Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Colsys – Vývojář React / Vývojář .NET / Vývojář Java

10.02.20 - 31.03.20
Colsys s.r.o. Jsi dobrá programátorka nebo programátor? Je pro tebe React, .NET nebo Java rutina a baví tě? Jsi aktivní, týmový hráč? Učíš se rychle? Pojď k nám do projektu grafické bezpečnostní a integrační platformy. Slouží pro integraci systémů technického střežení objektů. Operátorům dohledových center pomáhá s přehledem zvládat řešení incidentů. Společně s námi pomůžeš mnoha lidem včas odhalit rizika ohrožujících majetek, zdraví anebo životy, účinně zajistit bezpečnostní opatření a minimalizovat negativní důsledky jako jsou zranění, materiální škody nebo nepřiměřený zásah. Pokud máš zájem, pošli nám své CV.

Jsme dynamická ryze česká firma Colsys s.r.o. z Kladna, která má více než 300 zaměstnanců a letos oslaví 30. výročí. Máme významné a zajímavé zákazníky. Jsme producent aplikací pro ochranu životů, zdraví a majetku. Nabízíme pozice React vývojář, .NET vývojář a Java vývojář. Kontakt: kotynek@colsys.cz.

ÚJV Řež – Elektro medicínský technik / Operátor cyklotronu

03.02.20 - 11.04.20
PBRDigital Chceš mít práci jako málokdo v České republice? Máš rád moderní technologická zařízení? Chceš přispět k dobré věci? Do našeho týmu hledáme šikovného elektro technika pro práci s urychlovačem částic. Naučíme Tě řídit a servisovat cyklotron. Budeš se podílet na výrobě radiofarmak, která lékařům pomáhají odhalit nádorová onemocnění u pacientů, a tím dávají šanci na jejich vyléčení. Pokud myslíš, že jsi člověk přesně pro nás, pošli nám svůj životopis. Kontakt: Běla Šimečková, bela.simeckova@ujv.cz. Těšíme se na setkání.

PBRDigital – Junior/Senior VR developer + 3D designer

29.01.20 - 04.04.20
PBRDigital PBRDigital je zaběhnutá digitální agentura se zaměřením na komunikaci pomocí technologie virtuální reality. Tvoříme špičkové a funkční klientské VR aplikace, které mají smysl a jejich přesah oceňují ti největší klienti v česku a zahraničí. Našim posláním je dělat věci úplně jinak, než je dělají ostatní. A jsme v tom dobří! Naše reference mrkni na www.pbrdigital.cz. Oslovila Tě naše nabídka? Pokud ano, pošli životopis na e-mail: nabor@pbrd.cz nebo zavolej na: +420 602 764 642.

SUDOP – Projektant/ka silnoproudé technologie (absolvent)

19.01.20 - 31.03.20
Nabízíme pracovní pozici „Projektant/ka silnoproudé technologie“.
Pracovní náplň:• spolupráce při zpracování energetických výpočtů a jejich rozvoji pro trakční napájecí systémy 25kV AC, 3kV DC; • zpracování projektové dokumentace silnoproudé technologie rozvoden vvn a transformoven vvn/vn, vn/nn, napájecích a spínacích stanic 25kV 50Hz a 3kV DC, napájecích systémů 22kV a 6kV 50Hz; • spolupráce na řešení výpočtů pro dimenzování navrhovaných elektrických zařízení.

Etnetera – Linux administrátor

08.01.20 - 14.03.20
Etnetera a.s. Jsme Etnetera. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme komunikační a obchodní platformy, třeba klientské portály, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace. Do týmu hledáme šikovného Linux administrátora, který se nezalekne provozu internetových prezentací našich velkých klientů. Zaujali jsme tě? Ozvi se nám na vitej@etnetera.cz. Těšíme se!

technik/mechatronik vývoje robotů

06.01.20 - 20.02.20
Špičkové robotické pracoviště na katedře kybernetiky, které se úspěšně účastní mezinárodního výzkumu, projektů i soutěží (např. DARPA Subterranean challenge), hledá kvalifikovaného uchazeče v oblasti robotiky a mechatroniky. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svoji přihlášku spolu se strukturovaným životopisem s přehledem dosavadní praxe na e-mailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

STMicroelectronics – Trainee / elektronická laboratoř pro automotive aplikace

06.01.20 - 14.03.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Chcete využít svoje znalosti v praxi? Hledáte práci při studiu? Firma STMicroelectronics nabízí studentům ČVUT možnost práce v elektronické laboratoři pro automotive aplikace. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / elektronická laboratoř pro výkonové aplikace

06.01.20 - 14.03.20
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Chcete využít svoje znalosti v praxi? Hledáte práci při studiu? Firma STMicroelectronics nabízí studentům ČVUT možnost práce v elektronické laboratoři pro výkonové aplikace. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Elektroline – Projektant

27.12.19 - 07.03.20
Elektroline a.s. Do našeho týmu Projektantů hledáme nové kolegy nebo kolegyně, kteří mají tah na branku a zájem o obor. Práce je vhodná i při studiu. Kontaktujte nás: Lenka Hrušková, kariera@elektroline.cz, telefon 606 449 285. Více na www.elektroline.cz.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma