Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Wikov Industry a.s.

22.06.18 - 31.08.18
Pro naše společnosti v Praze, Plzni, Hronově hledáme vhodné kandidáty na pozice: Elektroinženýr/Elektrokonstruktér pohonů, Elektroinženýr/Elektrokonstruktér Condition Monitoring System a Programátor měřicích systémů a HMI. Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svoje CV na email: mrosko@wikov.com.

ČVUT Drone Academy

20.06.18 - 26.06.18
Intenzivní kurz pilotáže dronů ČVUT Drone Academy zve srdečně všechny studenty ČVUT na intenzivní kurz pilotáže dronů, který proběhne 27.6.2018 od 14:00 do 19:00 v T2:H1-34 (Flight Indoor Arena). Kurz bude probíhat pod dohledem zkušeného instruktora Ing. Ladislava Kellera. Létání s drony budeme trénovat na sérii překážek/sestav, které mají postupně rostoucí složitost. Na závěr pak máme připravenu finální soutěž v pilotáži s hodnotnými cenami a „prestiží“J. Finální závod se bude konat ke konci kurzu, předpokládáme od 18-19. Bude se jednat o předem připravenou trať, která vyzkouší to, co jste se naučili. Vítězem se stane ten, kdo ji zalétne v nejkratším čase. V případě vašeho zájmu se, prosím, zaregistrujte do 25.6. 2018.

MÁŠ CHUŤ SE ZAPOJIT DO VÝVOJE A VÝROBY TRANSFORMÁTORŮ?

31.05.18 - 15.07.18
Do nově vzniklé navijárny kousek od Prahy hledáme absolventa a nadšence do elektroniky, kterého všechno potřebné naučíme. Časem můžeš proniknout i do samotné výroby komplexních elektronických přístrojů pro medicínu, které jsou naším hlavním produktem a které si také sami vyvíjíme a vyrábíme. Nabízíme Ti práci na plný úvazek, zaškolení, zajímavé finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu a další firemní benefity.

Software developer - Tender systems s.r.o.

31.05.18 - 30.07.18
Tender Systems Co vás čeká
Náplň práce je tvořena vývojem uživatelského rozhraní pro systémy na platformě Java EE a Angular.

Požadujeme:
SŠ/VŠ (vhodné i pro absolventy), základní orientaci v technologiích pro vývoj internetových aplikací, ochota učit se novým věcem, znalost Javy nebo Angularu výhodou

Nabízíme:
HPP, flexibilní pracovní dobu, dobré ohodnocení, práci v mladém kolektivu pohodových lidí a možnost osobního rozvoje, účast na zajímavých projektech realizovaných zejména pro státní správu, práci i pro čerstvé absolventy nebo studenty. Nástup ihned či dle dohody.

Kdo jsme?
Jsme menší česká firma s více jak 15ti letou tradicí sídlící v Praze 6 - Střešovicích, zabývající se vývojem a provozováním on-line aplikací, zejména pro podporu nákupu a procesů státní správy i soukromého sektoru.

Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svoje CV na email: info@tendersystems.cz.

Kraj Vysočina, odbor informatiky, správa aplikačního vybavení

28.05.18 - 12.07.18
Máte zájem o získání jedinečných zkušeností na poli IT v organizaci se širokou škálou činností, kde jsou informační technologie jednou z rozvojových priorit, o zajištění neustálé podpory Vašeho odborného růstu, práci v příjemném kolektivu, stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní a trvalou zaměstnaneckou péči spojenou s bohatým benefitním programem? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla se správou aplikačního vybavení Krajského úřadu Kraje Vysočina. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v termínu do 8. 6. 2018 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz

Kraj Vysočina, odbor informatiky, správa sítí

28.05.18 - 12.07.18
Máte zájem o získání jedinečných zkušeností na poli IT v organizaci se širokou škálou činností, kde jsou informační technologie jednou z rozvojových priorit, o zajištění neustálé podpory Vašeho odborného růstu, práci v příjemném kolektivu, stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní a trvalou zaměstnaneckou péči spojenou s bohatým benefitním programem? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla se správou sítí a dalšího IT vybavení Krajského úřadu Kraje Vysočina. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v termínu do 8. 6. 2018 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz

Kraj Vysočina, odbor informatiky, správy databází a aplikací

28.05.18 - 12.07.18
Máte zájem o získání jedinečných zkušeností na poli IT v organizaci se širokou škálou činností, kde jsou informační technologie jednou z rozvojových priorit, o zajištění neustálé podpory Vašeho odborného růstu, práci v příjemném kolektivu, stabilní zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní a trvalou zaměstnaneckou péči spojenou s bohatým benefitním programem? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu, která by nám pomohla se správou databází a aplikací, s realizací projektů na národní i mezinárodní úrovni, s šířením a uplatňováním dobré praxe jako leadera v oblasti rozvoje informačních technologií nejen ve veřejné správě. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v termínu do 8. 6. 2018 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz

Vývojář vizualizačního systému , programátor průmyslových řídících systémů.

22.05.18 - 21.07.18
SKLOSTROJ Sklostroj Turnov CZ, s.r.o. je ryze česká strojírenská firma s mezinárodní působností, která se primárně specializuje na dodávku investičních celků, linek, strojů a zařízení pro výrobu obalového skla. Patříme mezi nejvýznamnější světové dodavatele, produkce naší společnosti směřuje z 98% na export.
Hledáme absolventy a nabízíme perspektivní zaměstnání v mladém přátelském kolektivu s možností profesního růstu na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned.
Přijď obohatit náš tým vývoje svými znalostmi a novým přístupem. Kontaktujte nás na tel: +420 734 206 001, sklostroj@sklostroj.cz

Programátor C# (.NET) pro vývoj 3D CAD softwaru

22.05.18 - 06.07.18
Zabýváme se vývojem aplikačního softwaru pro urychlení projekčních procesů a snížení nákladů v oblasti inženýringu. Vyvíjíme software pro elektrotechniku, mechatroniku, fluidní technologie a technologie měření a regulace.
. Hledáme kolegy do vývojářského týmu EPLAN Harness proD se zkušenostmi s vývojem v C# nebo C++. Studentům take rádi nabídneme možnost pracovat na poloviční úvazek nebo na dobu určitou přes letní prázdniny.

PROGRAMÁTOR JAVA / software inženýr - absolventi a studenti před dokončením FEL

16.05.18 - 30.06.18
Jsme česká společnost LightComp v.o.s. složená z absolventů FEL ČVUT, která se dlouhodobě věnuje tvorbě software. Zaměřujeme se na správu dokumentů, tvorbu informačních systémů nebo jejich částí. Krom vlastní tvorby realizujeme i konzultační činnost k tvorbě software. Nyní hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr pro účast na našich rozvíjejících se projektech. Nabízíme možnost práce na některé z našich poboček: v Teplicích nebo Praze. Našim hlavním programátorským jazykem je Java. Zaměřujeme se na serverové komponenty a software s rozsáhlejší aplikační logikou. V případě zájmu o pozici prosím pošlete CV a kontaktní údaje. Kontaktní osoba: Tomáš Pytelka, tomas.pytelka@lightcomp.cz, tel: 777 850 135, LightComp v.o.s.

Vývojář FW (FW&HW)

16.05.18 - 30.09.18
Green Center Jsme ryze česká firma, která ti kromě práce v týmu softwarových a firmwarových vývojářů nabízí i spolupráci s kolegy z vývoje HW, případně výroby, obchodu a servisních služeb
Vyvíjíme a vyrábíme vlastní řešení v oblasti parkovacích systémů. Podporujeme chuť se samostatně vzdělávat a navštěvovat různé kurzy, takže budeš mít k dispozici nejnovější informace a nástroje.
Práce ve vývojovém týmu je díky řadě projektů velmi různorodá a nemusíš zůstat jen u počítače. Daří se nám stále více i na zahraničních trzích, takže se pro tebe otvírají možnosti poznat pracovně různé kouty světa. Nutit tě do toho ale nebudeme, pracovat budeš moct klidně i z domova.
Chceme udávat trend v parkovacích systémech a proto pracujeme na projektech infrastruktury pro Smart parking a E-mobilitu. S námi výsledky svojí práce uvidíš v každodenním životě. Budeš na ni moct ukázat a říct "to jsem vyvíjel já". S námi budeš budovat českou firmu, která má světu co nabídnout.
Pokud tě práce s námi zajímá, tak nám pošli mail.

Vývojář pro tvorbu CIMCO modulů, t-cimco.cz

16.05.18 - 15.07.18
t-cimco.cz Hledáš práci, kde i ty máš zásadní podíl na výsledku?
Jsi samostatný/samostatná?
Chceš svoji práci rozdělit na práci z domu a práci v kanceláři?
Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu realizujícího technický vývoj pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů! www.t-support.cz/hledase.

Aplikační technik pro DNC, MDC, t-cimco.cz

16.05.18 - 15.07.18
t-cimco.cz Hledáš práci, kde i ty máš zásadní podíl na výsledku?
Jsi samostatný/samostatná?
Nechceš jen sedět v kanceláři nebo doma?
Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu realizujícího zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů! www.t-support.cz/hledase.

FPGA/VHDL designér

16.05.18 - 15.07.18
Workswell Společnost Workswell s.r.o., která se zabývá problematikou vývoje termokamer a kamerových systémů, hledá pro své vývojové centrum na Praze 6 studenta/absolventa pro obsazení pozice FPGA/VHDL designér. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků, studenty doktorského studia i absolventy FEL ČVUT. Vedle znalosti problematiky VHDL a FPGA vyžaduje pracovní pozice znalost základních principů návrh elektronických přístrojů a zařízení, orientaci v součástkové základně. Nový kolega na této pozici se bude podílet na vývoji čtvrté generace našich termovizních produktů pro drony/UAV prostředky nebo pro bezpečnostní aplikace.

HW designér, vývoj elektroniky

16.05.18 - 15.07.18
Workswell Společnost Workswell s.r.o., která se zabývá problematikou vývoje termokamer a kamerových systémů, hledá pro své vývojové centrum na Praze 6 studenta/absolventa pro obsazení pozice HW designer, vývojář elektroniky. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků, studenty doktorského studia i absolventy FEL ČVUT. Pracovní pozice vyžaduje především znalosti problematiky návrhu elektronických zapojení a DPS, orientaci v součástkové základně a alespoň základní znalosti v oblasti mikroprocesorové techniky. Nový kolega na této pozici bude pracovat pod vedením zkušenějších vývojářů a bude se podílet na vývoji čtvrté generace našich termovizních produktů pro drony/UAV prostředky nebo pro bezpečnostní aplikace.

Technik, elektrotechnik

15.05.18 - 29.06.18
Pohybuješ se v oboru elektrotechniky, energetiky či telekomunikací?
Láká tě práce v mladém přátelském kolektivu?
Chtěl bych získat praxi v oboru?
Pak hledáme právě Tebe!

PROJEKTANT ELEKTRO – silnoproud

03.05.18 - 02.07.18
ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. – dodavatel Pražské energetiky
Uplatnění na plný pracovní úvazek, není nutné VŠ vzdělání, ale zájem učit se novým věcem.

Nabídka spolupráce pro studenty a absolventy FEL

02.05.18 - 01.07.18
lSTRABAG STRABAG Rail a.s. je přední stavební společností v působností zejména na území České a Slovenské republiky, s přesahem do dalších evropských zemí. V rámci naší činnosti se zabýváme realizací všech typů staveb. Nosným výrobním programem, ve kterém se řadíme mezi technologicky nejvyspělejší společnosti, jsou pak zejména stavby kolejových drah. V oboru elektro především realizace kolejových a tramvajových drah a trolejbusové sítě. Intenzivně rozvíjíme naše aktivity v oblasti ekologických staveb, vodohospodářských staveb, inženýrských sítí a pozemních a průmyslových objektů.

Systémový specialista dálkových odečtů

25.04.18 - 25.06.18
IoT Water Zajímá Tě svět IoT? Máš rád nové technologie a inovativní služby? Chceš přímo komunikovat s vývojáři, a být tak u vyvíjení aplikací? Pak tu jsi správně! V současné době hledáme posilu do našeho týmu na pozici Systémový specialista/inženýr dálkových odečtů…

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející česká firma zabývající se dálkovým odečtem (přes IoT sítě) spotřeby vody. Čeká na Tebe hodně zajímavá práce a skvělý kolektiv. Více informací nalezneš na www.iot-water.cz.

SOFTWARE ENGINEER/PROGRAMÁTOR C++

21.04.18 - 20.07.18
Scia Chceš se podílet na vývoji špičkového produktu pro inženýrské výpočty ve stavebnictví?
Je tvým oblíbeným programovacím jazykem C++?
U nás najdeš hodně zajímavou práci a ještě k tomu výborný kolektiv, slušné zacházení ze strany vedení, profesionální vedení projektů, čas na vlastní projekty, vzdělávání nejen externí, ale i interní mezi kolegy. Dbáme na to, aby se mladí kolegové učili od zkušenějších.

LAIC - Programátor, C/C++/Java, Python

18.09.17 - 30.06.18
LAIC Mezinárodní IT firma, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora, vývojáře. Více informací můžete nalézt zde... www.laicatc.com

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma