Fakulta elektrotechnická

České vysoké učení technické v Praze

ČVUT v Praze

Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Nabídka Platnost

Ekotechnik Czech - Elektrotechnik, projektant

05.12.17 - 03.02.18
Solar Kit Společnost Ekotechnik Czech se zabývá projektováním a výstavbou fotovoltaických elektráren na klíč po celé ČR. Na pozici Elektrotechnik/Projektant hledáme mladého člověka, co se nebojí pracovat. Tvým úkolem bude projektování dokumentací pro potřeby distribučních společností a dotačního programu Nová zelená úsporám, technické řešení pro nové i stávající klienty a komunikace se zákazníky. Nástupní plat 30.000,- Kč.

PROGRAMÁTOR

05.12.17 - 03.02.18
CAD-PRO Česká projekční firma CAD-PRO s.r.o., která spolupracuje na velkých projektech realizovaných po celém světě, hledá do svého mezinárodního teamu programátora pro úpravu a vytváření skriptů pro 3D projekční systémy, automatizaci opakovaných úloh v projekci i administrativě a úpravy SW pro zpracování a zobrazování dat z laserového skenování.

Světelný technik – návrhy řídicích systémů

01.12.17 - 30.01.18
Luxplan Projekčně-dodavatelská firma Luxplan s.r.o. hledá do svého pražského týmu světelného technika se zaměřením na návrhy a nastavování řídicích systémů. Práce na HPP nebo na dohodu.

ComAp — Designer bi-fuel kitů

30.11.17 - 14.01.18
Na základě požadavků od zákazníků, kolegů a dalších dodavatelů budeš tvořit projektovou dokumentaci bi-fuel kitů v systému Eplan. Zároveň budeš pracovat s již stávající dokumentací a upravovat jí dle daných specifikací.

Junior Sales Manager - IVService, PRAHA

23.11.17 - 07.01.18
Obchodní společnost hledá do týmu kolegu na pozici Junior Sales Manager. Jsme distributorem měřicích a testovacích přístrojů a systémů pro průmysl, výzkum a telekomunikace v regionu střední Evropy.

OU ANALYSE project

22.11.17 - 06.01.18
KMi The aim of the OU ANALYSE project (http://analyse.kmi.open.ac.uk) is to increase the retention rate at the Open University and at the same time to improve the quality of education. We are looking for a Research Assistant or a Research Associate (depending on qualification) to work on this project. For more information about the position, please contact zdenek.zdrahal@open.ac.uk.

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ ZKUŠEBNÍ LABORATOŘE – PRAHA

09.11.17 - 08.01.18
EKOLA Baví Vás práce s nejnovějším technickým vybavením, zajímá Vás fyzika v praxi? Chcete aktivně rozvíjet své znalosti a dosavadní zkušenosti z oblasti elektrotechniky a multimédií?

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ AKUSTIKY - PRAHA

09.11.17 - 08.01.18
EKOLA Baví Vás počítačové modelování v nejmodernějších softwarech? Chcete se aktivně podílet na rozvoji území? Chcete rozvíjet své znalosti a dosavadní zkušenosti z oblasti akustiky a multimédií?

AV MEDIA - Audio-Video specialista

07.11.17 - 06.01.18
AV MEDIA AV MEDIA, a.s. - přední česká společnost v oblasti audiovizuální techniky hledá k dlouhodobé spolupráci specialisty pro práci s audio-video technikou na konferencích, koncertech, společenských akcích.

Junior analytik GDPR

07.11.17 - 22.12.17
OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST, a.s. OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST, a.s., výrazně rozšiřuje tým spolupracovníků v souvislosti s výrazným nárůstem počtu klientů v oblasti GDPR (General Data Protection Regulation). · Odměna ve výši 300 Kč/hodina. Nabízíme práci až 100% na dálku s možností dlouhodobé spolupráce. · Hlavním úkolem Analytika bude vyhodnocení poskytnutých dat o zpracování osobních údajů a jejich zabezpečení dle zadaných parametrů. · Poskytujeme kvalitní úvodní zaškolení a hradíme veškeré náklady.

IT Solution Architect - junior

07.11.17 - 06.01.18
SAZKA Sazka v roce 2017 vstoupila do digitální éry a s rozjezdem nové platformy rozšiřujeme týmy primárně v IT. Hledáme nadšené profíky, kteří se nebojí být průkopníky a práce je baví. Chceš mít možnost spolupracovat se seniorním architektem na tvorbě IT architektury v Sazce? Pošli nám svůj životopis.

BI specialista – šance pro absolventy

07.11.17 - 06.01.18
SAZKA Chcete dostat šanci vyzkoušet si a naučit se s moderními technologiemi pro zpracování velkých dat jako je Hadoop, data factory, data lakes a mnoho dalších. Připoj se k nám a pojď s námi plnit sny!

Projektant silnoproudu

06.11.17 - 21.12.17
Projekční kancelář se sídlem v Praze, zabývající se komplexním navrhováním elektrorozvodů pro občanskou a komerční vybavenost, hledá zájemce o práci v oblasti projektování silnoproudých rozvodů k dlouhodobé spolupráci.

ČEZ – Správce SAP

26.10.17 - 31.12.17
ČEZ Budete:• spravovat aplikační infrastrukturu systémů SAP (Báze SAP) včetně jejich databází,
• zabezpečovat maximální možnou funkčnost, dostupnost, efektivnost a provozní bezpečnost svěřených systémů a komponent atd. (více v inzerátu).
Lokalita: Děčín, Hradec Králové, Plzeň.
V případě zájmu pošlete svůj životopis na email michaela.spiklova@cez.cz.

BBT - Materials Processing s.r.o.

18.10.17 - 31.12.17
BBT
malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky ve Zdibech – Přemyšlení (severní okraj Prahy, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro vývoj, výzkum a další zpracování světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích. Kontakt: info@calomel.cz

Projektant nadzemních el. vedení VVN a ZVN (práce pro absolventy nebo i brigáda)

17.10.17 - 16.12.17
TRANSENERGYProjektant bude součástí týmu zabývajícího se projektováním nadzemních elektrických vedení VVN a ZVN pro přenosovou a distribuční soustavu v ČR. Projektant bude samostatně řešit dílčí části projektové dokumentace (technické výkresy v AutoCADu, technické zprávy ve WORDu, tabulky v EXCELu), dále bude komunikovat se zákazníkem i např. s dotčenými orgány a organizacemi nebo se zhotovitelem v rámci autorského dozoru. Bude se účastnit konzultací a kontrolních dní, provádět pochůzky v terénu, řešit problémy vzniklé při realizaci. Z počátku se předpokládá, že projektantovi budou přidělovány spíše dílčí úkoly. Po zapracování a získání zkušeností bude řídit a vypracovávat své vlastní projekty od fáze návrhu až po dozor při realizaci. Hledáme 1 až 2 projektanty s technickým uvažováním a chutí projektovat. Rádi Vás všemu naučíme a budeme rádi, když nepůjde pouze o krátkodobou brigádu při škole, ale zůstanete u nás na HPP. Těší se na Vás přátelský kolektiv a neformální pracovní prostředí.

EP Commodities, a.s. – Real Time Asset Portfolio Specialist

16.10.17 - 31.12.17
EPC
Do you speak fluent English and German? Are you not afraid to be responsible for 10% of German electricity production? Then join us! We are looking for bright individuals who would like to make a career in energy trading sector!

STAND BY hledá elektroprojektanta

13.10.17 - 12.12.17
STAND_BYStavební firma se zaměřením na telekomunikace hledá mladé šikovné lidi na pozici elektroprojektanta. Projektování v oblasti silnoproudu a slaboproudu. Požadujeme zkušenosti s projektováním v AutoCad. Nabízíme práci na HPP či DPP. Životopisy zasílejte na adela.kivisilta@standby.cz.

mdexx – výzkumný a vývojový pracovník

11.10.17 - 31.12.17
MDEXXSpolečnost mdexx Magnetronic Devices vyvíjí a vyrábí transformátory, napájecí zdroje, tlumivky, filtry, dále axiální a radiální ventilátory - buď katalogové produkty, nebo v provedení podle požadavků zákazníků. Máme zkušenosti, vysoce kvalifikované pracovníky i nejmodernější měřicí a zkušební zařízení, které zaručují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. Vyrábíme v Německu a v České republice za použití sofistikovaných systémů managementu kvality a environmentálního managementu. Naše výrobky jsou k dispozici ve více než 190 zemích celého světa. Hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici výzkumného a vývojového pracovníka.

LAIC - Programátor, C/C++/Java, Python

18.09.17 - 30.06.18
LAIC Mezinárodní IT firma, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora, vývojáře. Více informací můžete nalézt zde... www.laicatc.com

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma