Návštěva astronautů na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze

Dne 3.6.2008 od 15:00 do 16:30 se v prostorách Zengerovy posluchárny fakulty elektrotechnické na Karlově náměstí, uskutečnila unikátní beseda se 4 dobyvateli vesmíru. Pozvání přijali Alexej Leonov (Rusko), Richard Richards (USA), Viktor Savinykh (Rusko) a jediný český kosmonaut Vladimír Remek. Téhož dne odpoledne navštívili naši fakultu v Dejvicích někteří členové výboru Association of Space Explorer. Mezi hosty byli také astronauti - panové Bobko (USA), Farkas (Maďarsko) a Hermaszewski (Polsko). Setkání se zúčastnilo vedení fakulty a zainteresovaní pedagogové. Kromě zajímavé debaty, prohlídky některých laboratoří FEL se zde jednalo o přípravě budoucího kongresu ASE Prague 2009 v říjnu t.r na naší fakultě.