Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Uni-Export Instruments – Prodejce a technik analytických přístrojů

18.04.19 - 08.06.19
Uni-Export Instruments, s.r.o. Jsme dodavatelé měřicích a analytických přístrojů a hledáme technika pro marketing, prodej a servis na území České Republiky a Slovenska. Jedná se o přístroje hlavně pro fyzikální charakterizace částic a povrchů (www.uniexport.co.cz) a zákazníky jsou akademické instituce i výzkum nebo kontrola kvality výrobních podniků. Hledáme člověka pro prodej a servis přístrojů a zákaznickou podporu. Požadujeme znalost českého a anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, komunikační schopnosti. Možnost jak plného úvazku, tak i částečného úvazku dle dohody s perspektivou rozšíření na plný úvazek. Kontakt: Ing. Marek Černík, mc@uniexport.co.cz, mobil 724 006 543.

ETZPOWER – Projektant – pracovník technické přípravy výroby

18.04.19 - 08.06.19
ETZPOWER, s.r.o. Společnost ETZPOWER, s.r.o. působí na trhu s elektrotechnickými výrobky od roku 2008. S počtem do třiceti zaměstnanců se řadí mezi středně velké firmy. Zabýváme se projektováním, výrobou a prodejem rozváděčů NN pro nejrůznější použití. Do našeho zkušeného týmu hledáme projektanta – pracovníka technické přípravy výroby, který má elektrotechnické vzdělání (práce je vhodná i pro studenty FEL ČVUT), je pracovitý, zodpovědný, samostatný, má zájem o profesní rozvoj, má tvůrčí přístup k práci, má uživatelskou znalost MS Excel, MS Word, MS Outlook, zná alespoň základy práce v SW CAD. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím výkonného ředitele společnosti Ing. Zdeňka Vránu, zdenek.vrana@etzpower.cz, telef. číslo: 725 777 811. Dohodneme termín nezávazné schůzky, kde projednáme vše potřebné. Uvítáme zaslání CV.

ANDRITZ HYDRO – Monitoring & Diagnosis Automation Engineer

11.04.19 - 22.06.19
Andritz_Logo.jpg ANDRITZ HYDRO je globálním dodavatelem elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jedním ze světových lídrů v oblasti hydroenergetiky. Pro pracoviště v Praze hledáme kolegu na pozici systémový inženýr se zaměřením na monitorovací a diagnostické systémy vodních elektráren. Nabízíme zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti, po zaškolení předpokládáme samostatné řešení návrhu, parametrizace a zprovoznění diagnostických systémů. Komunikativní znalost AJ a ochota cestovat jsou nutností (realizace projektů v zahraniční), dalším předpokladem je odpovídající VŠ vzdělání v oboru automatizace, měření nebo energetiky. Pro více informací nás kontaktujte na: miroslav.kubin@andritz.com.

ANDRITZ HYDRO – Programátor C++

11.04.19 - 22.06.19
Andritz_Logo.jpg ANDRITZ HYDRO je globálním dodavatelem elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jedním ze světových lídrů v oblasti hydroenergetiky. Pro pracoviště v Praze hledáme programátora v jazyce C++, vývojáře produktů SCADA / HMI pro řízení technologických procesů v energetice. Nabízíme zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti. Předpokládáme komunikativní znalost AJ (případně NJ) a odpovídající VŠ/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy. Pro více informací nás kontaktujte na: pavel.charvat@andritz.com.

Administrativní pracovník/pracovnice - FEL ČVUT

09.04.19 - 24.05.19
Katedra kybernetiky FEL ČVUT hledá administrativního pracovníka/pracovnici pro agendu nákupů a pracovních cest. Katedra kybernetiky https://cyber.felk.cvut.cz/ je jedním z největších vědeckovýzkumných pracovišť FEL ČVUT. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svoji přihlášku spolu se strukturovaným životopisem s přehledem dosavadní praxe na e-mailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz

Workshop IT 4x jinak

04.04.19 - 30.06.19
EY Na workshop IT 4x jinak tě nemůže pozvat nikdo jiný, než naše virtuální kolegyně Sandra. Přijď se podívat do kuchyně nastupující generace IT consultantů – jeden reálný příběh, čtyři týmy a čtyři různé pohledy. Přihlas se na: bit.ly/IT_4xjinak

Provozní inženýr/ka – pracoviště Kladno

22.03.19 - 31.05.19
VESLA Nabízíme zajímavou práci v elektrotechnické výrobě – obor telekomunikace – vytváření, kontrola a zlepšování výrobních procesů. Společnost Vesla s.r.o. je členem UnitronGroup, což je skupina firem vyvíjejících, vyrábějících a prodávajících elektronické doplňky pro telekomunikaci po celém světě. UnitronGroup je mezinárodní skupina firem s ústředím ve společnosti v Belgii. Pobočky zajišťující výzkum a vývoj, výrobu a obchod jsou v Belgii, České republice, Číně a ve Spojených státech amerických. Kontakt - Ing. Dani Mawla, dani.mawla@vesla.cz. tel. +420 733 523 217

Ekotechnika s.r.o. - Technik-Vývojář (vhodné i pro absolventy)

18.03.19 - 20.05.19
EKO Baví Vás technika, hledáte byt nebo potřebujete auto? Aktuálně hledáme kolegu, který posílí naše technické oddělení. V ČR a SR dodáváme profesionální přístroje pro diagnostiku životního prostředí. Naše portfolio přístrojů je velmi široké, budete se tedy učit neustále novým věcem. Vaším úkolem bude navrhovat technická řešení měřících systémů pro životní prostředí a být podporou našim zákazníkům. Mezi ty patří vysoké školy, výzkumné ústavy, inženýrští geologové, hydrogeologové, státní instituce a samozřejmě i soukromé firmy. Pro naše zákazníky budete spolu s námi důležitým partnerem. Ozvěte se nám na marketing@ekotechnika.cz.

Akademie Věd ČR - Odborný laborant-Technická podpora vědeckého týmu

18.03.19 - 30.04.19
Oddělení Plazmo-chemických Technologií, Ústav Fyziky Plazmatu, Akademie Věd ČR hledá odborného laboranta - Technická podpora vědeckého týmu. Pracovní náplň: komplexní příprava experimentálních a polo-provozních zařízení, obsluha plazmových hořáků a příslušné aparatury, servisní práce na Plazmovém hořáku, fyzická výroba a úprava jednoduchých součástek v Mechanické dílně. V případě zájmu posílejte CV na jeremias@ipp.cas.cz, ideálně s přiloženým životopisem a průvodním dopisem.

BioVendor - Laboratorní medicína a.s. - Servisní technik laboratorních zařízení

18.03.19 - 31.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. Hledáme kolegy do našeho servisního týmu. Nabízíme práci na plný úvazek, dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, rychlý mzdový nárůst podle individuálních schopností, zaškolení v pobočkách firmy.
V případě zájmu posílejte CV na: filousova@biovendor.cz.

ZVVZ MACHINERY, a.s. - Akustik

18.03.19 - 20.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. ZVVZ MACHINERY, a.s. je jednou z největších strojírenských firem v jihočeském kraji s téměř 70-ti letou tradicí. Vlastní know-how a realizuje dodávky ventilátorů, přepravníků, tlakových nádob, klapek, ocelových konstrukcí, klimatizačních potrubí apod. Do svého týmu hledá nové zaměstnance, kterým může nabídnout zajímavou práci a spoustu zaměstnaneckých benefitů.
Tato pozice je vhodná i pro absolventy! Více na https://www.zvvz.cz/cs/kariera.

ZVVZ MACHINERY, a.s. - Inženýr/-ka vývojové zkušebny

18.03.19 - 20.05.19
ZVVZ MACHINERY, a.s. ZVVZ MACHINERY, a.s. je jednou z největších strojírenských firem v jihočeském kraji s téměř 70-ti letou tradicí. Vlastní know-how a realizuje dodávky ventilátorů, přepravníků, tlakových nádob, klapek, ocelových konstrukcí, klimatizačních potrubí apod. Do svého týmu hledá nové zaměstnance, kterým může nabídnout zajímavou práci a spoustu zaměstnaneckých benefitů.
Tato pozice je vhodná i pro absolventy! Více na https://www.zvvz.cz/cs/kariera.

C# Developer - VEEAM

12.03.19 - 18.05.19
VEEAM Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení, která umožňují inteligentní správu dat. Platforma Veeam Availability Platform je nejkomplexnější zálohovací řešení, které pomáhá zákazníkům na cestě k dosažení úspěchu v 5 fázích Inteligentní správy dat.
Hledáme zaměstnance na pozici C# Developer. Více informací o Veeam na www.careers.veeam.com/cz CV zasílejte na recruitment.prg@veeam.com.

QA inženýr / SW tester - VEEAM

12.03.19 - 18.05.19
VEEAM Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení, která umožňují inteligentní správu dat. Platforma Veeam Availability Platform je nejkomplexnější zálohovací řešení, které pomáhá zákazníkům na cestě k dosažení úspěchu v 5 fázích Inteligentní správy dat.
Hledáme zaměstnance na pozici QA inženýr / SW tester. Více informací o Veeam na www.careers.veeam.com/cz CV zasílejte na recruitment.prg@veeam.com.

BIMONT s.r.o. - Projektant v elektroenergetice

06.03.19 - 11.05.19
BIMONT s.r.o. Společnost BIMONT s.r.o. se sídlem v Liberci hledá do svého mladého kolektivu projektanta elektro. Práce je vhodná pro studenty posledního ročníku a čerstvé absolventy. Praxe ani zkušenosti s oborem nejsou vyžadovány.
V případě zájmu nás prosím kontaktuje na adrese cmiral@bimont.cz.

Tender systems - Software developer

04.03.19 - 11.05.19
Tender systems s.r.o. Jsme menší česká firma s více jak 15ti letou tradicí sídlící v Praze 6 - Střešovicích, zabývající se vývojem a provozováním on-line aplikací, zejména pro podporu nákupu a procesů státní správy i soukromého sektoru. Nabízíme: HPP, flexibilní pracovní dobu, dobré ohodnocení, práci v mladém kolektivu pohodových lidí a možnost osobního rozvoje, účast na zajímavých projektech realizovaných zejména pro státní správu, práci i pro čerstvé absolventy nebo studenty. Nástup ihned či dle dohody.
Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svoje CV na email: info@tendersystems.cz.

Fotovoltaika – podpora prodeje, výpočty nabídek

30.01.19 - 30.04.19
Greenbuddies Projektujeme a realizujeme velké celky v zemích EU. Pojďte se zapojit do nejrychleji rostoucí fotovoltaické firmy v ČR.
„We are unstoppable“ ales@greenbuddies.eu.

Trainee / Specialista ELEKTROMAGNETIZACE – R&D Centrum Praha, Zličín_KOSTAL CR

29.01.19 - 29.04.19
KOSTAL Zajímáte se o elektromagnetismus a domluvíte se anglicky či německy?….PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!... Staňte se součástí vývojového týmu! Patříme mezi přední výrobce elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl. Více informací naleznete zde: www.kostal.cz/a/volna-pracovni-mista

SW nebo HW Developer – R&D Centrum Praha - Zličín KOSTAL CR

29.01.19 - 29.04.19
KOSTAL Chcete být SW nebo HW Developer? Domluvíte se anglicky či německy a máte chuť dále se rozvíjet?….PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!... Staňte se součástí vývojového týmu! Patříme mezi přední výrobce elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl.
Více informací naleznete zde: www.kostal.cz/a/volna-pracovni-mista

Programátor C/C++/Java, Python

20.11.18 - 31.05.19
Laic Mezinárodní IT firma LAIC, která se již 30 let specializuje na vývoj a poskytování komplexních služeb a řešení pro řízení letového provozu, hledá vývojáře. Společnost již několik let patří mezi TOP 100 v České republice. V současné době hledáme programátora C/C++/Java, Python. www.laicatc.com/careers

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma