Vyhodnocení národního kola mezinárodní soutěže EUROMANAGER 2004

Dne 18. 3. 2004 proběhlo vyhodnocení národního kola mezinárodní soutěže EUROMANAGER 2004. Zúčastnilo se 157 týmů ze všech vysokých škol a významných firem - z toho 77 týmů z VŠE, 21 týmů z ČVUT, z nichž 5 týmů z Katedry ekonomiky manažerství a humanitních věd FEL. Do finále postoupilo 8 týmů, z toho 3 týmy studentů této katedry (Obor ekonomika a řízení elektrotechniky a energetiky), které se umístily takto:

• 1. místo a postup do světového finále soutěže - tým čerstvých absolventů:
    Ing. Miroslav Liberský, Ing. Petr Balík, Ing. Petr Bojanovský, Ing. Jiří Dobrovolný
  • 3. místo tým studentů 5. ročníku:
    Bc. Přemysl Zeman, Bc. Jakub Mrocek, Martin Kopáček, Petr Přemyslovský
  • 7. místo - další tým čerstvých absolventů:
    Ing. Petr Zídek, Ing. Blanka Nosková, Kamil Blaha

Studenti Katedry ekonomiky, manažerství a humanitních věd již třetí rok prokázali svoji schopnost prosadit se v náročné konkurenci studentů ekonomických a jiných VŠ i vůči týmům z významných podniků. Bližší podrobnosti http://ekonom.feld.cvut.cz/hlavni/souteze.htm.