Hromadný zápis do rozvrhu 1. ročníku

1. Rozvrh letního semestru 2004/2005 1. ročníku pro předměty X01MA2, X02FY1, X31EO2, X34ELE a jeden z předmětů X36AVT, X36PJV a X36PJC (dále jen předměty VT) je sestaven rozvrhářem fakulty na základě předběžného zápisu pro 5 paralelek:
    • paralelka 1 (X36AVT)
    • paralelka 2 (X36AVT)
    • paralelka 3 (X36PJC)
    • paralelka 4 (X36PJV)
    • paralelka 5 (X36PJV)
  2. Studenti prvního ročníku, kteří si v předběžném zápisu zapsali některý z předmětů VT, jsou do rozvrhu letního semestru 2004/2005 hromadně zapsáni pedagogickým oddělením na základě jejich předběžného zápisu (z předmětů VT jsou zapsáni do rozvrhu právě jednoho předmětu):
    1. Studenti, kteří si předběžně zapsali předmět X36AVT, jsou zapsáni do rozvrhu paralelky 1 nebo 2 (bez ohledu na to, zda si předběžně zapsali některý další předmět VT).
    2. Studenti, kteří si předběžně zapsali předmět X36PJV (a nezapsali předmět X36AVT), jsou zapsáni do rozvrhu paralelky 4 nebo 5 (bez ohledu na to, zda si předběžně zapsali předmět X36PJC).
    3. Studenti, kteří si předběžně zapsali předmět X36PJC (a nezapsali další předměty VT), jsou zapsáni do rozvrhu paralelky 3.
  3. Zápis do rozvrhu předmětů neuvedených v odst. 1 (X12TDO, X16EKO, jazyky) provedou studentu individuálně podle pravidel uvedených ve vyhlášce Zápis do rozvrhu. Podle těchto pravidel student postupuje i v případě, kdy chce provést změnu nebo doplnění v rozvrhu hromadně zapsaných předmětů.
  4. Studenti, kteří si v předběžném zápisu nezapsali žádný z předmětů VT, nejsou hromadně na žádný z předmětů uvedených v odst. 1 a celý rozvrh si musí vytvořit individuálně podle pravidel uvedených ve vyhlášce Zápis do rozvrhu.

V Praze 13.1.2005

Doc. Ing. Karel Muller, CSc.
proděkan