Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

TTC MARCONI – Technický specialista

22.09.20 - 27.12.20
TTC MARCONI s.r.o. TTC Marconi je významný hráč na poli telekomunikací nejen v ČR. Chceš zahájit svoji kariéru v české technologické firmě, kde Ti dáme velký prostor pro rozvoj? Tak hledáme právě Tebe! Jako technický specialista můžeš být součástí např. týmu zaměřeného na dispečerské řešení založené na hlasové komunikaci prostřednictvím všech možných hlasových sítí, integrační nadstavba nad systémy fyzické bezpečnosti zajištující vhodné navazující kroky ostrahy či obsluhy ve spojení i s bezpečností kybernetickou, a standardní switching-and-routing či samotná hlasová komunikace.

Kontakt: Mgr. Kristýna Šiková: sikova@ttc.cz, mob. +420 702 298 015. Více info na www.ttc-marconi.cz/kariera.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / vývoj aplikací bezdrátového nabíjení

21.09.20 - 20.12.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

SCHOELLER INSTRUMENTS – Servisní technik laboratorních přístrojů

17.09.20 - 19.12.20
SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. nabízí práci na pozici Servisní technik laboratorních přístrojů. Sídlo firmy: Praha 4 – Kunratice. Vykonávání servisní činnosti po Čechách, občasná nutnost manipulace s přístroji nad 15 kg. Úvazek: HPP. Požadavky: VŠ/SŠ elektro, ŘP, vyhláška 50, kladný vztah k počítačům, hardware a software. Znalost anglického jazyka (absolvování kurzů v angličtině). Platové ohodnocení dohodou. Benefity: Služební auto pro soukromé účely, služební telefon, 5 týdnů dovolené, stravenky.

Kontaktní údaje: mail@schoeller.cz

BTL Medical Technologies – Hardware engineer junior v medicínském vývoji – brigádník

31.08.20 - 30.11.20
BTL Medical Technologies s.r.o. Hledáme nové kolegy, kteří mají srdce bastlíře a chtějí přinášet nové nápady do vývoje přístrojů v medicíně. Baví nás nejnovější technologie a s každým naším produktem posouváme hranice možného. Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě v oblastech kardiologie, fyzioterapie nebo estetické medicíny.

Kontakt: Leona Lacová, lacoval@btlnet.com, +420 770 169 508, www.medictech.com, www.btlnet.com.

Eaton Elektrotechnika s.r.o. – brigádník do oddělení Technické a Projektové podpory

19.08.20 - 21.11.20
Eaton Elektrotechnika s.r.o. – zastoupení významné americké nadnárodní společnosti, výrobce a distributor zařízení pro elektroinstalaci, distribuci, ovládání a řízení kvality elektrické energie hledá studenta/studentku na pozici brigádníka do oddělení Technické a Projektové podpory.

Pražská energetika – Specialista BI

12.08.20 - 17.10.20
Pražská energetika, a. s. Nabízíme příležitost pro absolventy. Staňte se součástí našeho IT a učte se od zkušených kolegů. Staňte se naším PREcizním kolegou a zašlete životopis! Kontakt: Mgr. Michaela Kesanová, 736 521 592, michaela.kesanova@pre.cz.

ÚJV Řež – Elektro medicínský technik – Operátor cyklotronu

11.08.20 - 14.11.20
ÚJV Řež, a. s. Chceš mít práci jako málokdo v České republice? Máš rád moderní technologická zařízení? Chceš přispět k dobré věci? Do našeho týmu hledáme šikovného elektro technika pro práci s urychlovačem částic. Naučíme Tě řídit a servisovat cyklotron. Budeš se podílet na výrobě radiofarmak, která lékařům pomáhají odhalit nádorová onemocnění u pacientů, a tím dávají šanci na jejich vyléčení. Chceš vědět víc? Zeptej se nebo rovnou pošli CV: nabor@ujv.cz.

O našich technologiích: www.ujv.cz/cs/produkty-a-sluzby/radiofarmaka.
Tuto i další pracovní nabídky máme na webu: ujv.jobs.cz.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr pro bezdrátové napájení

06.08.20 - 10.10.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

TTC MARCONI – Vývojář C#, .NET

28.07.20 - 01.11.20
TTC MARCONI s.r.o. Baví Tě C# a .NET? Chceš se stále zlepšovat ve svých znalostech a dovednostech? Přidejte se k nám! Vytváříme produkty, které pomáhají zachraňovat životy, hlídat majetek a zajišťovat bezpečnost. Hledáme zapálené kolegy, kteří budou mít snahu posouvat technologickou úroveň našich produktů zase o kus dál a pracovat na sobě. Jsme stabilní česká společnost vyvíjející originální řešení v oblasti telekomunikací. Těšíme se na Tebe!

Kontakt: Mgr. Kristýna Šiková: sikova@ttc.cz, mob. +420 702 298 015. Více info na www.ttc-marconi.cz/kariera.

AKIRE – Projektant fotovoltaických elektráren pro rezidenční objekty

24.07.20 - 24.10.20
AKIRE s.r.o. Hledáme kolegy na dlouhodobou spolupráci, kteří dokáží projektovat fotovoltaické elektrárny pro RD. Zaškolení zajistíme, jsme start-up zabývající se green technologiemi.

Pro více informací volejte 731 460 588, piště bobrek@akiretherm.com.

PUDIS – Akustik/akustička – měření hluku

22.07.20 - 24.10.20
PUDIS a.s. PUDIS a.s. hledá na hlavní pracovní poměr, případně i úvazek zkrácený, kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/-á bude mít na starosti realizaci akustických – hlukových měření, spočívajících v přípravě a provádění zkoušek v terénu s následnou analýzou a zpracováním dat v kanceláři.

Na Vaše životopisy se těší Ing. Markéta Dib na emailu marketa.dib@pudis.cz.

HeyMate CZ – IT Service and Delivery

20.07.20 - 24.10.20
HeyMate CZ, s.r.o. Staňte se nejnovějším členem našeho dynamického rostoucího týmu! Produktem Hey.Mate je péče o digitální technologie jednotlivců a případně jejich rodin.V roli IT Service & Delivery budete zodpovědni za dodání unikátní služby která přizpůsobuje používání digitálních technologií jedinečnému světu jednotlivce, jeho životnímu stylu, uživatelským návykům, dovednostem, jakož i jeho očekáváním!

Kontaktní e-mail: christian.samii@heymate.cz, tel. č.: +420 603 821 033

BENNING CR – Obchodně technický pracovník / pracovnice odbytu

20.07.20 - 24.10.20
BENNING Chceš být odborníkem na záložní zdroje napájení? Dceřiná společnost významného německého výrobce záložních zdrojů BENNING, hledá do svého týmu komunikativního kolegu/kolegyni na pozici obchodně technický pracovník/pracovnice. Bližší informace v detailu inzerátu.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete strukturovaný životopis na odbyt@benning.cz a další dotazy na tel. čísle +420 326 721 003.

Kassow Robots – Junior Android Developer

29.06.20 - 03.10.20
Kassow Robots ApS Pokud vás zajímá, jak nejmodernější robotické systémy fungují a chcete se stát součástí hi-tech společnosti, máme pro vás skvělou příležitost. Do našeho softwarového teamu v Praze hledáme nové kolegy vývojáře se zájmem o práci v oblasti kolaborativních robotů zaměřenou na rozšiřování middlewaru a vylepšování uživatelských funkcí.

Jestli vás zajímá programování v Javě, Pythonu a být u vývoje komplexního softwaru pro kolaborativní roboty, tato ponuka je právě pro vás.

Společnost Kassow Robots byla založena v Kodani v Dánsku v roce 2014 s cílem vytvořit unikátní a efektivní 7-osé lehké roboty pro průmyslové aplikace.

Kontakt: Martin Straka mst@kassowrobots.com.

TÜV SÜD Czech – Měřicí technik EMC

25.06.20 - 03.10.20
TÜV SÜD Czech s.r.o. Hledáme kolegu či kolegyni pro naši laboratoř v Bezděčíně u Mladé Boleslavi. Jsme společnost, která přes 150 let usiluje o to, aby se náš svět stal bezpečnějším. Více než 24 000 zaměstnanců na téměř 1000 místech v Evropě, Severní a Jižní Americe, na Středním východě a v Asii poskytuje služby napříč celým hodnotovým řetězcem se zaměřením na nezávislé ověřování, testování, certifikace a vzdělávání.

Těšíme se na Váš profesní životopis, který můžete e-mailem zaslat na adresu prace@tuv-sud.cz.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma