Poděkování děkana všem studentům a zaměstnancům fakulty

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dnem 31. 1. 2006 končí moje druhé období ve funkci děkana fakulty. Pro fakultu jsem v této funkci pracoval šest dlouhých let - naplněných dny všedními i dny svátečními - a pracoval jsem rád. Většina bodů mého volebního programu byla splněna, některé pokračující úkoly přebírá nově zvolený děkan.

Nechci hodnotit moje volební období, na to je ještě brzy. V tuto chvíli vám chci upřímně poděkovat za možnost, že jsem mohl být vaším děkanem a za dlouholetou spolupráci při výuce, výzkumu a při rozvoji fakulty.

Nově zvolenému děkanovi přeji hodně sil při plnění jeho volebního programu. Přeji mu hodně nadaných studentů, hodně moudrých spolupracovníků a hodně finančních prostředků na uskutečňování jeho plánů.

V Praze, dne 23. 1. 2006

prof. Ing. Vladimír Kučera, DrSc. Dr.h.c.