Rozpis promocí v Betlémské kapli

13. března 2007 - úterý

OborZačátek promoce
Výpočetní technika9.00 hodin
Výpočetní technika (bc.)11.00 hodin
Technologické systémy
Elektrické stroje, přístroje a pohony
Elektroenergetika
Ekonomika a řízení elektrotechniky a energetiky
13.00 hodin
Silnoproudá elektrotechnika (bc.)
Kybernetika a měření (bc.)
Elektronika a sdělovací technika (bc.)
15.00 hodin

14. března 2007 - středa

OborZačátek promoce
Technická kybernetika
Letecké informační a řídicí systémy
Měření a přístrojová technika
Biomedicíncké inženýrství
9.00 hodin
Telekomunikační technika
Elektronika
11.00 hodin
Radioelektronika13.00 hodin

Magisterské promoce oboru Výpočetní technika

13.3. 2007 v 9.00 hod

Milan BabicNarozen v Městec Králové
Jaroslav BalášNarozen v České Budějovice
František BernhardNarozen v Nymburk
Jan BílekNarozen v Praha
Filip BláhaNarozen v Kladno
Vojtěch BromNarozen v Praha
Jan ČihákNarozen v Jablonec nad Nisou
Tomáš DivišNarozen v Praha
Martin DoležalNarozen v Hradec Králové
Jan DoleželNarozen v Praha
Josef DušekNarozen v Litomyšl
Tomáš DvořákNarozen v Písek
Ádám EgressyNarozen v Maďarská republika
Ondřej FilípekNarozen v Jindřichův Hradec
Václav GassenbauerNarozen v České Budějovice
Ondřej GuthNarozen v Praha
Josef HajasNarozen v Praha
Tomáš HálaNarozen v Praha
Petr HašlarNarozen v Mladá Boleslav
Václav HermanNarozen v Beroun
Jakub HorákNarozen v Mladá Boleslav
Vít HořejšNarozen v Praha
Pavel Hrudka Narozen v Praha
Marek HudíkNarozen v Kutná Hora
Michal ChalupníkNarozen v Praha
Michael CharvátNarozen v Praha
Radek ChromýNarozen v Dačice
Vladimír JakubalNarozen v Rychnov nad Kněžnou
Martin JansaNarozen v Ústí nad Orlicí
Slavomír JeleňNarozen v Košice
Jakub JiroutNarozen v Pardubice
Přemysl JiříkNarozen v Praha
Tomáš KadlecNarozen v Příbram
Zdeněk KamlarNarozen v Šumperk
Jan KloubNarozen v Český Brod
Vladimír KobzevNarozen v Charkov
Ivo KondapaneniNarozen v Praha
Martin KoperniechNarozen v Poprad
Jaroslav KortusNarozen v Vimperk
Václav KoutníkNarozen v Praha
Oleg KováříkNarozen v Liberec
Václav KrálNarozen v Praha
Jan KrylNarozen v Ústí nad Labem
Milan KřapáčekNarozen v Znojmo
Ladislav KuncNarozen v Chlumec n/ Cidlinou
Tomáš KundrátNarozen v Praha
Jan LukavskýNarozen v Praha
Michal MalůšekNarozen v Mělník
Petr ManNarozen v Praha
Lukáš MatyskaNarozen v Praha
Jan ŽákNarozen v Zábřeh na Moravě

Magisterské a bakalářské promoce oboru Výpočetní technika

13.3. 2007 v 11.00 hod

Jan GahuraNarozen v Zlín
Lukáš KubásekNarozen v Most
Tomáš MlčochNarozen v Prostějov
Jiří MlejnekNarozen v Polička
Martin MudrochNarozen v Ústí nad Labem
Petr NovosadNarozen v Brandýs nad Labem
Jiří NožkaNarozen v Praha
Dušan NulíčekNarozen v Praha
Jan OndřejNarozen v Česká Lípa
Jaroslav PacholaNarozen v Uherské Hradiště
Robert PolákNarozen v Kolín
Jan PolanNarozen v České Budějovice
Lukáš PosádkaNarozen v Ivančice
Přemysl RuckýNarozen v Praha
Tomáš SejkoraNarozen v Litomyšl
Michal SemlerNarozen v Praha
Antonín ŠafránekNarozen v Praha
Martin ŠamonilNarozen v Praha
Michal ŠimekNarozen v České Budějovice
Pavel ŠindelkaNarozen v Praha
Herbert ŠípekNarozen v Kladno
Otakar ŠkoloudNarozen v Hradec Králové
Pavel ŠrůmaNarozen v Louny
Pavel ŠťastnýNarozen v Hodonín
Ondřej ŠťavaNarozen v Praha
Juraj ŠvecNarozen v Myjava
Petr TichýNarozen v Děčín
Jan TischlerNarozen v České Budějovice
Jiří TománekNarozen v Hranice
Lukáš TůmaNarozen v Praha
Radek TykalNarozen v Český Brod
Ladislav VáclavekNarozen v Příbram
Jiří VeruněkNarozen v Vyškov
Petr VránekNarozen v Pelhřimov
Richard WasserbauerNarozen v Praha
Ondřej ZichaNarozen v Praha
Daniel BenoniNarozen Praha
Jan DvořáčekNarozen Sokolov
Ladislav FialkaNarozen Praha
Tomáš FoltýnNarozen Praha
Roman HuszárNarozen Nitra
Ondřej KelkaNarozen Chrudim
Tomáš KormaňákNarozen Praha
Tomáš KotálNarozen Praha
Jiří KozákNarozen Mělník
Jan KubecNarozen Hořovice
Ľubomír MičkoNarozen Poprad
Václav NovákNarozen Nymburk
Radek NovotnýNarozen Cheb
Tomáš OpálkaNarozen Valašské Meziříčí
Jan PejznochNarozen Praha
Václav StolínNarozen Hradec Králové
Iveta ŠkodováNarozen Duchcov
Jiří ŠulcNarozen Rakovník
Václav ŠvecNarozen Havlíčkův Brod
Ondřej TeclNarozen Havlíčkův Brod
Martin UlmanNarozen Liberec
Jiří UrbančíkNarozen Praha
Lukáš VlkNarozen Teplice
Stephan Hermann WindischmanNarozen Aschaffenburg
Ondřej WolfNarozen Praha
Michal ZubáčNarozen Zvolen
Za obsah odpovídá: