Aplikace Appbiotics vyhrála 2. místo v soutěži Angelini University Award

Student programu kybernetika a robotika FEL ČVUT v Praze Vojtěch Vrba se spolu s Lukášem Pekárkem (VŠCHT), Filipem Kaufmanem (VŠCHT) a Pavlem Dědkem (ČZU) umístili na druhém místě v první ročník soutěže Angelini University Award, se svou prací Využití mobilních aplikací pro zlepšení compliance pacientů užívajících antibiotika, povědomí veřejnosti o problematice správného užívání antibiotik a možnosti statistického zpracování takto získaných dat.

První ročník soutěže Angelini University Award vyzýval vysokoškolské studenty k vývoji produktů nebo služeb, které řeší rostoucí problém antibiotické rezistence.

V současné době je vývoj aplikace Appbiotics ve fázi veřejného testování aplikace pro Android. Na webu aplikace se můžete dozvědět podrobnosti a stát se součástí testerů aplikace.