Nejlepší absolventi za rok 2014

Bakalářské studium

Magisterské studium

Certifikát pořadí absolventů


Vystudovali s vyznamenáním bakalářské studium

JménoProgramObor
Michal BolekKomunikace, multimédia a elektronikaMultimediální technika
Jan BrabecOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Karolína BurešováOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Martin BurianOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Vojtěch CvrčekKybernetika a robotikaRobotika
Jan ČedíkElektrotechnika, energetika a managementAplikovaná elektrotechnika
Jakub ČernýOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Radek DaněčekOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Tomáš FelcmanElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Marek HaiclElektrotechnika, energetika a managementAplikovaná elektrotechnika
Ladislav HavlátKomunikace, multimédia a elektronikaAplikovaná elektronika
Aleš HrabalíkOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Vojtěch HrdlovicsElektrotechnika, energetika a managementAplikovaná elektrotechnika
Tomáš ChamraOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Kateřina JoklováElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Ondřej KrátkýElektrotechnika, energetika a managementAplikovaná elektrotechnika
Martin KrupičkaKomunikace, multimédia a elektronikaAplikovaná elektronika
Jiří KubešKybernetika a robotikaSenzory a přístrojová technika
Vít LosenickýElektrotechnika, energetika a managementAplikovaná elektrotechnika
Diar MasriKybernetika a robotikaRobotika
Martin MrvaElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Miloš NěmecElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Milan NěmýKybernetika a robotikaSenzory a přístrojová technika
Libor NovákKybernetika a robotikaRobotika
Petr NovákElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Petr OuředníkKomunikace, multimédia a elektronikaKomunikační technika
Tereza PatočkováKomunikace, multimédia a elektronikaKomunikační technika
Jiří PavlousekElektrotechnika, energetika a managementAplikovaná elektrotechnika
Vladimír PokornýOtevřená informatikaSoftwarové systémy
Martin RatajSoftwarové technologie a managementSoftwarové inženýrství
Vít RůžičkaOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Raman SamusevichKybernetika a robotikaSystémy a řízení
Vojtěch SkřivánekKomunikace, multimédia a elektronikaAplikovaná elektronika
Michal SouchaOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy
Zdeněk StrakaKybernetika a robotikaRobotika
Filip SvobodaKybernetika a robotikaSystémy a řízení
Vítězslav ŠtvánElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Ladislav TůmaElektrotechnika, energetika a managementElektrotechnika a management
Jan ZdeněkOtevřená informatikaInformatika a počítačové vědy

S oceněnou bakalářskou prací

JménoStudijní programOborNázev práceVedoucí práce (katedra obhajoby)
Adam RoxerKMEKomunikační technikaMonochromátor s difrakční mřížkouIng. Jan Šístek Ph.D. (13117)
Jan SpáčilKMEKomunikační technikaNávrh a realizace zařízení pro měření poměru stojatých vln (PSV)Ing. Tomáš Kořínek Ph.D. (13117)
Lukáš LöwingerSTMWeb a multimediaAplikace pro generování testovacích situací pro techniku Process Cycle TestIng. Miroslav Bureš Ph.D. (13139)
Adam PapoušekSTMWeb a multimediaExample-based 3D-model synthesisIng. Michal Lukáč (13139)
Filip DrobáňEEMAplikovaná elektrotechnikaOvlivňování průtoku kapalin feromagnetickou kapalinouIng. Karel Dušek Ph.D. (13113)
Rostislav HřibalEEMAplikovaná elektrotechnikaKontaktní odpor na rozhraní různých typů tlustých vrstevIng. Ivana Beshajová Pelikánová Ph.D. (13113)
Martin MiznerEEMAplikovaná elektrotechnikaVýkonová část statické budící soupravy pro generator 57 MWprof.Ing. Jiří Pavelka DrSc. (13114)
Viktor FúraKyRSenzory a přístrojová technikaZáznamník dat pro vektorový magnetometrIng. Vojtěch Petrucha Ph.D. (13138)
Marta KřepelkováKyRSenzory a přístrojová technikaVícekanálový UV osvětlovačdoc.Ing. Radislav Šmíd Ph.D. (13138)
Pavel MarekKyRSenzory a přístrojová technikaBezdrátový přenos kritických dat ze závodního vozuIng. Jan Sobotka (13138)
Jan VočkoEEMAplikovaná elektrotechnikaDimenzování silových kabelů z hlediska tepelného namáhánídoc.Dr. Jan Kyncl (13115)
Jiří PavlousekEEMAplikovaná elektrotechnikaUrčení a využití horizontální osvětlenosti v průběhu rokuIng. Jan Zálešák (13115)
Tomáš TruxEEMAplikovaná elektrotechnikaMožnosti energetických úspor osvětlení při využití denního světlaIng. Jan Zálešák (13115)
Ladislav Havlát KMEAplikovaná elektronikaZdroj 5 kV / 4 mA řízený procesorem.Ing. Lubor Jirásek CSc. (13134)
David MatiášekKMEAplikovaná elektronikaBezdrátové ZigBee teplotní senzory v centralizované síti.Ing. Vladimír Janíček Ph.D. (13134)
Martin KrupičkaKMEAplikovaná elektronikaZpracování obrazu pro autostereoskopický displej.Ing. Karel Fliegel Ph.D. (13134)
Iveta Kostelníčková KMEMultimediální technikaArchivní filmové záznamy a jejich rekonstrukceIng. Karel Fliegel Ph.D. (13137)
Michal MatějkaKMEMultimediální technikaElektricky nastavitelná optická mohutnost elastické čočkyIng. Lubor Jirásek CSc. (13137)
Ondřej Šupka KMEMultimediální technikaMěření směrových charakteristik mikrofonůIng. František Rund Ph.D. (13137)
Tomáš FelcmanEEMElektrotechnika a managementEkonomický model FVEIng. Mirza Karajica Ph.D. (13116)
Kateřina JoklováEEMElektrotechnika a managementVliv vyrobené elektřiny z obnovitelných zdrojů na cenu silové elektřinydoc.Ing. Jiří Vašíček CSc. (13116)
Miloš NěmecEEMElektrotechnika a managementEnergetická koncepce ČR ve vztahu k ekonomické efektivnosti zdrojůIng. Marek Adamec (13116)
Vítězslav ŠtvánEEMElektrotechnika a managementUplatnění jaderné energetiky na trhu s elektrickou energiíIng. Marek Adamec (13116)
Martin ChlumskýEEMElektrotechnika a managementSrovnání nákladů jaderných a uhelných elektrárenIng. Martin Beneš Ph.D. (13116)
Jakub KottEEMElektrotechnika a managementElektromobilita v ČRIng. Miroslav Vítek CSc. (13116)
Diar MasriKyRRobotikaMotion Model of Stair Climbing in Hexapod Walking RobotIng. Jan Faigl Ph.D. (13133)
Zdeněk StrakaKyRRobotikaTvorba senzorických map z taktilních vstupů robota iCub pomocí metod strojového učeníMgr. Michal Vavrečka Ph.D. (13133)
Martin StejskalKyRRobotikaNavigační systém mobilního robotu ve venkovním prostředíIng. Jan Chudoba (13133)
Jan ZdeněkOIInformatika a počítačové vědyMobile Application for Recognition of Japanese Writing Systemprof.Ing. Pavel Zahradník CSc. (13133)
Jakub OndráčekOIInformatika a počítačové vědyIntelligent Algorithms for Monitoring of the Environment Around Oil Pipe Systems Using Unmanned Aerial SystemsIng. Ondřej Vaněk Ph.D. (13133)
Filip ŠrajerOIInformatika a počítačové vědy3D Reconstruction of Indoor ScenesIng. Tomáš Pajdla Ph.D. (13133)
Raman SamusevichKyRSystémy a řízeníVýpočet a zhodnocení strategií cenotvorby na agregačních stránkáchMgr. Viliam Lisý MSc. (13135)
Ondřej MaslikiewiczKyRSystémy a řízeníNávrh a řízení stroje na badmintonIng. Pavel Burget Ph.D. (13135)
Jan MachekKyRSystémy a řízeníSledování pohyby zvířete na základě videozáznamuIng. Jakub Parák (13135)
Tomáš FlekOISoftwarové systémyJednoduchý grafický nástroj ovládaný elektromyografickými senzoryIng. Adam Sporka Ph.D. (13136)

Vystudovali s vyznamenáním magisterské studium

JménoProgramObor
Jiří BlechaOtevřená informatikaPočítačové inženýrství
Tomáš BuzekOtevřená informatikaSoftwarové inženýrství
Jiří ČermákOtevřená informatikaUmělá inteligence
Martin ČerňanElektrotechnika, energetika a managementElektroenergetika
Michal ČervenýKomunikace, multimédia a elektronikaBezdrátové komunikace
Jakub DavidBiomedicínské inženýrství a informatikaBiomedicínské inženýrství
Štěpán DedekBiomedicínské inženýrství a informatikaBiomedicínské inženýrství
Oxana DeminaElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení energetiky
Ludmila DohnalováBiomedicínské inženýrství a informatikaBiomedicínské inženýrství
Pavel DvořákOtevřená informatikaSoftwarové inženýrství
Andrea FuksováOtevřená informatikaUmělá inteligence
Valentin GologuzovOtevřená informatikaUmělá inteligence
Ondřej GrygarElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení energetiky
Ondřej HanušKybernetika a robotikaLetecké a kosmické systémy
Naděje HavlíčkováBiomedicínské inženýrství a informatikaBiomedicínské inženýrství
Martin HejhalElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení energetiky
Radomír HendrychKomunikace, multimédia a elektronikaSítě elektronických komunikací
Petra HenychováBiomedicínské inženýrství a informatikaBiomedicínské inženýrství
Robin HubOtevřená informatikaPočítačová grafika a interakce
Vladimír CholevaKomunikace, multimédia a elektronikaElektronika
Pavel JanovskýOtevřená informatikaUmělá inteligence
Martin JelínekKomunikace, multimédia a elektronikaElektronika
Petr JeníkKomunikace, multimédia a elektronikaElektronika
Vlastimil JinochOtevřená informatikaSoftwarové inženýrství
Michaela KavkováKybernetika a robotikaRobotika
Michal KošíkElektrotechnika, energetika a managementElektrické stroje, přístroje a pohony
Pavel KoškaKomunikace, multimédia a elektronikaElektronika
Tomáš KošťálElektrotechnika, energetika a managementElektrické stroje, přístroje a pohony
Michal KrečKybernetika a robotikaRobotika
Lukáš KrejčíOtevřená informatikaPočítačové inženýrství
Petr KubaštaOtevřená informatikaPočítačové inženýrství
Petr KubizňákOtevřená informatikaPočítačové vidění a digitální obraz
Jakub KučkaElektrotechnika, energetika a managementElektrické stroje, přístroje a pohony
Jan LevýElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení energetiky
Jan MaleninskýElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení elektrotechniky
Jan MarekKomunikace, multimédia a elektronikaElektronika
Petr MarekKybernetika a robotikaRobotika
Pavel MaryškoElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení elektrotechniky
Martin MazanecOtevřená informatikaSoftwarové inženýrství
Daniel MeisterOtevřená informatikaPočítačová grafika a interakce
Anna MinaevaOtevřená informatikaUmělá inteligence
István MódosOtevřená informatikaUmělá inteligence
Marek ModrýOtevřená informatikaUmělá inteligence
Vojtěch PavlíkKybernetika a robotikaSystémy a řízení
Vladimír PetríkKybernetika a robotikaRobotika
Jan PistulkaKybernetika a robotikaSenzory a přístrojová technika
Aleš PopelkaElektrotechnika, energetika a managementElektroenergetika
Tomáš ReichlKybernetika a robotikaSystémy a řízení
Aram SimonianKybernetika a robotikaSystémy a řízení
Jakub StejskalOtevřená informatikaUmělá inteligence
Miroslav StrobKomunikace, multimédia a elektronikaElektronika
Jiří ŠebekKomunikace, multimédia a elektronikaSítě elektronických komunikací
Milan ŠulcOtevřená informatikaPočítačové vidění a digitální obraz
Ján TomlainKybernetika a robotikaSenzory a přístrojová technika
Ivo TrnkaKybernetika a robotikaSenzory a přístrojová technika
Lucie VanišováElektrotechnika, energetika a managementElektroenergetika
Vladislav VávraOtevřená informatikaSoftwarové inženýrství
Dominik VozákKomunikace, multimédia a elektronikaMultimediální technika
Adéla VysoudilováElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení energetiky
Pavel WeissElektrotechnika, energetika a managementElektroenergetika
Jan WimmerKomunikace, multimédia a elektronikaBezdrátové komunikace
Zbyšek ZálišElektrotechnika, energetika a managementEkonomika a řízení elektrotechniky
Josef ZitkoKomunikace, multimédia a elektronikaMultimediální technika

S oceněnou diplomovou prací

JménoStudijní programOborNázev práceVedoucí práce (katedra obhajoby)
Anna DoležalováBIOBiomedicínské inženýrstvíNávrh modelu pro výuku ECMOIng. Filip Ježek (13133)
Robin HubOIPočítačová grafika a interakceEfektivní metody pro výpočet komplexních efektů globálního osvětleníIng. Jiří Bittner Ph.D. (13139)
Pavel KoškaKMEElektronikaHybrid Nelder-Mead a rojové optimalizaceIng. Miloslav Čapek Ph.D. (13134)
Tomáš KošťálEEMElektrické stroje, přístroje a pohonyTechniky subharmonické PWMIng. Pavel Kobrle Ph.D. (13114)
Martin NucOISoftwarové inženýrstvíWheelGo: Plánovač tras pro vozíčkářeIng. Zdeněk Míkovec Ph.D. (13139)
Václav ProcházkaBIOBiomedicínské inženýrstvíMěření povrchových elektrodynamických projevů živých buněk pomocí senzoru SGFETIng. Pavel Kulha Ph.D. (13134)
Vojtěch ZávadaKMEElektronikaEnergetický funkcionál elektricky zmenšené smyčkyIng. Miloslav Čapek Ph.D. (13117)
Martin HejhalEEMEkonomika a řízení energetikyAnalýza vytváření rezerv na budoucí vyřazování jaderných elektráren z provozudoc.Ing. Jaroslav Knápek CSc. (13116)
Jiří HumlíčekEEMElektroenergetikaSynchrofázory v elektrizačních soustaváchdoc.Dr. Jan Kyncl (13115)
Štěpán KohoutEEMEkonomika a řízení energetikyŘešení blackoutu ve velkých aglomeracíchIng. Tomáš Králík (13116)
Jan LevýEEMEkonomika a řízení energetikyRevize a návrh řešení sítě NN Vrbice, SamotyIng. Petr Šlajs (13116)
Aleš PopelkaEEMElektroenergetikaKogenerace s akumulací tepladoc.Dr. Jan Kyncl (13115)
Csilla SzlízsEEMEkonomika a řízení elektrotechnikyVyužití lineárních regresních modelů pro krátkodobé prognózy vývoje investic do ČRIng. Jiří Zmatlík Ph.D. (13116)
Petr VáchaEEMElektroenergetikaVýpočet těžké havárie jaderného reaktoru GFR v důsledku ztráty napájeníIng. Ladislav Bělovský CSc. (13115)
Adéla VysoudilováEEMEkonomika a řízení energetikyObchod s přeshraničními kapacitami v EvropěIng. Rostislav Krejcar Ph.D. (13116)
Michal ČervenýKMEBezdrátové komunikaceCharakteristické mody planárních zářičů s fraktální geometriídoc.Ing. Pavel Hazdra Ph.D. (13117)
Jan HejtmánekKMEBezdrátové komunikaceWireless Physical Layer Network Coding with Compute & Forward Relaying Strategyprof.Ing. Jan Sýkora CSc. (13117)
Martin JelínekKMEElektronikaNávrh spínaného zdroje typu Buck pro 4-jádrový ARM procesordoc.Ing. Jiří Jakovenko Ph.D. (13134)
Jiří KorbelKMEElektronikaNapájení LED diod s využitím fotovoltaického měničeprof.Ing. Miroslav Husák CSc. (13134)
Jan PlachýKMESítě elektronických komunikacíVýběr cesty pro doručení dat od uživatele k femto-cloududoc. Ing. Zdeněk Bečvář Ph.D. (13132)
Martin ŠvábKMEBezdrátové komunikaceSyntéza perkusních nástrojůdoc.Ing. Roman Čmejla CSc. (13117)
Matěj TomešKMEBezdrátové komunikaceStanovení prostorového rozložení wolframu ve vysokoteplotním plazmatu s magnetickým udrženímprof.Ing. Miloš Mazánek CSc. (13117)
Jiří ValekKMEElektronikaSonda pro sledování podmínek převozu orgánůIng. Vít Záhlava CSc. (13134)
Josef ZitkoKMEMultimediální technikaAkustické zaměřováníDr.Ing. Libor Husník (13137)
Václav EndrychKyRRobotikaŘízení a stabilizace bezpilotní helikoptéry sledující dynamicky se měnící trajektoriiIng. Martin Saska Dr. rer. nat. (13133)
Jaroslav HalgašíkKyRLetecké a kosmické systémyNávrh a realizace elektronického řídicího systému pro bezpilotní prostředekdoc.Ing. Martin Hromčík Ph.D. (13138)
Ondřej HanušKyRLetecké a kosmické systémyDiagnostický systém experimentální HVAC jednotkydoc.Ing. Radislav Šmíd Ph.D. (13138)
Jakub KováčKyRSenzory a přístrojová technikaNízkofrekvenční precizní vícekanálový generátorIng. Jan Kučera Ph.D. (13138)
Vladimír PetríkKyRRobotikaSimultánní lokalizace a mapování pro více robotůRNDr. Miroslav Kulich Ph.D. (13133)
Jan PistulkaKyRSenzory a přístrojová technikaSystém pro měření a řízení spotřeby domácnosti s fotovoltaickými článkyIng. Jakub Svatoš (13138)
Aram SimonianKyRSystémy a řízeníZpětnovazební řízení pro planární paralelní magnetickou manipulaciIng. Jiří Zemánek (13135)
Jakub TesařKyRSenzory a přístrojová technikaZařízení pro sběr dat z vektorových magnetometrůIng. Vojtěch Petrucha Ph.D. (13138)
Ján TomlainKyRSenzory a přístrojová technikaMěřič částečných výbojůIng. Radek Sedláček Ph.D. (13138)
Jiří BlechaOIPočítačové inženýrstvíProgramovatelná testovací platforma.doc.Ing. Jiří Novák Ph.D. (13135)
Jiří ČermákOIUmělá inteligenceŘešení extenzivních her s využitím zpřísnění Nashova equilibriaMgr. Branislav Bošanský (13136)
Pavel DvořákOISoftwarové inženýrstvíSoftware stimulačního systému pro funkční MR zobrazovánídoc. Ing. Jaroslav Tintěra CSc. (13139)
Petr EgertOIPočítačová grafika a interakceKompresní algoritmy pro BTF data na GPU
Z této práce bude vytvořen vědecký článek a zaslán na konferenci. Teprve poté bude PDF k dispozici (cca koncem roku 2014).
doc.Ing. Vlastimil Havran Ph.D. (13139)
Andrea FuksováOIUmělá inteligenceEfektivní relační strojové učení s využitím omezeného nejmenšího společného zobecněníIng. Ondřej Kuželka Ph.D. (13136)
Lukáš KrejčíOIPočítačové inženýrstvíProgramové vybavení datového koncentrátoru AMM sítědoc.Ing. Jiří Novák Ph.D. (13135)
Petr KubizňákOIPočítačové inženýrstvíVestavný počítač a jeho programové vybavení pro inteligentní ptačí budkuIng. Pavel Krsek Ph.D. (13133)
Martin MazanecOISoftwarové inženýrstvíDoménově specifický jazyk pro MigDbIng. Ondřej Macek (13139)
Tomáš PolednýOISoftwarové inženýrstvíŘešení problémů rozvrhování s omezenými zdroji za využití grafických karetIng. Libor Bukata (13139)
Milan ŠulcOIPočítačové inženýrstvíIdentifikace stromů z obrázkůprof.Ing. Jiří Matas Ph.D. (13133)
Adam PoláčekIBInteligentní budovyNávrh a realizace modelu pro simulaci moderní osvětlovací soustavyIng. Jan Zálešák (13138)
Martin VožechIBInteligentní budovyInstalace řídicích systémů osvětlovacích soustavIng. Jan Zálešák (13138)
Naděje HavlíčkováBIBiomedicínské inženýrstvíŘízení modelu kardiovaskulárního systému pomocí LabVIEWIng. Jan Havlík (13131)
Klára HiřmanováBIBiomedicínské inženýrstvíKorozní únava pletených NiTi stentůRNDr. Petr Šittner CSc. (13131)
Nina KejzlarováBIBiomedicínské inženýrstvíMatice čtyř kvadrantních štěrbinových aplikátorů pro mikrovlnnou termoterapiiprof.Ing. Jan Vrba CSc. (13131)
Ondrej KrivosudskýBIBiomedicínské inženýrstvíMikrovlnná absorpce a permitivita roztoku proteinů a mikrotubulůIng. Ladislav Oppl Ph.D. (13131)

Oceněné práce za rok

Za obsah odpovídá: doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc.