Mezinárodní letní škola multimediální tvorby PULSEE 2013

8. - 28. července 2013

Třítýdenní intenzivní stáž je určena českým a zahraničním univerzitním studentům, kteří se ve své práci zajímají o multimediální a scénickou tvorbu a interaktivní instalace. Našim cílem je nabídnout účastníkům osvojení moderních postupů při návrhu a realizaci uměleckých interaktivních projektů. Během stáže se studenti naučí pracovat s prostorem, využívat světelný systém a projekční technologie, komponovat zvuk, navrhnout a vytvořit jednoduchý syntetizér tak, aby byli schopni v daném prostředí zrealizovat vlastní multimediální nebo scénický projekt využívající některé z uvedených technologií. Vyučující lektoři představí úspěšné projekty, na nichž se v minulosti podíleli a vysvětlí nejmodernější postupy používané při realizaci uměleckých interaktivních projektů a představení.

Stáž se bude konat v Institutu intermédií, sdíleném pracovišti ČVUT a AVU.

Přihlášky posílejte do 10. června 2013.

Více informací na pulsee.iim.cz.