Naši nejlepší vědci

PořadíOsobaKatedraBez autocitacíVč. autocitacíČlánků ve WoS
h-indexCitací ve WoSh-indexCitací ve WoS
1Matas Jiří prof. Ing. Ph.D.1313328600130650230
2Kučera Vladimír prof. Ing. DrSc., Dr. h. c.13135222221242592108
3Chum Ondřej doc. Mgr. Ph.D.131331822961924697
4Hlaváč Václav prof. Ing. CSc.1313316273916284611
5Ripka Pavel prof. Ing. CSc.13138161159171375112
6Henrion Didier prof. Ing. Ph.D.13135157921798963
7Pajdla Tomáš Ing. Ph.D.1313313150414165414
8Svoboda Tomáš doc. Ing. Ph.D.1313313714147755
9Šebek Michael prof. Ing. DrSc.13135136331689858
10Havran Vlastimil doc. Ing. Ph.D.13139134881453711
11Hudec René doc. RNDr. CSc.13137134241680850
12Kybic Jan doc. Dr. Ing.13133126551266324
13Mařík Vladimír prof. Ing. DrSc., Dr. h. c.13133124801364625
14Pěchouček Michal prof. Dr. MSc.13136114981471029
15Jelínek Lukáš Ing. Ph.D.13117113121241531
16Čelikovský Sergej prof. RNDr. CSc.131351099513112826
17Navara Mirko prof. Ing. DrSc.13133105501158651
18Žára Jiří prof. Ing. CSc.1313910346113929
19Polcar Tomáš doc. Ing. Ph.D.13135102961345659
20Šára Radim doc. Dr. Ing.13133941794345
21Hazdra Pavel prof. Ing. CSc.1313492741250850
22Pevný Tomáš Ing. Ph.D.131369265113464
23Bittner Jiří Ing. Ph.D.131399255929411
24Vobecký Jan prof. Ing. DrSc.1313492281241241
25Felkel Petr Ing. Ph.D.13139921192443
26Werner Tomáš Ing. Ph.D.13133835583854
27Franc Vojtěch Ing. Ph.D.13133829583095
28Sovka Pavel prof. Ing. CSc.131318133816524
29Hájek Petr prof. Mgr. DrSc.131017365741030
30Hanzálek Zdeněk prof. Dr. Ing.131357193822320
31Kašpar Petr doc. Ing. CSc.131387174824429
32Šišlák David Ing. Ph.D.131367149102204
33Železný Filip doc. Ing. Ph.D.131366182826416
34Krsek Pavel Ing. Ph.D.13133617161753
35Perďoch Michal Ing. Ph.D.13133615671793
36Pechač Pavel prof. Ing. Ph.D.131176155726638
37Pták Pavel prof. RNDr. DrSc.131016148722434
38Kubeš Pavel prof. RNDr. CSc.1310261461142994
39Macháč Jan prof. Ing. DrSc.131176139616828
40Vrba Jan prof. Ing. CSc.131176130817518
41Platil Antonín doc. Ing. Ph.D.131386129716521
42Kravárik Josef doc. Ing. CSc.1310261271136681
43Drbohlav Ondřej Mgr. Ph.D.13133612561392
44Rehák Martin Ing. Ph.D.13136611261574
45Kúkelová Zuzana RNDr. Ph.D.13133610771553
46Sýkora Daniel Ing. Ph.D.13139610471196
47Kencl Lukáš Dr.1313269071043
48Janeček Jan doc. Ing. CSc.131366866862
49Přeučil Libor Ing. CSc.13133685610611
50Volf Přemysl Mgr. Ph.D.131366666873
51Štěpánková Olga prof. RNDr. CSc.131335152721215
52Slavík Pavel prof. Ing. CSc.13139512961507
53Vítek Stanislav Ing. Ph.D.131375117521110
54Šochman Jan Mgr. Ph.D.13133510951142
55Lhotská Lenka doc. Ing. CSc.131335105513117
56Zahradník Pavel prof. Ing. CSc.13132596613312
57Kroupa Tomáš doc. Ing. Ph.D.1310159351118
58Pekárek Stanislav prof. Ing. CSc.1310258359431
59Mach Pavel Ing. Ph.D.131325735749
60Pollák Petr doc. Ing. CSc.131315735863
61Kříha Vítězslav MUDr. Ing. Ph.D.13102572611019
62Bečvář Zdeněk Ing. Ph.D.131325715718
63Maga Dušan prof. Ing. Ph.D.131325715826
64Tkadlec Josef doc. RNDr. CSc.13101562612420
65Sedláček Josef Ing. CSc.1311355055911
66Hromčík Martin doc. Ing. Ph.D.1313554155012
67Boháček Jaroslav prof. Ing. DrSc.13138497513113
68Klír Daniel doc. Ing. Ph.D.13102484924760
69Hamhalter Jan prof. RNDr. CSc.13101483513846
70Škvor Zbyněk prof. Ing. CSc.131174814896
71Zimmermann Karel Ing. Ph.D.131334744843
72Šmíd Radislav doc. Ing. Ph.D.1313847068314
73Sedláček Miloš doc. Ing. CSc.1313846858410
74Pošík Petr Ing. Ph.D.131334644743
75Čech Jan Ing. Ph.D.131334606743
76Shekhovtsov Oleksandr Mgr. Ph.D.131334604652
77Tišer Jaroslav doc. RNDr. CSc.1310145946112
78Lažanský Jiří doc. Ing. CSc.131334595816
79Flach Boris Dr. rer. nat. habil.131334584641
80Bešťák Robert Ing. Ph.D.131324574586
81Páta Petr doc. Mgr. Ph.D.131374565789
82Rollo Milan Ing. Ph.D.131364565991
83Koller Jan Ing. Ph.D.1310245456617
84Faigl Jan Ing. Ph.D.131364496789
85Bernas Martin Ing. CSc.131374464643
86Frutos Torres Emilio José Mgr. Ph.D.1313544356912
87Sporka Adam Ing. Ph.D.131394314363
88Klíma Miloš prof. Ing. CSc.131374305539
89Hurák Zdeněk Ing. Ph.D.1313542743810
90Valtr Pavel Ing. Ph.D.131174274378
91Benda Vítězslav prof. Ing. CSc.1311337437518
92Weinzettel Jan Ing. Ph.D.131133666857
93Mařík Radek Ing. CSc.131323663741
94Zvánovec Stanislav doc. Ing. Ph.D.13117365410614
95Polívka Milan doc. Ing. Ph.D.13117362511116
96Mazánek Miloš prof. Ing. CSc.13117357510215
97Holub Jan doc. Ing. Ph.D.131383543568
98Vokřínek Jiří Ing. Ph.D.131363535865
99Kléma Jiří doc. Ing. Ph.D.131363504638
100Novák Daniel Ing. Ph.D.131333493535
101Sobotíková Veronika doc. RNDr. CSc.13101348410010
102Řezáč Karel Ing. Ph.D.13102346817037
103Píchal Jan doc. RNDr. CSc.1310234445224
104Čmejla Roman doc. Ing. CSc.1313134447710
105Prívara Samuel Ing. Ph.D.131353445678
106Havlena Vladimír prof. Ing. CSc.131353404438
107Kulich Miroslav RNDr. Ph.D.131333405616
108Bouda Václav prof. Ing. CSc.131133403474
109Janošek Michal Ing.1313833745118
110Kreidl Marcel doc. Ing. CSc.131383374455
111Hodík Jiří Ing.131333373541
112Šnorek Miroslav doc. Ing. CSc.131363364563
113Macaš Martin Ing. Ph.D.131333353422
114Kubalík Jiří Ing. Ph.D.131333344486
115Slepička David Ing. Ph.D.131383333377
116Krajník Tomáš Ing. Ph.D.131333334375
117Vedral Josef doc. Ing. CSc.131383323348
118Šůcha Přemysl Ing. Ph.D.131353313405
119Kouba Zdeněk doc. Ing. CSc.131333313334
120Uhlíř Jan prof. Ing. CSc.131313313313
121Draxler Karel doc. Ing. CSc.1313833033612
122Voves Jan doc. RNDr. CSc.1313433044112
123Rusz Jan Ing. Ph.D.1313132944510
124Staněk Zdeněk doc. Ing. CSc.131023293399
125Jakob Michal Ing. Ph.D.131363293343
126Neumann Lukáš Ing.131333293310
127Tožička Jan RNDr.131363294430
128Husák Miroslav prof. Ing. CSc.1313432834216
129Bálek Rudolf doc. Ing. CSc.1310232834110
130Sieger Tomáš Mgr.1313332743513
131Žukovec Natalia doc. RNDr. Ph.D.1310132745111
132Černý Petr Ing.131173274578
133Kostlivá Jana Mgr. Ph.D.131333273290
134Butta Mattia Ing. Ph.D.1313832643520
135Chudáček Václav Ing. Ph.D.131333263285
136Kovář Pavel doc. Dr. Ing.131373253267
137Matoušek Kamil Ing. Ph.D.131333243261
138Mlejnek Pavel Ing. Ph.D.131383234359
139Vejražka František prof. Ing. CSc.131373233236
140Sedláček David Ing. Ph.D.131393233241
141Vodrážka Jiří doc. Ing. Ph.D.131323224398
142Křemen Petr Ing. Ph.D.131333213283
143Švanda Milan Ing. Ph.D.131173204436
144Čepek Miroslav Ing. Ph.D.131363203233
145Pačes Pavel Ing. Ph.D.131383193233
146Smutný Vladimír Ing.131333193202
147Demlová Marie prof. RNDr. CSc.1310131833211
148Bartoš Karel Ing.131333183223
149Sýkora Jan prof. Ing. CSc.1313731732315
150Komenda Antonín Ing. Ph.D.131363173333
151Scholtz Vladimír Ing. Ph.D.131023165354
152Hušek Petr doc. Ing. Ph.D.1313531532212
153Tichý Vladimír Mgr. Ph.D.131373153316
154Grill Martin Ing.131363153223
155Průša Daniel RNDr. Ph.D.131333123181
156Bednařík Michal doc. Dr. Ing.1310231031914
157Habala Petr doc. Mgr. Ph.D.13101226332752
158Pospíšil Vladimír Ing.13115219022494
159Novák Lukáš Ing. Ph.D.131322462532
160Hrdlička Jan Ing.131332412453
161Haasz Vladimír prof. Ing. CSc.131382292339
162Bortel Radoslav Ing. Ph.D.131312273367
163Mikulík Andrej Mgr.131332272311
164Roztočil Jaroslav doc. Ing. CSc.131382263305
165Novák Petr Ing. Ph.D.131332252370
166Uller Miroslav Ing.131332252310
167Martinek Pravoslav doc. Ing. CSc.131312242244
168Velebil Jiří doc. RNDr. Ph.D.1310122247322
169Dobeš Josef doc. Ing. CSc.1313722249315
170Hoffmann Karel prof. Ing. CSc.1311722223514
171Šťastný Jakub Ing. Ph.D.131312222363
172Tlustý Josef prof. Ing. CSc.131152213316
173Havelka Daniel Ing.131172212294
174Saska Martin Ing. Dr. rer. nat.131332212214
175Vaněk Ondřej Ing. Ph.D.131362212213
176Hudec Přemysl doc. Ing. CSc.131172203368
177Ctibor Pavel Ing. Ph.D.1311321932512
178Vonásek Vojtěch Ing.131332193287
179Štěpán Petr Mgr. RNDr. Ph.D.131332192201
180Hospodka Jiří doc. Dr. Ing.131312162168
181Reinštein Michal Ing. Ph.D.131332163245
182Oppl Ladislav Ing. Ph.D.131172162191
183Doležel Ivo prof. Ing. CSc.1311521545946
184Huptych Michal Ing. Ph.D.131332153217
185Záhlava Vít Ing. CSc.131342153326
186Vysloužilová Lenka Ing. Ph.D.131332152244
187Havlíček Václav prof. Ing. CSc.131312143297
188Kulhánek Petr prof. RNDr. CSc.131022142177
189Papež Václav doc. Ing. CSc.131132142146
190Drchal Jan Ing. Ph.D.131362142181
191Sojka Michal Ing. Ph.D.131352142161
192Jakovenko Jiří doc. Ing. Ph.D.1313421332511
193Tomek Jiří Ing. Ph.D.1313821242812
194Fliegel Karel Ing. Ph.D.131372122157
195Roháč Jan doc. Ing. Ph.D.131382123197
196Petrucha Vojtěch Ing. Ph.D.131382122164
197Spilka Jiří Ing. Ph.D.131332123133
198Kadera Petr Ing.131332122152
199Novák Jiří doc. Ing. Ph.D.131382122152
200Jelínek Ivan doc. Ing. CSc.131362122170
201Lisý Viliam Mgr. MSc.131362122140
202Fischer Jan doc. Ing. CSc.131382112126
203Váňa Zdeněk Ing.131352114265
204Valouch Viktor prof. Ing. CSc.131152112154
205Havlík Jan Ing. Ph.D.131312112112
206Píša Pavel Ing. Ph.D.131352112122
207Bičák Jan Ing. Ph.D.131312112111
208Malý Ivo Ing. Ph.D.131392112121
209Krautwurmová Hana Ing. CSc.131332112110
210Puričer Pavel Ing.131372112120
211Kučera Jan Ing. Ph.D.131382102114
212Burget Pavel Ing. Ph.D.131352102122
213Míkovec Zdeněk Ing. Ph.D.131392102122
214Stiborek Jan Ing.131362102141
215Šimák Boris prof. Ing. CSc.131322102131
216Havel Petr Ing. Ph.D.13135292106
217Šipoš Martin Ing.13138292155
218Jiříček Ondřej prof. Ing. CSc.13102292103
219Nováková Jana Ing. Ph.D.1313529293
220Švec Jan Ing. Ph.D.13115292153
221Čmolík Ladislav Ing. Ph.D.1313929292
222Radakovič Miloslav Ing.13133293172
223Skalický Petr doc. Ing. CSc.1313729292
224Dolejší Martin Ing.13133292101
225Horčík Zdeněk Ing.1313129291
226Křemen Václav Ing. Ph.D.13133292151
227Kužílek Jakub Ing. Ph.D.1313329291
228Jančošek Michal RNDr.13133292110
229Sloup Jaroslav Ing.1313929290
230Červenka Milan Ing. Ph.D.131022821111
231Kuželka Ondřej Ing. Ph.D.13136282175
232Müller Zdeněk Ing. Ph.D.13115282163
233Benda Petr Ing.13136282110
234Bartáková Zuzana Ing. Ph.D.1310227294
235Rosenkranz Josef doc. Ing. CSc.1310227274
236Kulha Pavel Ing. Ph.D.13134272113
237Wild Jiří Ing.1313327283
238Ulovec Karel Ing. Ph.D.1313727272
239Tyleček Radim Ing.1313327270
240Koníček Petr Dr. Mgr.13102262137
241Lettl Jiří prof. Ing. CSc.13114262103
242Nicolini Paolo Ph.D.13135252107
243Popelka Jan Ing.1313825251
244Kocourek Petr doc. Ing. CSc.1313825250
245Flígl Stanislav Ing. Ph.D.1311424283
246Doležal Jaromír Ing. Ph.D.1313124241
247Kopřiva Štěpán MSc. MSc.1313624240
248Chalupský Jaromír Mgr. Ph.D.131351191562
249Bohata Martin Mgr. Ph.D.131011112195
250Kalousová Anna RNDr.131011111112
251Hazdra Pavel doc. Ing. Ph.D.1311711021216
252Tučková Jana prof. Ing. CSc.13131191104
253Kovářík Oleg Ing.13136192152
254Prajzler Václav Ing. Ph.D.131341811320
255Gerla Václav Ing. Ph.D.13133181153
256Svatoš Jakub Ing.1313817295
257Fexa Pavel Ing.1313817294
258Kvičera Milan Ing. Ph.D.13117172124
259Šubrt Ondřej Ing. Ph.D.1313117174
260Doležal Jaroslav doc. Ing. CSc.1311517170
261Hekrdla Josef Ing. CSc.1310117170
262Lafata Pavel Ing. Ph.D.131321631712
263Jeřábek Vítězslav doc. Ing. CSc.131341611111
264Sedláček Radek Ing. Ph.D.1313816162
265Hrstka Ondřej Ing.1313616161
266Žáčeková Eva Ing.1313515295
267Neruda Marek Ing.13132151103
268Košnar Karel Ing. Ph.D.1313315192
269Richta Karel doc. Ing. CSc.1313615152
270Škoda Pavel Ing.1311715152
271Lucki Michal Ing. Ph.D.1313215161
272Cerman Lukáš Ing. Ph.D.1313315270
273Kraus Stanislav Ing.1313215150
274Olšák Petr RNDr.1310115150
275Zemánek Ivan prof. Ing. CSc.13131142610
276Pribula Ondrej Ing.1313814155
277Boháč Leoš doc. Ing. Ph.D.1313214193
278Vivi Paola Ph.D.1310114173
279Hrad Jaromír Ing. Ph.D.13132142102
280Vostatek Pavel Ing.1313314142
281Zeman Tomáš Ing. Ph.D.13132142102
282Bártík Hynek Ing. Ph.D.1311714181
283Chudoba Jan Ing.1313314141
284Vrbová Barbora Ing. Ph.D.1311714141
285Balík Martin Ing.1313614140
286Honců Jaroslav Ing. CSc.1313514140
287Hradecký Zdeněk Ing. Ph.D.1311714140
288Pravda Ivan Ing. Ph.D.1313214140
289Stříbrský Antonín doc. Ing. CSc.1313514140
290Kortánek Jiří Ing.131021321210
291Nováček Petr Ing.1313813157
292Buryan Petr Ing.1313313135
293Kořínek Tomáš Ing. Ph.D.13117132125
294Šimůnek Michal Ing. Ph.D.1311713294
295Vrba Pavel Ing. Ph.D.1313313144
296Pankrác Vítězslav Ing. CSc.1311713133
297Procházka Radek Ing. Ph.D.1311513243
298Vojtěch Lukáš Ing. Ph.D.1313213163
299Bakštein Eduard Ing.1313313132
300Černý David Ing.1313713142
301Hlaváček Jan Ing. Ph.D.1311513242
302Chomát Miroslav Ing. CSc.1311413132
303Jareš Petr Ing. Ph.D.1313213152
304Pospíšil Ladislav Ing. Ph.D.13132132142
305Žáček Martin Ing. Ph.D.1310213132
306Anderle Milan Ing.1313513161
307Husník Libor Dr. Ing.1313713131
308Matoušek Martin Ing. Ph.D.1313313131
309Bošanský Branislav Mgr.1313613150
310Bureš Miroslav Ing. Ph.D.1313613130
311Genyk-Berezovskyj Marko RNDr.1313313140
312Levora Tomáš Ing.1313813130
313Lustyk Tomáš Ing.1313113130
314Macek Ondřej Ing.1313613130
315Mudroch Martin Ing.1311713170
316Náplava Pavel Ing.1339313140
317Novotný Karel doc. Ing. CSc.1311713170
318Šusta Richard Ing. Ph.D.1313513130
319Vojíř Tomáš Ing.1313313130
320Čapek Miloslav Ing.1311712138
321Formánek Jan Ing.1313412145
322Janíček Vladimír Ing. Ph.D.1313412134
323Sláma Jan Ing.1392312124
324Jícha Otakar Ing.13117122103
325Kocur Zbyněk Ing.1313212153
326Štecha Jan prof. Ing. CSc.1313512123
327Tykalová Tereza Ing.1313112123
328Pokorný Jaroslav prof. RNDr. CSc.1313612122
329Řezáč Martin Ing.1313512122
330Szabóová Andrea Ing. Ph.D.1313612132
331Bílek Jan doc. Ing. CSc.1313512141
332Bouřa Adam Ing. Ph.D.1313412131
333Bušek Karel Ing.1313412121
334Danihelka Jiří Mgr.1313912161
335Dvořák Michal Ing.1313512121
336Eck Vladimír doc. Ing. CSc.1313312121
337Holec Matěj Ing.1313612131
338Malík Ondřej Ing.1313512121
339Mindl Pavel doc. Ing. CSc.1311412121
340Mutafov Petr Ing.1313512131
341Radisavljevič Djordjevič Vladana Ing.1313312131
342Vystrčil Jan Ing.1313912121
343Žáček Jaroslav doc. Ing. CSc.1311312121
344Cetl Tomáš Ing.1311312120
345Davídková Antošová Marcela Ing. CSc.1313212120
346Fabián Vratislav Ing. Ph.D.1310212130
347Janouch Martin Ing.1313312120
348Komárek Martin Ing.1313612120
349Krejčí Jaroslav Ing.1313212120
350Künzel Karel Ing. CSc.1311312120
351Kvasnička Vladislav doc. Ing. CSc.1311512120
352Kyncl Jan doc. Dr.1311512120
353Matějka Štěpán Ing. Ph.D.1313712120
354Uřičář Michal Ing.1313312120
355Eichler Jan Ing.1311711117
356Plocek Jaroslav Ing. CSc.1310211125
357Cikhardt Jakub Ing.1310211184
358Hamouz Pavel Ing.1311711134
359Kreibich Ondřej Ing.1313811114
360Neužil Jan Ing.1313811114
361Bauer Jan Ing.1311411113
362Hapala Michal Ing.1313911113
363Libich Jiří Ing. Ph.D.1311711113
364Litseva Ekaterina Ing.13102112113
365Nová Ivana Ing. Ph.D.1311411113
366Hudec Lukáš Bc.1313711112
367Janoušek Michal Ing.1313411112
368Kraček Jan Ing.1311711112
369Mach Pavel doc. Ing. CSc.1311311112
370Mikeš Jan Ing.1311611112
371Musil Ladislav Ing. Ph.D.1311511112
372Staňková Helisová Kateřina RNDr. Ph.D.1310111112
373Steiner David Ing. Mgr. Ph.D.1313311112
374Šobáň Zbyněk Bc.1313411112
375Bálský Marek Ing.1311511111
376Bayer Rudolf Ing.1339411111
377Brettschneider Zbyněk Ing. Ph.D.1311511121
378Buk Zdeněk Ing. Ph.D.1313611291
379Burša Miroslav Ing. Ph.D.1313311141
380Čepa Lukáš Ing.1313211121
381Dvořák Jan Ing.1313111111
382Fejtová Marcela Ing.1311611121
383Franc Jakub Mgr.1313911111
384Jamriška Ondřej Ing.1313911111
385Klíma Martin Ing. Ph.D.1313911121
386Komanec Matěj Ing. Ph.D.1311711121
387Král Jakub Ing.1313811111
388Kubař Miloslav Ing. Ph.D.1313411111
389Machula Vladimír Ing.1313211111
390Parák Jakub Ing.1313111111
391Sieger Ladislav Ing. CSc.1310211121
392Bäumelt Zdeněk Ing.1313511110
393Berka Roman Ing. Ph.D.1313911120
394Cimbolinec Ivan Ing.1311511110
395Čerňan Martin Ing.1311511110
396Čertický Michal Mgr.1313611110
397Dont Miroslav doc. RNDr. CSc.1310111110
398Ficek Michal Mgr. Ph.D.1313211140
399Hanžl Václav Ing. CSc.1313111110
400Heller Jan Mgr.1313311130
401Janča Radek Ing.1313111110
402Kekrt Daniel Ing.1313711140
403Kobrle Pavel Ing.1311411120
404Koukal Martin Ing.1313211110
405Kunc Ladislav Ing. Ph.D.1313911120
406Malinský Radek Ing.1313611110
407Mannová Božena Ing. Ph.D.1313611110
408Martinec Dan Ing.1313511110
409Molhanec Martin Ing. CSc.1311311120
410Němeček Aleš RNDr.1310111110
411Novotný Michal Ing.1313111110
412Pavelka Jiří prof. Ing. DrSc.1311411120
413Raboch Jiří Ing.1311711260
414Stráník Adam Ing.1313111110
415Šmíd Marek Ing.1313311110
416Štorek Dominik Ing.1313711120
417Večerka Daniel Ing.1313311110
418Verteletskaya Ekaterina Ing.1313211130
419Vyskočil Jiří RNDr. Ph.D.1313311120
420Morávek Ondřej Ing.1311700134
421Šubrt Luděk Ing. Ph.D.1311700144
422Anýž Jiří Ing.1313300122
423Čáp Michal Bc. MSc.1313600112
424Macík Miroslav Ing.1313900112
425Paňko Václav Ing.1313700152
426Hájek Jiří Ing. Ph.D.1313200121
427Hák Roman Ing.1313200111
428Pokorný Martin Ing. Ph.D.1313100121
429Rajnoha Josef Ing. Ph.D.1313100111
430Trávníček Zdeněk Ing.1313900111
431Víšek Lukáš Ing.1311700111
432Vyhnánek Jan Ing.1313800111
433Nahodil Pavel doc. Ing. CSc.13133002100
434Nejepsová Martina Ing.1313100110
435Sakhnov Kirill Ing. Ph.D.1313200110
436Špulák Daniel Ing.1313100110
Za obsah odpovídá: doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc.