Předběžné zápisy do letního semestru 2006/2007

Předběžným zápisem předmětů v KOSu student deklaruje zájem o zápis předmětů v letním semestru. V předběžném zápise lze vybrat předměty v rozsahu 15 až 45 kreditů. Podle Předpisu pro provádění studijních programů je student povinen si přednostně zapsat povinné a povinně volitelné předměty potřebné pro úspěšné ukončení studia.

Po skončení předběžného zápisu a jeho vyhodnocení bude upravena kapacita předmětů a sestaven rozvrh. Studentovi, který si předmět předběžně nezapsal, bude předmět dodatečně zapsán jen v případě volné kapacity. V případě převisu poptávky rozhoduje o zařazení do předmětu vedoucí katedry.

Při schvalování zápisu (22. 1. 2007 - 23. 2. 2007) bude vyžadováno, aby student měl zapsáno alespoň 20 kreditů (15 kreditů v prvním ročníku bakalářských studijních programů). Výjimku může povolit děkan v rámci individuálního studijního plánu.

Nutnou podmínkou pro získání stipendia za vynikající studijní výsledky je zápis a získání alespoň třiceti kreditů za letní semestr.

V Praze 15. listopadu 2006

doc. RNDr. Tomáš Bílek, CSc., proděkan