Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Omnitron s.r.o. – Ahoj, hledáme nového kolegu do týmu na post „Správce zakázek“, budeš to TY?

01.08.18 - 31.10.18
OmnitronJsme firma OMNITRON s.r.o., zajišťujeme pružnou dodávku kvalitních baterií, akumulátorů a elektronických komponent pro naše zákazníky. Poskytujeme profesionální služby v oboru, a to nejen v ČR a SR, ale i na celém evropském trhu!
Snažíme se pro naše zákazníky dělat vždy maximum. Proto nyní rozšiřujeme i náš tým a hledáme nového kolegu/kolegyni (možná TEBE?) do kanceláře, v rámci podpory našeho back-office. Bavila by Tě tato práce? Pak se nám ozvi ještě dnes na mail: personalista@omnitron.cz
Těšíme se na Tebe!

Workswell – HW designér, vývoj elektroniky

21.07.18 - 10.11.18
Workswell Workswell s.r.o. hledá nové kolegy na pozicích HW designér, vývoj elektroniky. Budeš to právě ty?
Společnost Workswell s.r.o. se zaměřuje na oblast strojového vidění a bezdotykového měření teploty. Společnost je ve světě známá především díky svým produktům v termografii. V roce 2015 získala společnost Work Service Czech s.r.o třetí místo v soutěži Vodafone Firma roku v České republice.

Workswell – FPGA/VHDL designer

20.07.18 - 20.10.18
Workswell Workswell s.r.o. hledá nové kolegy na pozicích FPGA/VHDL designér. Budeš to právě ty?
Společnost Workswell s.r.o. se zaměřuje na oblast strojového vidění a bezdotykového měření teploty. Společnost je ve světě známá především díky svým produktům v termografii. V roce 2015 získala společnost Work Service Czech s.r.o třetí místo v soutěži Vodafone Firma roku v České republice.

ComAp – Test Routine Engineer

15.07.18 - 31.10.18
ComAp ComAp je česká společnost, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů pro plynové a dieselové motory, záložní generátory a kogenerační jednotky, síťové ochrany, dvoupalivové systémy.
Do našeho týmu hledáme vývojáře zodpovědného za vývoj aplikace pro testovací zařízení našich produktů nasazených na výrobních linkách. Stanete se součástí vývojového týmu, který má na starost vývoj, údržbu a rozvoj výrobního testování.
Kontakt: Emília Soľanková

ComAp – Application Test Engineer

14.07.18 - 30.09.18
ComAp Do našeho týmu test inženýrů hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování funkčnosti a robustnosti našich řídicích systémů (Control Units – CU).
Vaším úkolem bude testovat firmware na základě funkční specifikace a vytvořit test analýzy, testovací scénáře a test plány tak, abyste odhalili co nejvíce zásadních/kritických nálezů. Jedná se o black box funkční testování a automatické testovaní. K testování budete využívat naše interní simulační nástroje nebo naše training centrum, kde můžete nasimulovat reálný provoz.
Budete součástí jednotlivých projektových týmů R&D oddělení, kde budete úzce spolupracovat s programátory, produktovými specialisty a případně dalšími členy HW týmu.
Kontakt: Emília Soľanková

ComAp – Embedded C/C++ Engineer

13.07.18 - 13.10.18
ComAp ComAp je česká firma založená v roce 1991. V současné době patříme mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů používaných v průmyslových odvětvích a energetice.
Do našeho týmu embedded programátorů hledáme nového šikovného kolegu, který nám pomůže s vývojem nových funkčností do stávajících, ale i nových řídicích jednotek distribuované výroby energie. Programujeme především v C, ale postupně přecházíme na C++. Společně s námi dostaneš navíc příležitost podílet se na vývoji bezpečnostně- kritických RT systémů. Ano, je to velká zodpovědnost. Naštěstí ti s vychytáním chyb pomohou kolegové při code review a bezva tým testerů.
Kontakt: Emília Soľanková

Valeo – Research Scientist at valeo.ai

26.06.18 - 30.09.18
Under the direction of Patrick Pérez, Valeo launches valeo.ai, an artificial intelligence research center for automotive applications based in the center of Paris, and with a presence in Prague, within Valeo R&D Prague. Valeo.ai Prague is currently seeking a scientist in machine learning applied to computer vision, graphics or robotics to conduct ambitious research projects towards assisted and autonomous driving.

Wikov Industry a.s. – Elektroinženýr/Elektrokonstruktér pohonů, Elektroinženýr/Elektrokonstruktér Condition Monitoring System a Programátor měřicích systémů a HMI

22.06.18 - 31.08.18
Pro naše společnosti v Praze, Plzni, Hronově hledáme vhodné kandidáty na pozice: Elektroinženýr/Elektrokonstruktér pohonů, Elektroinženýr/Elektrokonstruktér Condition Monitoring System a Programátor měřicích systémů a HMI. Zaujala tě naše nabídka? Pošli nám svoje CV na email: mrosko@wikov.com.

GREEN Center s.r.o. – Vývojář FW (FW&HW)

16.05.18 - 30.09.18
Green Center Jsme ryze česká firma, která ti kromě práce v týmu softwarových a firmwarových vývojářů nabízí i spolupráci s kolegy z vývoje HW, případně výroby, obchodu a servisních služeb
Vyvíjíme a vyrábíme vlastní řešení v oblasti parkovacích systémů. Podporujeme chuť se samostatně vzdělávat a navštěvovat různé kurzy, takže budeš mít k dispozici nejnovější informace a nástroje.
Práce ve vývojovém týmu je díky řadě projektů velmi různorodá a nemusíš zůstat jen u počítače. Daří se nám stále více i na zahraničních trzích, takže se pro tebe otvírají možnosti poznat pracovně různé kouty světa. Nutit tě do toho ale nebudeme, pracovat budeš moct klidně i z domova.
Chceme udávat trend v parkovacích systémech a proto pracujeme na projektech infrastruktury pro Smart parking a E-mobilitu. S námi výsledky svojí práce uvidíš v každodenním životě. Budeš na ni moct ukázat a říct „to jsem vyvíjel já“. S námi budeš budovat českou firmu, která má světu co nabídnout.
Pokud tě práce s námi zajímá, tak nám pošli mail.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logoOd roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science. Stále hledáme šikovné a nadšené kandidáty pro profesionální vývoj software (Java, .NET nebo DBS). Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kariera@profinit.eu, kariera@profinit.eu, nebo zavolejte na tel. 224 316 016
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma