Fakulta elektrotechnická

České vysoké učení technické v Praze

ČVUT v Praze

Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Nabídka Platnost

NOVÁ PRACOVNÍ POZICE – PATENT RESEARCH SPECIALIST

15.02.18 - 16.04.18
Patentová kancelář přijme absolventa/absolventku, nebo studenta/studentku VŠ technického zaměření na pozici PATENT RESEARCH SPECIALIST.

Embedded C/C++ Engineer

15.02.18 - 01.04.18
ComAp je česká firma založená v roce 1991. V současné době patříme mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů používaných v průmyslových odvětvích a energetice.

Technical Support Engineer - Power Generation

15.02.18 - 01.04.18
ComAp je česká firma založená v roce 1991. V současné době patříme mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů používaných v průmyslových odvětvích a energetice. Do našeho týmu v Praze hledáme mladé technické nadšence, které láká komunikovat se zákazníky a také za nimi cestovat do nejrůznějších koutů světa.

Úprava webových stránek v programu MODX

14.02.18 - 31.03.18
Flexjobs Umíš s MODX? Baví tě dodávat webu “šťávu”? Chceš pomoct sympatickým a nadšeným mámám na rodičovské? Ano? Pak nám napiš na ilona.mala@flexjobs.cz a čeká tě prima brigáda za odměnu, kterou si dohodneme.

Volná pracovní pozice: VÝVOJÁŘ

09.02.18 - 10.04.18
Kodys Máte zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET C# a Android? Máte zájem využívat nejmodernější technologie? Pak jste na správné adrese a my hledáme do svého týmu právě Vás!

Junior Analytik GDPR

06.02.18 - 23.03.18
PRŮBĚŽNÝ NÁBOR k pokrytí celé ČR! OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST, a.s., výrazně rozšiřuje tým spolupracovníků v souvislosti s výrazným nárůstem počtu klientů v oblasti GDPR (General Data Protection Regulation). Odměna ve výši 300 Kč/hodina. Nabízíme práci až 100% na dálku s možností dlouhodobé spolupráce. Hlavním úkolem Analytika bude vyhodnocení poskytnutých dat o zpracování osobních údajů a jejich zabezpečení dle zadaných parametrů. Poskytujeme kvalitní úvodní zaškolení a hradíme veškeré náklady.

Android vývojář (Kotlin/Java)

23.01.18 - 24.03.18
Do čerstvě otevřené pražské pobočky Nodes hledáme Android vývojáře (a i jiné developery). Jsme Dánská společnost s více než 75 zaměstnanci v pobočkách v Kodani, Londýně, Amsterdamu a nově i Praze! Zakládáme si na kvalitním designu a kódu (a nejsou to jen plané řeči), protože pracujeme na aplikacích pro významné klienty po celé Evropě, ať už jsou to banky či startupy a jsme přední Evropskou digitální agenturou.

Frontend vývojář (JS, HTML, CSS)

23.01.18 - 24.03.18
Do čerstvě otevřené pražské pobočky Nodes hledáme Frontend vývojáře (a i jiné developery). Jsme Dánská společnost s více než 75 zaměstnanci v pobočkách v Kodani, Londýně, Amsterdamu a nově i Praze! Zakládáme si na kvalitním designu a kódu (a nejsou to jen plané řeči), protože pracujeme na aplikacích pro významné klienty po celé Evropě, ať už jsou to banky či startupy a jsme přední Evropskou digitální agenturou.

ELECTRICAL ENGINEER – OPRA GAS TURBINES

22.01.18 - 23.03.18
OPRA OPRA Turbines develops and manufactures advanced, clean, low emission gas turbines generating sets based on proprietary technology. We search for a highly-motivated candidate willing to accept work abroad in international team, heaving hands-on approach and appropriate background. This is unique opportunity to start your career, do not hesitate to contact us!

Technical Support Engineer - Power Generation

16.01.18 - 16.03.18
ComAp je česká firma založená v roce 1991. V současné době patříme mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů používaných v průmyslových odvětvích a energetice. Do našeho týmu v Praze hledáme mladé technické nadšence, které láká komunikovat se zákazníky a také za nimi cestovat do nejrůznějších koutů světa.

Projektant designer (bi-fuel systémů) - part-time

16.01.18 - 16.03.18
ComAp je česká firma založená v roce 1991. V současné době patříme mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů používaných v průmyslových odvětvích a energetice. Do našeho týmu hledáme nového kolegu na částečný úvazek (s možností dlouhodobé spolupráce). Bi-fuel představuje řešení, kdy motor běží na plyn namísto nafty a tím šetří peníze i životní prostředí.

EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER and ELECTRONIC HARDWARE DESIGNER WANTED!

16.01.18 - 02.03.18
Our client global engineering, development and environmental consultancy is looking for new addition to join their Hybrid and Electric Vehicle Division and work on projects mainly in automotive and transport industries.

Technik - konstruktér

16.01.18 - 02.03.18
Společnost Wiretech s.r.o., přední dodavatel technologií pro zpracování vodičů a ultrazvukových technologií, hledá spolupracovníka, který bude mít na starosti instalaci a servis dodaných zařízení a bude s podílet na konstrukčních pracích pro vlastní vývoj firmy.

Vývojář HW elektronických zařízení

14.01.18 - 28.02.18
Společnost ELVAC a.s. hledá pracovníka pro vývoj HW elektronických zařízení. Vyvíjíme především zařízení pro měření, řízení a přenos dat v oblasti distribuce elektrické energie a další průmyslová zařízení. Firma disponuje vlastní laboratoří s moderními přístroji pro měření elektrických veličin, testování EMC, EMI a elektrické bezpečnosti výrobků. Dále jsou k dispozici zařízení pro klimatické testy a základní mechanické zkoušky vyvíjených zařízení.

Zkušební a laboratorní technik (Test inženýr)

14.01.18 - 28.02.18
Společnost ELVAC a.s. hledá pracovníka pro testování a podporu výroby elektronických zařízení. Vyvíjíme především zařízení pro měření, řízení a přenos dat v oblasti distribuce elektrické energie a další průmyslová zařízení. Firma disponuje vlastní laboratoří s moderními přístroji pro měření elektrických veličin, testování EMC, EMI a elektrické bezpečnosti výrobků. Dále jsou k dispozici zařízení pro klimatické testy a základní mechanické zkoušky vyvíjených zařízení.

SOFTWARE DEVELOPMENT ENGINEER for APPLE

08.01.18 - 09.03.18
Apple Be part of an engineering team that designs and develops software for sensors and displays. Bring your contribution to customer facing features such as Auto-brightness, Night Shift, True Tone Display, both in terms of customer experience and power consumption. Work with cross functional teams to design new sensors and the features they enable.

Programátor C#, .NET pro Industry 4.0

03.01.18 - 04.03.18
Siemens Podílejte se přímo na 4 průmyslové revoluci Industry 4.0. Vývoj webových aplikací pro sběr a analýzu dat z výrobních strojů.

Programátor PLC pro Industry 4.0

03.01.18 - 04.03.18
Siemens Ovládněte nejrozšířenější průmyslové řídicí systémy na světě – Systémy Simatic PLC a Sinumerik. Vše Vás naučíme a ukážeme.

LAIC - Programátor, C/C++/Java, Python

18.09.17 - 30.06.18
LAIC Mezinárodní IT firma, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora, vývojáře. Více informací můžete nalézt zde... www.laicatc.com

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma