Výsledek písemné zkoušky z matematiky dne 13. 6. 2007

Počty bodů potřebné pro přijetí do programu EaI a STM budou zveřejněny 19. 6. 2007.

Příjmení, jménoBody
Abdul Manan Martin5
Adam Lukáš11
Aron Lukáš8
Augusta Jaroslav2
Babický Michal9
Bartuška Karel7
Běhounek Luboš12
Beran Jiří10
Bláha Tomáš12
Blaško Jan13
Bortolotti Mario8
Bouda Jakub14
Bouša Petr12
Brabenec Miroslav10
Cepl Ondřej1
Cerman Vladimír12
Čajkovský Michael20
Čanda Petr10
Černík Vladimír13
Černý Jan9
Černý Jiří11
Červenka Lukáš6
Červinka Jiří11
Čierny Marek12
Denk Jakub18
Dohnal Jiří5
Doubrava Luděk7
Dragoun Květoslav16
Duchek Petr12
Dvorský Lukáš4
Endrych Stanislav8
Ettl Ondřej17
Fiala Marek10
Foltýn Karel9
Forejtek Petr3
Frolík Miloslav4
Gogulinskyy Dmytro20
Grushina Katerina9
Grym Jan8
Haken Jan14
Havlíček Bohumil14
Havlíček Matěj7
Hlaváč Jan14
Holub Jaroslav13
Horák Roman8
Horník Jakub2
Hubený Petr8
Hudeček Petr3
Huppmann Róbert15
Charvát Petr8
Chobotský Richard3
Chodura Tomáš8
Chrastil Václav6
Chrobák Marek3
Chudomel Tomáš5
Ilin Kirill13
Janda Jakub4
Janda Lukáš10
Jankovský Jakub7
Janura Milan17
Jarosch Radek9
Jaša Stanislav12
Jenčík Karel9
Jenšík Jan13
Jíchová Alena11
Jinek Jan2
Jiříček Pavel16
Jonák Jiří6
Kabátek Jan3
Kadlec Miloš12
Kahl Jiří8
Kämpf Jaroslav11
Kapchenko Anna9
Kaplan Martin9
Kapoun Martin10
Karas Tomáš15
Karas Vojtěch8
Kaštánek Jan8
Khalili Reza11
Khudyakova Inga16
Klešč Daniel20
Klvan Miloš14
Kofroň Lukáš7
Kohlíček Jaromír15
Kohout Josef13
Kolář Daniel0
Koncur Maxim12
Koncur Roman11
Kopecká Vendula8
Kosour Vlastimil7
Kostlán Jiří3
Kotovic Jan6
Koudelka Petr11
Kozel Martin11
Kozelek Michal5
Kozlík Michal16
Kratochvíl Jan6
Krejčí Rostislav9
Krolák Lukáš14
Krýda Jan5
Křemen Daniel13
Kubát Jan16
Kuča Pavel15
Kudláček Ondřej11
Kudrik Mario17
Kuchař Milan18
Kuchařová Markéta8
Kuldan Jan7
Kulvejt Jan14
Kupka Jaromír12
Kureš Jindřich4
Kůta Milan14
Kuttler Tomáš13
Kverek Petr6
Lancman Jakub10
Lapšanský Tomáš10
Larva Jakub10
Latyshev Alexey11
Laube Jan18
Liedl Miroslav11
Linhartová Barbora15
Lisý Zbyněk9
Lukáš Stanislav13
Lukavský Ladislav14
Lukeš Jaroslav11
Macháček Tomáš16
Makhmoutov Maxim12
Maláč Jan10
Malý Lukáš14
Maršíček Jiří14
Martinková Petra5
Mašek Roman12
Matanelliová Michaela18
Matula David11
Maximova Arina13
Melich Milan13
Melikhova Maria10
Merxbauer Jaroslav15
Mička Karel13
Mikšovský Luboš18
Miškovský Petr14
Mišura Daniel5
Mlíchová Petra8
Mrázek Michal14
Nedělka Tomáš12
Nguyen Ngoc Chung18
Niederle Ondřej6
Nikl Zdeněk7
Novák Jiří7
Ogoun Lukáš3
Outerský Jan12
Pakosta Tomáš13
Pashnov Ivan11
Paur Matyáš7
Pavlíček Filip4
Pavlovec Lukáš2
Pěknic Jiří11
Peršín Petr4
Pokorný Petr16
Pracný Pavel13
Pravda Oldřich11
Pražák Petr14
Procházka Jaroslav3
Procházka Roman11
Přibyl Milan11
Ptáček Martin11
Püschel Patrik9
Quan Nguyen Le9
Rafaj Tomáš6
Rámeš Zbyněk0
Rodina Polina11
Roubal Jan4
Rudolf Jiří11
Runštuk Ivo8
Rydlo Michal17
Rychlý Leo9
Rynda Martin7
Saladiak Tomáš9
Samohyl Václav7
Sastra Robert11
Severa Martin11
Shibalová Kateřina6
Schejbal Petr9
Sitka Ondřej13
Sládek Ondřej11
Slavata Libor4
Slavíček Tomáš14
Slavík Rudolf17
Soukup Radek11
Srnová Petra6
Stibor Martin16
Suchý Tomáš4
Sup Petr15
Svičin Radoslav10
Sztefek Michal4
Šafář Vít12
Šembera Martin12
Šimáček Jakub10
Šimon Petr13
Šmejkal Jiří9
Šťástka Ladislav19
Šváb Martin20
Tarchynets Vasyl7
Táslar Marek8
Tesař Adam11
Tischer Petr10
Tomek Jaroslav10
Tomíček Jaroslav7
Trojka Pavel4
Truhlář Filip9
Truhlář Jiří2
Týc Jaroslav17
Ureš Petr5
Valenta Pavel11
Vařeka Jakub8
Vavřík Martin11
Velech Richard11
Veselý Daniel12
Veverka Jakub7
Vlach František10
Vobořil Jakub12
Vobořil Miroslav7
Vobořilová Michaela14
Vojáček Aleš11
Volkova Elena13
Volský Pavel8
Vorlíček Petr14
Vozka Martin14
Vrabec Stanislav13
Všetečka Jan2
Yuriev Alexander4
Zadražil Lukáš9
Zalevski Maxim7
Zamrzla Josef8
Zasadil Petr2
Zeisel David13
Zítek Pavel5
Žák Vladimír15
Žert Petr12
Žoček Petr9
Za obsah odpovídá: