Prodloužený zápis na jazykové kurzy katedry jazyků a další změny

Milé studentky a milí studenti FELu,

věnujte prosím zvýšenou pozornost následující informaci:

V nabídce katedry jazyků dochází v tomto semestru ke dvěma zásadním změnám, které Vás budou zajímat a motivovat ve Vašem dalším studiu jazyků.

1. Kurzy japonštiny a čínštiny pro začátečníky a mírně pokročilé, které katedra nabízí již několik semestrů, se staly volitelnými předměty. Můžete tudíž po jejich absolvování získat (jako za každý jazykový kurz, kromě angličtiny) 2 kredity. Kurz čínštiny, kde se během semestru naučíte základní fráze pro běžnou komunikaci, se bude například hodit obzvláště těm studentům, kteří v rámci svého studia vyjíždějí na stipendium na Taiwan a dalších asijských zemí.
  2. Tyto kurzy a dále pak kurzy připravující na anglickou zkoušku FCE nebo CAE, které dosud byly zpoplatněny, nabízí katedra jazyků v tomto semestru studentům FELu bezplatně. Využijte tuto výjimečnou příležitost zdokonalit se v jazyce, který je dnes podmínkou pro přijetí do každého zaměstnání a který je v dnešním světě již naprostou komunikační samozřejmostí.

Na kurzy se můžete zapisovat bez poplatku až do konce 3. týdne semestru, tedy do 1. 3. 2013 včetně.

V případě zájmu se obracejte na:
PhDr. Irenu Petru Novákovou (kurzy FCE), mail: klimova@fel.cvut.cz
Mgr. Pavlu Péterovou (kurzy CAE), mail: peterpav@fel.cvut.cz
Mgr. Alenu Havlíčkovou (kurzy japonštiny a čínštiny), mail: havlicko@fel.cvut.cz

Mgr. Petra Knápková, Ph.D., katedra jazyků