ABBsolvent 2008 je tady: řeš příklady z praxe a soutěž o zajímavé ceny!

Je tu další ročník soutěže ABBsolvent pro studenty technických oborů vysokých škol, kterou pořádá společnost ABB. Soutěžícím je předložena k řešení případová studie a každý týden musí zodpovědět soubor otázek technického i obecně ekonomického charakteru. První kolo soutěže začíná 5. listopadu, poslední kolo se uskuteční 20. ledna 2009. Pro výherce prvních 3 míst jsou připraveny atraktivní ceny: stipendium ve výši 7 000 kč měsíčně po dobu 10 měsíců, Eurovíkend pro 2 osoby s návštěvou místní pobočky ABB a vzdělávací poukaz v hodnotě 30 000 korun.

Minulý ročník soutěže popsal její vítěz Martin Sirový těmito slovy: "Soutěž byla zajímavým zpestřením semestru jak náplní otázek, tak individuální formou řešení. Příjemný byl způsob zadávání a řešení přes internet umožňující zabývat se otázkami ve vlastním prostředí i čase. Nevím o jiné soutěži tohoto typu a celorepublikového měřítka pro studenty technických univerzit. Určitě doporučuji vyzkoušet každému studentovi se soutěživým duchem a smyslem pro techniku."

Registrace je otevřená od 1. října do 7. listopadu 2008 na stránkách www.abb.cz/abbsolvent