ČeskyEnglish

Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Nabídka Platnost

Vývojář SW aplikací

23.06.17 - 07.08.17
Dynamická pražská firma s tradicí, zabývající se vyhledáváním nových řešení nejen v oblasti mapových aplikací, hledá programátora na HPP. Svůj životopis prosíme zašlete na e-mail: mgedata@mgedata.cz.

Frontend kodér - R2B2 s.r.o.

20.06.17 - 04.08.17
Do našeho mladého a přátelského kolektivu hledáme HTML a CSS kodéra / kodérku na 16-20 hod/týdně. Kanceláře se nachází 2 min.chůze od fakulty. V případě zájmů nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: lukas.alexandr@r2b2.cz.

Technik /Programátor - ZPA Industry a.s.

20.06.17 - 04.08.17
ZPA Industry a.s. je česká stabilní společnost, která je jedním z předních dodavatelů komplexních řešení pro automatizaci řízení a optimalizaci technologických procesů. Mezi zákazníky společnosti patří především elektrárny (jaderné, uhelné), teplárny a průmysl obecně. Troufnete si vést projekční tým? Životopis zašlete na e-mail:kariera@zpaindustry.cz.

Projektant - ZPA Industry a.s.

20.06.17 - 04.08.17
ZPA Industry a.s. je česká stabilní společnost, která je jedním z předních dodavatelů komplexních řešení pro automatizaci řízení a optimalizaci technologických procesů. Mezi zákazníky společnosti patří především elektrárny (jaderné, uhelné), teplárny a průmysl obecně. Toužíte po zajímavé práci? Životopis zašlete na e-mail:kariera@zpaindustry.cz.

Vedoucí projekčního oddělení - ZPA Industry a.s.

20.06.17 - 04.08.17
ZPA Industry a.s. je česká stabilní společnost, která je jedním z předních dodavatelů komplexních řešení pro automatizaci řízení a optimalizaci technologických procesů. Mezi zákazníky společnosti patří především elektrárny (jaderné, uhelné), teplárny a průmysl obecně. Troufnete si vést projekční tým? Životopis zašlete na e-mail:kariera@zpaindustry.cz.

SAKI Europe

09.06.17 - 24.07.17
Mezinárodní společnost SAKI, působící v oblasti výroby optických a rentgenových inspekčních strojů pro elektrotechnický průmysl, hledá pro pobočku v Jinočanech aplikačního inženýra. V případě zájmu zasílejte Váš strukturovaný životopis v angličtině na e-mailovou adresu sava.horna@sakicorp.com.

Wöhler Bohemia s.r.o. - programátor

08.06.17 - 23.07.17
Společnost WÖHLER Bohemia s. r. o. se sídlem v Pelhřimově hledá pracovníka pa pozici PROGRAMÁTOR jednoúčelových strojů, PLC systémů. V případě zájmu prosím zašlete inzerát na prace@woehler.cz. Více informací naleznete na http://www.woehler.cz/en/specialty-machines

AI a ML development v Blindspot Solutions

08.06.17 - 23.07.17
Zajímáš se o aplikaci technik umělé inteligence v praxi? Chceš navrhovat rozsáhlé datové pipelines, které zpracovávají obrovská množství dat? Zajímá tě deep learning, víš co je LSTM a TensorFlow, umíš rozsegmentovat zákazníky podle jejich nákupní historie? Rozumíš matematické optimalizaci a zajímáš se o nejnovější algoritmy v oblasti vehicle routing problémů? Chceš psát software tím správným způsobem a vidět svůj kód v produkci? Podívej se na http://blindspot.ai a napiš nám na contact@blindspot.ai - rádi se s Tebou pobavíme.

Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

08.06.17 - 31.08.17
VUZ Praha a.s. nabízí pracovní příležitost pro budoucí absolventy FEL ČVUT v Praze na pozici IT managera. Prestižní pracoviště včetně zodpovědnosti za Zkušební okruh ve Velimi s novými výzvami a mnoha benefity. V případě, že máš chuť zkusit posílit náš tým, využij kontaktů v inzerci.

PRE a. s.

07.06.17 - 02.09.17
PRE logo Pražská energetika, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru Strategie a akvizice na pozici: specialista M&A a strategie Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

Amazon.com

07.06.17 - 31.08.17
Amazon-Logo Graduate Area/Shift Manager
Do you aim to have a dynamic impact on the world? Do you want to go beyond what’s possible? Are you up for creating solutions and solving tomorrow’s problems today? Would you like to work as part of an innovative, fast paced and motivated team? We are seeking Area Managers to join our vast fulfillment and operations network, in various locations across the EU; positive, self-motivated individuals with just the right combination of leadership skills and professional business acumen. Apply at: www.amazon.jobs.

Amazon.com

07.06.17 - 31.08.17
Amazon-Logo Human Resources Internship
Are you a full-time university student and you’re already thinking about what’s next? Amazon is seeking an innovative HR Operations Intern to help the Local HR team to deliver first-class support to our Distribution center in Dobroviz, Prague . If you are looking to gain experience in a challenging and varied environment, this is the place for you. The intern will be supporting a variety of HR tasks, administrative as well as related to the communication with associates, on the floor and their workplace. Apply at: www.amazon.jobs.

Amazon.com

07.06.17 - 31.08.17
Amazon-Logo Operations Internship
Are you a full-time university student and you’re already thinking about what’s next? We’re on the hunt for driven, enthusiastic students to join a totally unique, cutting-edge workplace; a place for you to jump-start a highly rewarding career. You’ll benefit from opportunities that are project-based with a clear educational goal. They’ll aid your professional development and your personal growth. They’ll also give you some serious insight into our industry-leading Fulfillment & Operations environment. Apply at: www.amazon.jobs.

Vodafone Czech Republic a.s.

06.06.17 - 30.09.17
Máte zájem o nejnovější technologie v oblasti internetu věcí? Pojďte nabrat zkušenosti na stáži u globálního lídra v oblasti IoT.
Hledáme studenta VŠ technického oboru (elektrotechnika, komunikační a informační technologie) s rozhledem a zkušenostmi z různých technických disciplín využitelných v IoT řešení (managed connectivity, cloud, HW development, API integrace, big data, bezpečnost).

Amos Software, spol. s r.o.

06.06.17 - 31.07.17
Programátor Java a AngularJS. Hledáme spolupracovníky na částečný nebo plný úvazek pro vývoj stávajících systémů CMS a jejich rozšiřování dle potřeb zákazníků. Požadujeme znalost Java na střední až pokročilé úrovni, schopnost seznámit se a pracovat s webovým framework AngularJS. Schopnost práce v týmu i samostatně a ochota učit se novým věcem vítána. Nabízíme adekvátní finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu. Vhodné pro studenty vyšších ročníků VŠ obor informatika. Kontaktní email:riha@amsoft.cz

VIKODEK s.r.o.

05.06.17 - 31.08.17
Společnost VIKODEK s.r.o., zabývající se výrobou a prodejem měřících transformátorů proudu, která má své zastoupení v EU i USA hledá pro své nově vznikající obchodní zastoupení v Praze junior manažera pro kontakt ze zákazníky. Dále pro nově vznikající autorizované metrologické středisko hledáme laboratorního pracovníka s možností postupu v krátké době do funkce zástupce vedoucího laboratoře AMS nebo manažera jakosti AMS. V případě zájmu kontaktujte, prosím, lenka@akruzickova.eu nebo na tel. č. 607857250

Studio D

05.06.17 - 31.08.17
Společnost Studio D – akustika s.r.o., zabývající se měřením hluku, zpracováním akustických studií a projektů, prodejem akustických materiálů a matematickým modelováním, se sídlem v Českých Budějovicích, do svého týmu hledá technika – akustika V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na barbora.majchrakova@akustikad.com

.NET Developer for Casenet

02.06.17 - 31.08.17
Are you experienced with .NET and C# programming? Are you interested in modern technologies and building WPF apps and services for Windows? We are looking for motivated, team oriented individuals from junior to senior skill levels to join our US based software company making a powerful impact in the healthcare industry. We are now hiring employees and interns for our Prague office located in the heart of the city to work on an interesting WPF project.

AV technik - PROJEKTMEDIA, s.r.o. (plný úvazek nebo brigáda)

01.06.17 - 16.07.17
Jsme významná Audio Video firma z Prahy 15 a hledáme šikovného a pracovitého AV technika, který má chuť se učit nové věci v oblasti AV technologií, IT, programování, vlastní ŘP a zvládá angl. jazyk. Zajímá Vás kreativní práce při realizaci zasedacích či školících místností, učeben nebo VŠ aul? Umíte pracovat s video kabely, LAN, Audio, lištovat, letovat, případně baví Vás opravovat AV technika? Umíte se správně a rychle rozhodnout, zkoordinovat např. procesy na stavbě, baví Vás hovořit se zákazníky? Pokud ano, pak to zkuste s námi... v sekci Kariéra. Více na: http://www.projektmedia.cz/kariera-nabidka Kontakt: tel.: 732323723, e-mail: j.ves@projektmedia.cz

Vývojář - Kodys spol. s r.o.

01.06.17 - 16.07.17
Máte zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET, C# a Android? Společnost Kodys se zaměřující se na oblast integrace čárkových kódů a RFID do podnikových systémů hledá nového kolegu na pozici Obchodní konzultant. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana.zidkova@kodys.cz Více informací o naleznete na: http://www.kodys.cz

PAULUS MB s.r.o.

01.06.17 - 31.08.17
Společnost PAULUS MB s.r.o. již čtrnáctým rokem zabezpečuje technické vzdělávání pro dealerskou síť největší automobilky u nás. V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici: LEKTOR – TECHNICKÝ TRENÉR V AUTOMOTIVE. Kontakt: gabriela.paulusova@paulus-mb.cz telefon: 602 550 262.

Obchodní konzultant - Kodys spol.s r.o.

01.06.17 - 16.07.17
Máte všeobecný přehled v IT a technické myšlení Vám není cizí? Společnost Kodys se zaměřující se na oblast integrace čárkových kódů a RFID do podnikových systémů hledá nového kolegu na pozici Obchodní konzultant. V případě zájmu pošlete svůj životopis na jana.zidkova@kodys.cz Více informací o naleznete na: http://www.kodys.cz

Eyedea Recognition

31.05.17 - 31.08.17
Administrátor obrazových dat. Zajímá vás umělá inteligence, strojové učení nebo počítačové vidění? Přidejte se k nám. Pracujeme na projektech, ve kterých se uplatňují nejnovější poznatky z oblasti strojového učení a umělé inteligence. Výsledky naší práce mají celospolečenský dosah v mezinárodním kontextu. Napište naCAREER@EYEDEA.CZ Více informací o společnosti naleznete na: http://www.eyedea.cz

EP Commodities, a.s

31.05.17 - 31.08.17
EP Commodities, a.s (EPC), a part of Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH group) specializing in trading of power, gas, coal and emissions is extending its activities and team in Prague and looking for a colleague to join its Analysis & business support team at position: Junior Analyst (position is suitable for graduates) If it sounds appealing for you and you would like to apply, please send your CV in English to jobs@epcommodities.cz

Kolibrik.net, s.r.o.

30.05.17 - 31.08.17
Vyvíjíme precizní měřící přístroje a zakázkovou elektroniku především pro účely vědy a výzkumu. Aktuálně pracujeme na vývoji potenciostatů a řídící elektroniky a software pro testování vodíkových palivových článků. Hledáme nové kolegy, kteří se nebojí výzev, jež přináší vývoj špičkových zařízení na světové úrovni. Kontakt: jiri.libra@kolibrik.net Více informací o společnosti naleznete na: http://www.kolibrik.net

MANDÍK a.s.

26.05.17 - 31.07.17
Společnost MANDÍK a.s. , zabývající se výrobou vzduchotechnických a protipožárních komponentů, klimatizačních jednotek a průmyslových topných systémů hledá vhodné kandidáty na pozice: Pracovník pro tvorbu nabídek a Technik/pracovník pro tvorbu dokumentace. V případě zájmu kontaktujte: proschova@mandik.cz Více informací o společnosti naleznete na: http://www.mandik.cz

Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s.r.o.

25.05.17 - 31.07.17
Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s.r.o., která se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel, se sídlem v Hořovicích, hledá do svého týmu ve středočeském kraji vhodného kandidáta pro obsazení pracovní pozice Vývojář/analytik webových aplikací. V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis v AJ a ČJ na e-mailovou adresu: jana.zelenkova@saint-gobain.com Více informací o společnosti naleznete na: http://www.saint-gobain-sekurit.cz

Cloud Kickers CZ s.r.o.

24.05.17 - 28.07.17
Letní brigáda - až dva týdny programování v Olomouci. 8 hodin denně, 5 dní v týdnu. červenec - srpen 2017. Ohodnocení 2 tis. Kč/den.
Email: careers@cloudkickers.cz Tel: 731 288 256.

SENCO Příbram s.r.o.

23.05.17 - 28.07.17
Firma Senco se zabývá konstrukcí a výrobou elektrických rozvaděčů, rozvodných skříní a ovládacích pultů. Hledáme nové kolegy a kolegyně z řad absolventů na pozice "Konstruktér elektro" a "Zkušební technik elektro". Více informací naleznete na http://www.sencopb.eu. V případě zájmu prosím kontaktujte: personalni@sencopb.eu mob.: 734 153 567.

VEMEX Energie, a.s.

23.05.17 - 28.07.17
Renomovaný dodavatel energií VEMEX Energie, a.s. hledá posilu do oddělení nákupu a tradingu na pozici Junior Analytik / Trader. Co tě u nás čeká? Dozvíš se, jak funguje trh s elektřinou a plynem a jak vzniká cena pro koncové spotřebitele. Pomůžeš nám s obchodováním na velkoobchodních trzích s elektřinou a plynem. Budeš se podílet na tvorbě reportovacích nástrojů pro management a hlavně získáš praxi ve velmi perspektivním oboru. Strukturovaný životopis zašli na adresu brabec@vemexenergie.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 30.06.17
PRE logo Pražská energetika, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru Zákaznická linka pasiv na pozici: pracovník zákaznických služeb - obsluha zákazníků Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 30.09.17
PRE logo Pro dynamickou a moderní společnost, eYello CZ hledáme k dlouhodobé spolupráci sympatickou osobnost s touhou uspět v oblasti aktivního prodeje.
Společnost Yello vstoupila na český trh s elektřinou a plynem v listopadu 2012. Jedná se o adaptaci úspěšného německého konceptu Yello Strom, který v roce 1999 překvapil odlišným přístupem, který zjednodušoval zaběhlé postupy energetických společností.
V případě zájmů nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 16.09.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior I. Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 16.09.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior (elektromobilita) Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 02.09.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior (vytápění) Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

PRE a.s.

16.05.17 - 31.08.17
PRE logo PREměření, a. s., hledá nového spolupracovníka do útvaru M 61 400 Realizace energetických projektů na pozici: pracovník energetických služeb junior II. Uchazeči o volné místo zašlou strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení e-mailem na adresu michaela.kesanova@pre.cz.

Hewlett Packard Enterprise

12.05.17 - 14.07.17
Staň se stážistou v pražské kanceláři Hewlett Packard Enterprise. Naučíš se, jak fungují nejmodernější enterprise servery a storage HPE, jak je konfigurovat a komu se prodávají. Až to zvládneš, budeš spolupracovat s PreSales a pomáhat jim s technickými konfiguracemi či jinými požadavky. Zároveň nám pomůžeš dělat naši marketingovou kampaň v ČR a budeš v týmu, který se stará o naše sociální sítě, a pomůžeš nám shánět i vytvářet lokální obsah. Pokud tě zajímá IT, dovedeš se bavit s lidmi kolem sebe a chceš částečný pracovní úvazek vedle svého studia na FEL, jsi správným kadidátem. Kontakt: tomas.kubat@hpe.com

FOTON, s.r.o.

10.05.17 - 14.07.17
Česká vývojová a výrobní firma s mnohaletou tradicí hledá nové zaměstnance. Nabízíme zajímavou tvůrčí práci na speciálních projektech. Místo: Nová Paka. Kontaktní email: info@fotons.cz

Micronix s.r.o.

09.05.17 - 07.07.17
Zavedená obchodní firma s mezinárodním přesahem hledá posilu do kalibrační laboratoře. Práce je vhodná především pro studenty 2-3. ročníku bakalářského studia nebo od 1. semestru magisterského studia. Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kalibrace@micronix.cz

Skanska a.s.

09.05.17 - 07.07.17
Mezinárodní společnost Skanska je čtvrtou největší developerskou a stavební skupinou na světě a v České republice působí od poloviny devadesátých let. Naše zaměstnance spojuje nadšení pro stavění, vysoká profesionalita a odpovědnost k sobě samým, druhým, životnímu prostředí a společnosti. Takové kolegy hledáme! Takové studenty hledáme, kteří se chtějí zapojit do našeho rozvojového Summer Trainee Progamu! Zašli nám svůj životopis na emailovou adresu job@skanska.cz

LABTECH, s.r.o.

05.05.17 - 14.07.17
Chcete dlouhodobě pracovat v Brně? Zajímá Vás práce s Hi-Tech zařízeními a láká Vás komunikace se špičkovými odborníky výzkumných center a průmyslových podniků? Jsme silný tým senior expertů, od kterých se můžete hodně naučit. Vyvíjíme a vyrábíme testovací systémy pro detekci a měření těsnosti produktů za pomoci helia a zajišťujeme prodej a servis analytických přístrojů, MT zkušebních zařízení, vakuové techniky a zařízení pro měření, řízení průtoku a tlaku plynů. Nabízíme pracovní pozice pro absolventy oborů strojního inženýrství, elektrotechniky a informačních technologií. kontakt: info@labtech.eu

SUDOP PRAHA a.s.

04.05.17 - 07.07.17
SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy. Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka na následující pozice: Projektant/ka silnoproudé technologie, Konstruktér/ka železničního zabezpečovacího zařízení, Projektant/ka mostů a inženýrských staveb. Kontakt: personal@sudop.cz

INTECHA, s.r.o.

04.05.17 - 07.07.17
INTECHA, s.r.o., otvírá pracovní příležitosti pro absolventy! Věnujeme se projekční a dodavatelské činnosti v oblasti strojírenského a těžkého chemického průmyslu, dlouhodobě působíme na našem trhu i v zahraničí a přijmeme do našeho týmu motivované VŠ absolventy strojní nebo elektro. Kontakt: matyasova@ace-consulting.cz

Texas Instruments CZ, s.r.o.

04.05.17 - 14.07.17
Texas Instruments CZ nabízí placenou stáž. Nejprve pod dohledem zkušených kolegů budete pracovat se zákazníky TI a působit jako všestranný poradce při hledání nových projektů a obchodních příležitostí. Kontaktujete nás na e-mailové adrese: p-paulusova@ti.com

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek

03.05.17 - 31.08.17
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obory vzdělání: 26-41-M/01 – Elektrotechnika a 8-20-M/01 – Informační technologie, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.
Zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou zařazeni do výběrového řízení na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail: info@sps-pi.cz.

ZŠ a MŠ Vinařice

03.05.17 - 30.06.17
ZŠ a MŠ Vinařice okres Kladno přijme od školního roku 2017/18 učitele/učitelku fyziky nejlépe v aprobaci se zeměpisem, přírodopisem, informatikou nebo tělesnou výchovou.
Zájemci, zašlete životopis na skolavinarice@volny.cz.

Katedra kybernetiky FEL ČVUT

02.05.17 - 07.07.17
Katedra kybernetiky hledá samostatného odborného referenta. Kontaktujete nás na e-mailové adrese: kristina.lukesova@fel.cvut.cz a připojte váš strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe.

SALTEK s.r.o.

02.05.17 - 30.06.17
SALTEK je přední českou společností v oblasti přepěťových ochran, s vlastním vývojem a výrobou v České republice. Hledáme kolegu do exportního týmu (Brigáda) l.brzakova@saltek.cz

espm.cz

27.04.17 - 30.06.17
Konzultační firma hledá spolupracovníka se schopnosti #programátor#projektant#admin více na www.espm.cz

ČD-Telematika a.s.

25.04.17 - 30.06.17
Zajímáš se o datové sítě a internet? Významný poskytovatel velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatel služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur přijme "Specialistu provozu datové infrastruktury a IP". Kontakt: kariera@cdt.cz

Hewlett Packard Enterprise

25.04.17 - 30.06.17
We at Hewlett Packard Enterprise believe that creating opportunities for people at the start of their careers is the best thing we can do for our very own future. That is why we offer a paid part-time position in our EG (Enterprise Group) teams, the number 1 in Czech Republic in delivering IT solutions. We have a strong team of senior experts from whom you´d have a lot to learn. You have the opportunity to work for a leader on the data network market, who creates a completely new and modern approach towards interconnecting data centers and vast WAN networks. We can also offer you to get in touch with cutting-edge WiFi networks built on Aruba technology with widened navigation and mobile cooperation opportunities for our customers. mkrasteva@hpe.com

Contipro a.s.

25.04.17 - 30.06.17
Zajímá Vás vývoj nových technologií a zařízení pro oblast biotechnologií, nanotechnologií a medicíny? Chcete, aby Vaše práce pomáhala lidem? Nastartujte svou kariéru právě u nás. Staňte se na 1 rok vývojovým pracovníkem ve společnosti Contipro a.s. - contipro.com. Poznejte, jak funguje jedno z nejmodernějších výzkumných pracovišť ve střední Evropě. Hledáme končící studenty magisterského studia nebo čerstvé absolventy oborů strojního inženýrství, mechatroniky, elektroniky, průmyslového designu, přístrojové techniky a optiky. Kontakt: hrd@contipro.com

ELIPROM spol. s .r. o.

25.04.17 - 30.06.17
ELIPROM spol. s .r. o. – zařízení pro rozvod elektrické energie Hledáme novou posilu do oddělení projekce v Jablonci nad Nisou na pozici projektant zařízení pro rozvod elektrické energie. Nabízíme zajímavou práci v České společnosti s dlouholetou tradicí na trhu a rozsáhlými zkušenostmi při realizaci mnoha zakázek nejen pro tuzemské zákazníky. Kontakt: eliprom@eliprom.cz

PROFINIT

29.03.17 - 17.07.17
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016

Etnetera, a.s.

16.11.16 - 30.06.17
Etnetera logo Etnetera a.s. se zabývá již 19. let vývojem a provozem komunikačních a obchodních platforem, návrhem a vývojem mobilních aplikací, integrací, provozem řešení a souvisejících služeb a rozvíjení vlastních produktů. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na hr@etnetera.cz.
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma