Fakulta elektrotechnická

MOTTO: SCIENTIA EST POTENTIA

Vyhledávání

Pracovní příležitosti


KOSTAL CR, spol. s r. o.

Mezinárodní dodavatel elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl s dlouholetou působností v ČR hledá pro závod v Černíně vhodné kandidáty na pracovní místo konstruktér/ka elektroniky.


Orbit Merret, spol. s r. o.

Jsme česká firma, která se zabývá vývojem a výrobou měřicích přístrojů a převodníků pro průmyslové aplikace. V roce 2013 jsme začali vývoj vlastního PLC a letos další rozsáhlý projekt bezpapírového zapisovače OMR.


solid-serVision CZ, s.r.o.

Společnost Solid Servision hledá studenty na placenou stáž. Práci na reálném projektu pod vedením zkušeného konzultanta a možnost další spolupráce.


Macro Weil spol s r.o.

Společnost MACRO WEIL hledá technika s obchodním talentem. Zabývá se distribucí elektronických součástek, modulů a zařízení zejména pro bezdrátovou komunikaci.


ISIS s.r.o.

Společnost ISIS s.r.o. hledá spolupracovníka pro vývoj webových aplikací a součástí stávajícího webového systému. Požadavky: Znalost HTML, CSS, JavaScript, MS SQL a objektově orientovaného programovacího jazyka - Java, Python výhodou.


Etnetera a.s.

Etnetera a.s. je přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Je součástí skupiny Etnetera Group, kterou dále tvoří firmy Etnetera Activate, Etnetera Logicworks, Etnetera Vision, Etnetera AppSatori a Fragile media.


InterWay CZ, s.r.o.

Významná společnost se sídlem v Praze a Bratislavě. Společnost InterWay dlouhodobě působí na trhu nejdynamičtějšího odvětví - informačních technologií. Zaměřuje se na komplexní webová řešení, softwarová řešení a nejnovější trendy v oblasti informačních technologií.


Vydis a.s.

Dynamicky rostoucí společnost Vydis a.s., jeden z hlavních stavebních dodavatelů v oblasti informačních a telekomunikačních technologií a přední partner operátorů O2 Czech Republic a.s., T-Mobile a Vodafone hledá projektanty se zaměřením elektro. Vhodné pro studenty, po zaučení možná část práce z domu.


MERO ČR, a. s.

Společnost MERO ČR, a. s. se zabývá se přepravou a skladováním ropy, se sídlem v Kralupech nad Vltavou a hledá pro posílení svého týmu do provozně-technického úseku vhodné kandidáty/tky na pozici Metrolog.


EXX s.r.o.

Společnost EXX byla založena v roce 1995 pod názvem UNILUX a v roce 1999 se stala součástí skupiny EUROLUX GROUP. V současné době EXX poskytuje kompletní sortiment a služby v oblasti komerčních a rezidenčních interiérů, osvětlení a výměn zastaralých světelných soustav s úsporou. EXX disponuje týmem specialistů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti navrhování a realizace osvětlovacích soustav a interiérů.


ABB s.r.o.

ABB, přední světový dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci hledá vhodného kandidáta na pozici Produktový manažer.


LEC s.r.o.

LEC s.r.o. dodává produkty a služby na špičkové technické úrovni a v nejvyšší kvalitě. Vedle nejmodernějších výrobních technologií a vývojových postupů na tom mají největší podíl špičkoví odborníci několika profesí. Do našeho týmu můžete patřit i vy. Naše společnost nabízí uplatnění všem zájemcům ochotným pracovat naplno. Možnost usilovat o pracovní pozice, mají i čerství absolventi škol. Všem zaměstnancům LEC s.r.o. je navíc k dispozici nadstandardní síť příspěvků a výhod. Toužíte-li po seberealizaci a uplatnění, neváhejte, ti nejlepší pracují u nás!


ABAK s.r.o.

Společnost ABAK přijme technika na pozici síťový specialista.


Chromservis s.r.o.

Zaměřujeme se především na dodávání příslušenství pro chromatografii a odběry vzorků v pracovním prostředí. Pevně věříme, že největším přínosem pro naši společnost jsou její zaměstnanci. Pro naši pražskou pobočku hledáme servisního technika v oblasti měřicí techniky. Nabízíme vynikající kolektiv, zajímavou práci, odborné vzdělávání, dobré platové ohodnocení.


ATG

V rámci společnosti ATG a jejich poboček máme zájem o nové kolegy a kolegyně převážně z technických oborů. V současnosti hledáme Projektanta - konstruktéra elektro.


ČEPS, a.s.

Společnost ČEPS vypisuje výběrové řízení na pozici Síťový/Emergency dispečer/ka.


GA Energo technik s.r.o.

Společnost GA Energo technik zabezpečuje po celém území severočeského a západočeského kraje pohotovostní službu na zařízeních distribuční sítě elektrické energie a drobné opravy těchto zařízení. Zároveň zabezpečuje výstavbu, projektování a opravy veškerých energetických sítí, všech napěťových úrovní a věnuje se výstavbě solárních elektráren.

Projektant elektro
Pracovní náplň: projekční činnost se zaměřením na VVN,VN a NN; požadavky: práce na PC, MS Office, Auto CAD, Ruplan, Eplan, Elcad; řidičský průkaz B;Výkon práce: Praha; Nástup ihned. I pro absolventy

Nabídky zasílejte s životopisem na adresu sona.winklerova@gaenergo.cz


Robert Bosch, spol. s r.o.

Společnost Robert Bosch je největší výrobce a dodavatel komponent pro automobilový průmysl. V minulých letech jsme v Českých Budějovicích vedle výroby vybudovali i moderní vývojové a zkušební centrum, které nám dovoluje pracovat na stále prestižnějších projektech. V současné době zaměstnáváme přes 2 800 zaměstnanců, kteří oceňují především práci s nejmodernějšími technologiemi a možnosti profesního rozvoje a spolupráce na mezinárodních projektech.

Více informací o možnostech pracovního uplatnění najdete na www.bosch.cz/kariera-cb.


TRW-Carr, s.r.o.

Zúčastněte se trainee programu u jednoho z největších dodavatelů automobilových komponentů. Přijďte na prezentaci 28.4.2014 od 10.00 do 12.00, učebna 78 v Dejvicích.


Českomoravská elektrotechnická asociace

Nabídky zaměstnání a nabídky bakalářských, diplomových či disertačních témat od členských společností. Zveřejněny jsou aktuální nabídky zaměstnání a přímé kontakty na personalisty jednotlivých společností, popisy společností i samozřejmě popisy nabízených pozic.


AspectWorks, s.r.o.

Přihlaš se na letní placenou stáž a poznej vývoj SW v praxi


Jintes CB s.r.o.

Sales Engineer - elektronika, VF a mikrovlnná technika


RS DYNAMICS

 • schopnost porozumnet fyzice deju, pro ktere bude vyvijet anaogove-digitalni merici a controlni obvody; dobre znalosti fyziky jsou podminkou
 • schopnost navrhovat a "vybastlit" analogove merici a kontrolni/regulacni obvody, digitalne rizene spinane zdroje, apod.
 • schopnost vyvijet tyto obvody pomoci jak zakladnich analogovych struktur, tak predevsim s pouzitim on-chip systemu jako jsou komponenty CYPRESS a podobne, vcetne jejich programovani.
 • schopnost navrhovat vicevrstve tistene spoje se slepymi pruchody (system EAGLE a dalsi); dobre vize a znalosti v oblasti el-mag compatibiit podminkou
 • schopnost prace s MATLABem
 • vitanou je schopnost modelovani a simulace v systemu COMSOL MULTIPHYSICS pripadne SOLIDWORKS

JABLOTRON ALARMS a.s.

JABLOTRON - nejobdivovanejší firma Libereckého kraje, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR(KA) TESTERU
 • konstrukce testeru výrobku
 • technická komunikace s výrobci a rešení problému pri testování výrobku
ANALOG DESIGNER
 • návrh a konstrukční řešení produktu, či jejich částí, se zaměřením na návrhy HW (analog design)
 • simulace obvodu a jejich verifikace
 • spolupráce na nových koncepcích (dle své specializace)
 • tvorba konstrukční dokumentace k řešeným produktům

PREdistribuce, a.s.

PREdistribuce, a.s., útvar Rozvoj a obnova VVN a VN hledá pracovníka na pozici "Technik rozvoje sítě" s náplní práce:

 • Práce v oblasti rozvoje a obnovy zařízení VVN - transformovny 110/22 kV, vedení venkovní a kabelová 110 kV a části 22 kV v transformovnách
 • Práce s technickou dokumentací a projektovou dokumentací k ÚR a SP
 • Řešení výpočtu chodu sítí a zkratových poměrů
 • Ekonomické výpočty k připravovaným investicím
 • Zajišťování kompletní administrativy při přípravě staveb

KRD-obchodní společnost s.r.o.

KRD-obchodní společnost s.r.o. přijme servisního technika pro servis laboratorní techniky. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce:

 • Servis laboratorních přístrojů
 • Příprava a instalace přístrojů v laboratořích
 • Validační měření
 • Vedení servisní agendy
Za obsah zodpovídá: Oddělení vnějších vztahů
Poslední změna: 09. 12. 2014