Právě se nacházíte: ČVUT / Fakulta elektrotechnická

Fakulta elektrotechnická

MOTTO: SCIENTIA EST POTENTIA

Vyhledávání

18.12.15 Pour féliciter 2015

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku zdraví, úspěch a spokojenost. Také se těšíme na další spolupráci.


18.11.14 Naše fakulta se stává Centrem excelence Mezinárodní telekomunikační unie pro kybernetickou bezpečnost

Od 1. ledna 2015 ponese Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze statut evropského Centra excelence ITU v oblasti kybernetické bezpečnosti, který na čtyřleté období uděluje Mezinárodní telekomunikační unie (ITU).


13.11.14 CfP: MISTA 2015 (Multidisciplinary International Scheduling Conference: Theory & Applications)

FEL bude spolupořádat konferenci MISTA 2015 - významnou konferenci v oblasti operačního výzkumu. Za českou stranu jsou spolupředsedové konferenčního výboru P. Šůcha a Z. Hanzálek.


05.11.14 Úspěch v soutěži Cisco Outstanding Thesis Award

V soutěži Cisco Outstanding Thesis Award získala první místo za nejlepší magisterskou práci Andrea Fuksová, absolventka programu Otevřená informatika. Zvláštní cenu poroty získala studie Jiřího Čermáka z centra agentních technologií katedry počítačů.


25.11.13 Pokročilé senzory - další centrum kompetence TAČR na FEL

Ve druhé soutěži Center kompetence TAČR bylo ze zúčastněných 141 projektů vybráno 11 projektů k financování. Mezi nimi byl i jediný úspěšný projekt řízený pražskou univerzitou, centrum TE02000202 "Pokročilé senzory a metody zpracování senzorových dat".


Další aktuality

Nastavte si filtr:     Stane se Stalo se Interní

Calendar RSS Youtube icon Facebook icon Twitter icon Google+ icon LinkedIn icon