- Cv
T2:A4-202a V. Slámečka |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
středa |
B0B16ET1
- Př
T2:C3-337 V. Slámečka |
B0B01LAGA
- Cv
T2:A4-204 N. Žukovec |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B1B14ZEL1
- Cv
T2:G1-22 I. Nová |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čtvrtek |
B0B04B21
- Cv
T2:E1-103b A. Bisconti |
BEZZ
- Př
T2:D3-209 V. Kůla |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B01MA1A
- Cv
T2:C3-54 A. Kalousová |
B0B99PRPA
- Cv
T2:H1-130 M. Mudroch |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pátek |
B1B14ZEL1
- Př
T2:D3-309 I. Nová, J. Beranovský |
B0B01LAGA
- Př
T2:D3-209 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
David Černý - 2.-3. týden podle Časového plánu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hodina | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čas | 07:30 | 08:15 | 09:15 | 10:00 | 11:00 | 11:45 | 12:45 | 13:30 | 14:30 | 15:15 | 16:15 | 17:00 | 18:00 | 18:45 | 19:45 | 20:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pondělí |
B1B16MME
- Př
T2:D2-256 H. Fialová, L. Lízal |
B0B01LAGA
- Př
T2:D2-256 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
úterý |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B99PRPA
- Př
T2:D3-209 S. Vítek |
B1B16MME
- Cv
T2:A4-202b A. Ambrožová |
B0B16ET1
- Cv
T2:A4-202a V. Slámečka |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
středa |
B0B16ET1
- Př
T2:C3-337 V. Slámečka |
B0B01LAGA
- Cv
T2:A4-204 N. Žukovec |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B1B14ZEL1
- Cv
T2:G1-22 I. Nová |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čtvrtek |
B0B04B21
- Cv
T2:E1-103b A. Bisconti |
BEZZ
- Cv
T2:D3-209 V. Kůla |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B01MA1A
- Cv
T2:C3-54 A. Kalousová |
B0B99PRPA
- Cv
T2:H1-130 M. Mudroch |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pátek |
B1B14ZEL1
- Př
T2:D3-309 I. Nová, J. Beranovský |
B0B01LAGA
- Př
T2:D3-209 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
David Černý - 4. týden podle Časového plánu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hodina | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čas | 07:30 | 08:15 | 09:15 | 10:00 | 11:00 | 11:45 | 12:45 | 13:30 | 14:30 | 15:15 | 16:15 | 17:00 | 18:00 | 18:45 | 19:45 | 20:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pondělí |
B1B16MME
- Př
T2:D2-256 H. Fialová, L. Lízal |
B0B01LAGA
- Př
T2:D2-256 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
úterý |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B99PRPA
- Př
T2:D3-209 S. Vítek |
B1B16MME
- Cv
T2:A4-202b A. Ambrožová |
B0B16ET1
- Cv
T2:A4-202a V. Slámečka |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
středa |
B0B16ET1
- Př
T2:C3-337 V. Slámečka |
B0B01LAGA
- Cv
T2:A4-204 N. Žukovec |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B1B14ZEL1
- Cv
T2:G1-22 I. Nová |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čtvrtek |
B0B04B21
- Cv
T2:E1-103b A. Bisconti |
BEZB
- Př
T2:D3-209 V. Kůla |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B01MA1A
- Cv
T2:C3-54 A. Kalousová |
B0B99PRPA
- Cv
T2:H1-130 M. Mudroch |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pátek |
B1B14ZEL1
- Př
T2:D3-309 I. Nová, J. Beranovský |
B0B01LAGA
- Př
T2:D3-209 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
David Černý - 5.-6. týden podle Časového plánu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hodina | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čas | 07:30 | 08:15 | 09:15 | 10:00 | 11:00 | 11:45 | 12:45 | 13:30 | 14:30 | 15:15 | 16:15 | 17:00 | 18:00 | 18:45 | 19:45 | 20:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pondělí |
B1B16MME
- Př
T2:D2-256 H. Fialová, L. Lízal |
B0B01LAGA
- Př
T2:D2-256 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
úterý |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B99PRPA
- Př
T2:D3-209 S. Vítek |
B1B16MME
- Cv
T2:A4-202b A. Ambrožová |
B0B16ET1
- Cv
T2:A4-202a V. Slámečka |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
středa |
B0B16ET1
- Př
T2:C3-337 V. Slámečka |
B0B01LAGA
- Cv
T2:A4-204 N. Žukovec |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B1B14ZEL1
- Cv
T2:G1-22 I. Nová |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čtvrtek |
B0B04B21
- Cv
T2:E1-103b A. Bisconti |
BEZB
- Cv
T2:D3-209 V. Kůla |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B01MA1A
- Cv
T2:C3-54 A. Kalousová |
B0B99PRPA
- Cv
T2:H1-130 M. Mudroch |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pátek |
B1B14ZEL1
- Př
T2:D3-309 I. Nová, J. Beranovský |
B0B01LAGA
- Př
T2:D3-209 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
David Černý - 7.-14. týden podle Časového plánu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
hodina | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čas | 07:30 | 08:15 | 09:15 | 10:00 | 11:00 | 11:45 | 12:45 | 13:30 | 14:30 | 15:15 | 16:15 | 17:00 | 18:00 | 18:45 | 19:45 | 20:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pondělí |
B1B16MME
- Př
T2:D2-256 H. Fialová, L. Lízal |
B0B01LAGA
- Př
T2:D2-256 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
úterý |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B99PRPA
- Př
T2:D3-209 S. Vítek |
B1B16MME
- Cv
T2:A4-202b A. Ambrožová |
B0B16ET1
- Cv
T2:A4-202a V. Slámečka |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
středa |
B0B16ET1
- Př
T2:C3-337 V. Slámečka |
B0B01LAGA
- Cv
T2:A4-204 N. Žukovec |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B1B14ZEL1
- Cv
T2:G1-22 I. Nová |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čtvrtek |
B0B04B21
- Cv
T2:E1-103b A. Bisconti |
B0B01MA1A
- Př
T2:D3-209 V. Sobotíková |
B0B01MA1A
- Cv
T2:C3-54 A. Kalousová |
B0B99PRPA
- Cv
T2:H1-130 M. Mudroch |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pátek |
B1B14ZEL1
- Př
T2:D3-309 I. Nová, J. Beranovský |
B0B01LAGA
- Př
T2:D3-209 J. Velebil |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Stránka vytvořena 13.1.2020 14:16:37, Zimní 2019/2020, připomínky k obsahu.